פלמיירס »גופי ותוצאות 2019/2020

פלמיירס »גופי ותוצאות 2019/2020

2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1978/1979 1973/1974 1972/1973 1970/1971 1967/1968 1960 / 1961
מועדוני משחקי ידידות 2020
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
שָׁבוּעַ 16/01/2020 01:30 ה אתלט לאומי אתלט לאומי 10: 9 (0: 0, 0: 0) pso
שָׁבוּעַ 18/01/2020 19:00 נ FC ניו יורק FC ניו יורק 2: 1 (0: 1)
קופה ליברטדורס 2019
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
שמינית גמר 24/07/2019 01:30 ל גודוי קרוז גודוי קרוז 2: 2 (1: 2)
שמינית גמר 31/07/2019 01:30 ה גודוי קרוז גודוי קרוז 4: 0 (0: 0)
רבע גמר 21/08/2019 01:30 ל גרמיו פורטו אלגרה גרמיו פורטו אלגרה 1: 0 (1: 0)
רבע גמר 28/08/2019 01:30 ה גרמיו פורטו אלגרה גרמיו פורטו אלגרה 1: 2 (1: 2)
גביע ליברטדורס 2020
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
קבוצה 2 03/04/2020 22:15 ל נָמֵר נָמֵר 2: 0 (1: 0)
קבוצה 2 03/11/2020 00:30 ה גואראני גואראני 3: 1 (0: 0)
קבוצה 2 17/09/2020 01:30 ל בוליבר בוליבר 2: 1 (1: 0)
קבוצה 2 24/09/2020 01:30 ל גואראני גואראני 0: 0 (0: 0)
קבוצה 2 30/09/2020 23:15 ה בוליבר בוליבר 5: 0 (1: 0)
קבוצה 2 22/10/2020 01:30 ה נָמֵר נָמֵר 5: 0 (1: 0)
שמינית גמר 25/11/2020 22:15 ל דולפין SC דולפין SC 3: 1 (2: 0)
שמינית גמר 02/12/2020 22:15 ה דולפין SC דולפין SC 5: 0 (1: 0)
רבע גמר 12/09/2020 00:30 ל חוֹפֶשׁ חוֹפֶשׁ 1: 1 (1: 0)
רבע גמר 16/12/2020 00:30 ה חוֹפֶשׁ חוֹפֶשׁ 3: 0 (1: 0)
חצי גמר 01/06/2021 00:30 ל ריבר פלייט ריבר פלייט 3: 0 (1: 0)
חצי גמר 13/01/2021 00:30 ה ריבר פלייט ריבר פלייט 0: 2 (0: 2)
סופי 30/01/2021 20:00 נ סנטוס FC סנטוס FC 1: 0 (0: 0)
סדרה A 2019
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
10. סיבוב 13/07/2019 23:00 ל FC סאו פאולו FC סאו פאולו 1: 1 (0: 1)
11. סיבוב 20/07/2019 23:00 ל Ceará - CE Ceará - CE 0: 2 (0: 1)
12. סיבוב 27/07/2019 9:00 בלילה ה ואסקו דה גאמה ואסקו דה גאמה 1: 1 (1: 1)
13. סיבוב 08/04/2019 23:00 ל קורינתיאנס SP קורינתיאנס SP 1: 1 (0: 1)
14. סיבוב 08/11/2019 20:00 ה באהיה - BA באהיה - BA 2: 2 (1: 0)
15. סיבוב 18/08/2019 01:00 ל גרמיו פורטו אלגרה גרמיו פורטו אלגרה 1: 1 (1: 0)
17. סיבוב 09/01/2019 20:00 ל פלמנגו RJ פלמנגו RJ 0: 3 (0: 2)
18. סיבוב 09/08/2019 01:00 ל גויאס גויאס 2: 1 (0: 1)
16. סיבוב 09/11/2019 01:00 ה פלומיננזה RJ פלומיננזה RJ 3: 0 (1: 0)
19. סיבוב 14/09/2019 23:00 ה לְשַׁיֵט לְשַׁיֵט 1: 0 (1: 0)
20. סיבוב 22/09/2019 20:00 ל כוח כוח 1: 0 (0: 0)
21. סיבוב 26/09/2019 23:15 ה CSA - AL CSA - AL 6: 2 (4: 0)
22. סיבוב 29/09/2019 20:00 ל בינלאומי בינלאומי 1: 1 (0: 1)
23. סיבוב 10/06/2019 20:00 ה אתלטיקו מיניירו אתלטיקו מיניירו 1: 1 (0: 1)
24. סיבוב 10/10/2019 01:30 ל סנטוס FC סנטוס FC 0: 2 (0: 2)
25. סיבוב 13/10/2019 01:00 ה בוטאפוגו - RJ בוטאפוגו - RJ 1: 0 (1: 0)
26. סיבוב 17/10/2019 01:00 ה צ'אפואנס צ'אפואנס 1: 0 (0: 0)
27. סיבוב 20/10/2019 23:00 ל אתלטיקו פרנאנסה אתלטיקו פרנאנסה 1: 1 (1: 1)
28. סיבוב 27/10/2019 9:00 בלילה ל Avaí - SC Avaí - SC 2: 1 (0: 0)
29. סיבוב 30/10/2019 22:30 ה FC סאו פאולו FC סאו פאולו 3: 0 (2: 0)
30. סיבוב 11/02/2019 22:00 ה Ceará - CE Ceará - CE 1: 0 (1: 0)
31. סיבוב 11/07/2019 00:30 ל ואסקו דה גאמה ואסקו דה גאמה 2: 1 (1: 1)
32. סיבוב 11/09/2019 22:00 ה קורינתיאנס SP קורינתיאנס SP 1: 1 (0: 0)
33. סיבוב 17/11/2019 19:00 ל באהיה - BA באהיה - BA 1: 1 (0: 1)
34. סיבוב 24/11/2019 19:00 ה גרמיו פורטו אלגרה גרמיו פורטו אלגרה 1: 2 (0: 0)
35. סיבוב 28/11/2019 22:30 ל פלומיננזה RJ פלומיננזה RJ 0: 1 (0: 1)
36. סיבוב 12/01/2019 19:00 ה פלמנגו RJ פלמנגו RJ 1: 3 (0: 2)
37. סיבוב 12/05/2019 22:15 ה גויאס גויאס 5: 1 (2: 1)
38. סיבוב 12/08/2019 19:00 ל לְשַׁיֵט לְשַׁיֵט 2: 0 (0: 0)
גביע ברזיל 2019
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
רבע גמר 07/11/2019 01:30 ה בינלאומי בינלאומי 1: 0 (1: 0)
רבע גמר 18/07/2019 01:30 ל בינלאומי בינלאומי 4: 5 (0: 1, 0: 1) פסו
אליפות פאוליסטה 2020
עָגוֹל תַאֲרִיך מקום יָרִיב תוצאות
1. סיבוב 22/01/2020 22:15 ל איטואנו - SP איטואנו - SP 4: 0 (0: 0)
2. עגול 26/01/2020 19:00 ה FC סאו פאולו FC סאו פאולו 0: 0 (0: 0)
3. סיבוב 29/01/2020 22:15 ה מערב - SP מערב - SP 4: 0 (1: 0)
4. עגול 02/02/2020 19:00 ל רד בול ברגנטינו רד בול ברגנטינו 1: 2 (0: 1)
5. עגול 02/08/2020 22:30 ל גשר שחור גשר שחור 1: 0 (1: 0)
6. עגול 16/02/2020 19:00 ה מיראסול - SP מיראסול - SP 3: 1 (0: 0)
7. סיבוב 21/02/2020 00:30 ה גואראני - SP גואראני - SP 1: 0 (1: 0)
8. עגול 02/29/2020 19:00 ל סנטוס FC סנטוס FC 0: 0 (0: 0)
9. סיבוב 03/07/2020 20:00 ה Ferroviária - SP Ferroviária - SP 1: 1 (0: 0)
10. סיבוב 14/03/2020 19:30 ל אינטר דה לימיירה - SP אינטר דה לימיירה - SP 0: 0 (0: 0)
11. סיבוב 23/07/2020 01:30 ל קורינתיאנס SP קורינתיאנס SP 0: 1 (0: 1)
12. סיבוב 26/07/2020 20:00 ה אגואה סנטה - SP אגואה סנטה - SP 2: 1 (0: 0)