יובנטוס »היסטוריית מנהלים

יובנטוס »היסטוריית מנהלים

פרק זמן מנהל מדינה נוֹלָד
08/08/2020 - 30/06/2022 אנדראה פירלו אִיטַלִיָה 19/05/1979
07/01/2019 - 08/07/2020 מאוריציו סארי אִיטַלִיָה 01/10/1959
16/07/2014 - 30/06/2019 מסימיליאנו אלגרי אִיטַלִיָה 08/11/1967
12/08/2012 - 14/07/2014 אנטוניו קונטה אִיטַלִיָה 31/07/1969
20/10/2012 - 12/07/2012 אנג'לו אלסיו אִיטַלִיָה 29/04/1965
07/01/2012 - 19/10/2012 מאסימו קאררה אִיטַלִיָה 22/04/1964
07/01/2011 - 30/06/2012 אנטוניו קונטה אִיטַלִיָה 31/07/1969
05/19/2010 - 30/06/2011 לואיג'י דלנרי אִיטַלִיָה 23/08/1950
29/01/2010 - 05/18/2010 אלברטו זצ'רוני אִיטַלִיָה 04/01/1953
05/19/2009 - 29/01/2010 סירו פררה אִיטַלִיָה 02/11/1967
07/01/2007 - 18/05/2009 קלאודיו ראניירי אִיטַלִיָה 20/10/1951
05/28/2007 - 30/06/2007 ג'יאנקרלו קורדיני אִיטַלִיָה 02/24/1961
07/01/2006 - 27/05/2007 דידייה דשאן צָרְפַת 15/10/1968
07/01/2004 - 30/06/2006 פאביו קאפלו אִיטַלִיָה 18/06/1946
07/01/2001 - 30/06/2004 מרצ'לו ליפי אִיטַלִיָה 04/12/1948
02/09/1999 - 30/06/2001 קרלו אנצ'לוטי אִיטַלִיָה 06/10/1959
07/01/1994 - 02/08/1999 מרצ'לו ליפי אִיטַלִיָה 04/12/1948
07/01/1991 - 30/06/1994 ג'ובאני טרפטוני אִיטַלִיָה 17/03/1939
07/01/1990 - 30/06/1991 ג'יג'י מאפרידי אִיטַלִיָה 04/20/1947
07/01/1988 - 30/06/1990 דינו זוף אִיטַלִיָה 28/2/1942
07/01/1986 - 30/06/1988 רינו מרצ'י אִיטַלִיָה 06/11/1937
07/01/1976 - 30/06/1986 ג'ובאני טרפטוני אִיטַלִיָה 17/03/1939
07/01/1974 - 30/06/1976 קרלו פרולה אִיטַלִיָה 20/09/1921
21/02/1971 - 30/06/1974 צסטמיר וויקפלק הרפובליקה הצ'כית 15/05/1921
07/01/1970 - 26/05/1971 ארמנדו פיצ'י אִיטַלִיָה 20/06/1935
21/10/1969 - 30/06/1970 ארקול רביטי אִיטַלִיָה 24/08/1921
07/01/1969 - 20/10/1969 לואיס קרניגליה ארגנטינה 10/04/1917
07/01/1964 - 30/06/1969 הריברטו הררה פרגוואי 04/24/1926
10/08/1963 - 06/30/1964 ארלדו מונגליו אִיטַלִיָה 06/05/1906
07/01/1962 - 10/07/1963 פאולו אמרל בְּרָזִיל 18/10/1923
09/06/1961 - 30/06/1962 קרלו פרולה אִיטַלִיָה 20/09/1921
07/01/1961 - 09/05/1961 יולי קורוסטלב סלובקיה 06/19/1923
07/01/1959 - 06/30/1961 קרלו פרולה אִיטַלִיָה 20/09/1921
21/11/1958 - 15/09/1959 טיובלדו דפטריני אִיטַלִיָה 03/12/1913
07/01/1957 - 20/11/1958 ליוביסה ברוצ'יץ ' סרביה 10/03/1911
07/01/1955 - 30/06/1957 סנדרו גורה אִיטַלִיָה 28/01/1918
07/01/1954 - 31/12/1954 ג'ורג 'ריינור אַנְגלִיָה 13/01/1907
07/01/1953 - 30/06/1955 אלדו אוליביירי אִיטַלִיָה 10/02/1910
21/11/1951 - 30/06/1953 ג'יורגי סרוסי הונגריה 16/09/1912
07/01/1951 - 20/11/1951 לואיג'י ברטוליני אִיטַלִיָה 13/09/1904
07/01/1949 - 30/06/1951 ג'סי קארבר אַנְגלִיָה 07/07/1911
07/01/1948 - 30/06/1949 ויליאם צ'למרס סקוטלנד 24/07/1907
07/01/1946 - 30/06/1948 רנאטו סזריני אִיטַלִיָה 04/11/1906
07/01/1942 - 30/06/1946 פליס בורל השני אִיטַלִיָה 04/05/1914
02/03/1942 - 30/06/1942 לואיס מונטי ארגנטינה 15/05/1901
07/01/1941 - 30/06/1942 ג'ובאני פרארי אִיטַלִיָה 12/06/1907
20/10/1940 - 06/30/1941 פדריקו מונראטי אִיטַלִיָה 16/10/1901
07/01/1939 - 19/10/1940 אומברטו קליגריס אִיטַלִיָה 26/07/1901
07/01/1938 - 30/06/1939 פרנץ מולנר הונגריה 04/08/1891
07/01/1935 - 06/30/1938 וירג'יניו רוזטה אִיטַלִיָה 25/02/1902
12/10/1934 - 06/30/1935 בנדטו גולה אִיטַלִיָה 28/12/1904
07/01/1930 - 12/09/1934 קרלו קרקנו אִיטַלִיָה 26/02/1891
07/01/1928 - 30/06/1930 בילי איטקן סקוטלנד 02/02/1894
07/01/1928 - 30/06/1930 ג'ורג 'אייקן סקוטלנד 01/01/1885
28/07/1926 - 30/06/1928 יוזף ויולה הונגריה 06/10/1896
07/01/1923 - 28/07/1926 ג'ן קרולי הונגריה 15/01/1886