משחקי כדורגל בתאריך »12/08/2017

סקירה של משחקי הכדורגל ליום 12/08/2017



. .
פיפ'א> משחקי ידידות 2017> אוגוסט FIFA>אוגוסט משחקי ידידות 2017> אוגוסט' border = '0' />
14:00 אוגנדה - רואנדה 3: 0 (2: 0)
14:05 דרום אפריקה - זמביה 2: 2 (1: 0)
16:00 סאו טומה ופרינסיפה - קמרון 0: 2 (0: 1)
חמש אחר הצהריים בורקינה פאסו - גאנה 2: 2 (0: 1)
18:00 מאוריטניה - מאלי 2: 2 (2: 2)
20:45 אלג'יריה - לוב 1: 2 (1: 1)
פיפ'א> מועדוני משחקי ידידות 2017> שבוע FIFA>שבוע מועדוני משחקי ידידות 2017> שבוע' border = '0' />
19:30 בֵּין - בטיס אמיתית 1: 0 (1: 0)
ארמניה> ליגת העל 2017/2018  Armenia> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Alashkert - FC אררט 3: 0 (1: 0)
אוסטרליה> NPL ויקטוריה 2017  Australia> NPL ויקטוריה 2017>' border = '0' />
06:00 צפון גילונג ווריירס SC - אבירי מלבורן 1: 4 (0: 3)
06:00 Avondale FC - אריות FC בולין 0: 0 (0: 0)
08:00 גרין גוללי SC - Hume City FC 1: 0 (1: 0)
אוסטרליה> NPL קווינסלנד 2017  Australia> NPL קווינסלנד 2017>' border = '0' />
08:00 SWQ רעם - מורטון ביי יונייטד 1: 2 (0: 0)
09:00 שובתים של בריסביין - בריסביין שאגה (Y) 4: 1 (1: 1)
09:30 FC Gold Coast City - גאווה מערבית 0: 1 (0: 1)
10:00 זעם צפוני - FC האולימפי 0: 0 (0: 0)
אוסטרליה> NPL צפון NSW 2017  Australia> NPL NSW הצפוני 2017>' border = '0' />
05:30 מטוסי ניוקאסל יונייטד (Y) - יפות למבטון 2: 4 (2: 2)
09:00 המילטון האולימפי - Broadmeadow Magic 1: 2 (0: 1)
אוסטרליה> NPL אוסטרליה המערבית 2017  Australia> NPL אוסטרליה המערבית 2017>' border = '0' />
08:00 בייסווטר סיטי SC - ארמדייל SC 4: 1 (2: 0)
08:00 אינגלווד יונייטד - קוקבורן סיטי SC 2: 0 (1: 0)
08:00 FC סורנטו - פלוריאט אתנה 2: 0 (1: 0)
08:00 מנדורה סיטי SC - ECU Joondalup 0: 2 (0: 1)
08:00 פרת 'גלורי (Y) - Subiaco AFC 1: 2 (0: 1)
08:00 פרת סק - ג'ונדאלופ יונייטד 0: 0 (0: 0)
08:00 FC Balcatta - אריות סטירלינג SC 1: 3 (0: 1)
אוסטרליה> NPL דרום אוסטרליה 2017  Australia> NPL דרום אוסטרליה 2017>' border = '0' />
06:30 אדלייד יונייטד (Y) - קומברלנד יונייטד 1: 1 (1: 1)
06:30 אדלייד הנשרים הכחולים - ווסט טורנס בירקלה 6: 1 (1: 0)
06:30 MetroStars SC - קרוידון קינגס SC 3: 1 (1: 1)
06:30 קמפבלטאון סיטי SC - שביטים אדלייד 0: 1 (0: 0)
06:30 אבירי הילס פארה SC - אדלייד אולימפית 1: 0 (1: 0)
06:30 אדלייד סיטי FC - מערב אדלייד הלס 6: 0 (4: 0)
אוסטרליה> NPL Capital Football 2017  Australia> NPL Capital Football 2017>' border = '0' />
06:00 FC Woden Weston - מונארו פנתרים 2: 2 (1: 2)
06:00 קרנפי ריברינה - גונגהלין יונייטד 0: 3 (0: 1)
08:30 בלקונן יונייטד - FC קומה 1: 0 (0: 0)
אוסטרליה> NPL טסמניה 2017  Australia> NPL טסמניה 2017>' border = '0' />
05:00 קלרנס יונייטד - דבונפורט סיטי 2: 1 (1: 0)
07:30 Launceston City FC - לוחמי FC אולימפיה 0: 2 (0: 2)
אוסטריה> בונדסליגה 2017/2018  Austria> בונדסליגה 2017/2018>' border = '0' />
15:00 SCR Altach - RB זלצבורג 0: 1 (0: 0)
17:30 אוסטריה וינה - LASK 2: 0 (0: 0)
17:30 סערה גראץ - וולפסברגר AC 2: 1 (1: 0)
17:30 רחוב SKN פולטן - SV מטרסבורג 0: 0 (0: 0)
אוסטריה> Regionalliga Ost 2017/2018  Austria> Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' />
16:00 FC Karabakh Wien - SKN St. Pölten (A) 4: 0 (2: 0)
18:00 FC אדמירה וואקר (A) - FC סטאדלאו 2: 0 (2: 0)
אוסטריה> Regionalliga West (-2019) 2017/2018  Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' />
15:30 FC קיצביהל - SCR Altach (A) 1: 2 (1: 1)
16:00 TSV סנט יוהאן - FC Alberschwende 4: 0 (0: 0)
16:00 SV גרדיג - SV Wörgl 4: 0 (0: 0)
16:00 VfB Hohenems - FC פינזגאו סאלפלדן 3: 1 (1: 0)
16:00 FC Wacker אינסברוק (A) - FC דורנבירן 0: 1 (0: 0)
חמש אחר הצהריים SV Seekirchen - FC קשה 1: 1 (1: 1)
אזרבייג'ן> ליגת העל 2017/2018  Azerbaijan> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים אינטר באקו - גבאלה FK 1: 2 (0: 2)
בלארוס> אליפות 2017  Belarus> Cempionat 2017>' border = '0' />
16:00 FK סלוצק - נאמן גרודנו 1: 2 (0: 2)
חמש אחר הצהריים FK Vitebsk - נפתן נובופולוצק 2: 0 (1: 0)
18:00 FK Krumkachy Minsk - דנייפר מוגילב 0: 0 (0: 0)
בלגיה> מחלקה ראשונה A 2017/2018  Belgium> מחלקה ראשונה A 2017/2018>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים KV Mechelen - KAA Gent 1: 1 (0: 1)
19:00 AS Eupen - KV קורטרייק 1: 2 (0: 1)
19:00 לוקרן ספורטיבי - מוסקרון רויאל אקסל 0: 2 (0: 1)
19:30 KV אוסטנדה - וואסלנד-בוורן 0: 3 (0: 3)
בלגיה> ליגה א 'ב' 2017/2018 תקופה 1  Belgium> מחלקה ראשונה B 2017/2018 תקופה 1>' border = '0' />
16:00 KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven 3: 1 (1: 0)
19:30 KVC ווסטרלו - AFC טוביז 1: 1 (0: 0)
בוליביה> הליגה המקצועית 2017 קלאוסורה  Bolivia> הליגה המקצועית 2017 קלאוסורה>' border = '0' />
20:00 CD Guabirá - ספורט בויז וורנס 0: 2 (0: 2)
בוסניה-הרצגובינה> ליגת העל 2017/2018  Bosnia-Herzegovina> פרמייר ליגה 2017/2018>' border = '0' />
16:00 NK Vitez - סלובודה טוזלה 0: 1 (0: 0)
19:00 זרינסקי מוסטאר - FK קרופה 1: 0 (0: 0)
19:30 ז'לז'ניצ'אר סרייבו - הלוחמת בנג'ה לוקה 2: 1 (0: 1)
ברזיל> סדרה A 2017  Brazil> Série A 2017>' border = '0' />
20:00 אתלטיקו גויאניאנס - FC קוריטיבה 1: 0 (0: 0)
23:00 ויקטוריה - BA - Avaí - SC 0: 1 (0: 0)
ברזיל> Série B 2017  Brazil> Série B 2017>' border = '0' />
00:30 וילה נובה - GO - בואה אספורט - MG 1: 0 (0: 0)
01:30 אמריקה - MG - ימיים - PE 1: 0 (1: 0)
20:30 Ceará - CE - CR ברזיל - AL 1: 0 (0: 0)
20:30 מועדון פאראנה - ABC - RN 1: 0 (1: 0)
20:30 בינלאומי - לונדרינה - יחסי ציבור 3: 1 (0: 0)
23:00 Figueirense - SC - גויאס 1: 1 (0: 0)
23:00 מערב - SP - Paysandu - הרשות הפלסטינית 1: 3 (0: 2)
בולגריה> פרווה ליגה 2017/2018  Bulgaria> Parva Liga 2017/2018>' border = '0' />
16:15 אתר וליקו טרנובו - פירין בלגואבגרד 2: 1 (1: 0)
19:00 PFC Ludogorets Razgrad - FK וריה 3: 1 (2: 1)
קנדה> ליגת הכדורגל 2017  Canada> ליגת הכדורגל 2017>' border = '0' />
00:00 נשרים לבנים סרביים - היורים באזור יורק 0: 0 (0: 0)
צ'ילה> טורניר המעבר מהליגה הראשונה 2017  Chile> טורניר המעבר של הליגה הראשונה 2017>' border = '0' />
01:00 או'היגינס - האיחוד הספרדי 0: 2 (0: 1)
חמש אחר הצהריים ממלכת קוריקו - סנטיאגו וונדררס 1: 1 (0: 1)
20:30 Temuco ספורט - Huachipato 0: 0 (0: 0)
23:00 האוניברסיטה הקתולית - אברטון 1: 1 (1: 1)
סין> ליגת העל 2017  China> ליגת העל 2017>' border = '0' />
12:35 שאנדונג לוננג - שנחאי שנחואה 5: 0 (3: 0)
סין> ליגה א '2017  China> ליגה א' 2017> 'border =' 0 '/>
12:30 ווהאן זאל FC - FC Dalian Yifang 1: 1 (1: 1)
12:35 בייג'ינג Renhe FC - בייג'ינג BG 2: 0 (2: 0)
12:35 Nei Mongol Zhongyou - מייז'ו האקה 2: 0 (1: 0)
12:35 FC שנזן - Zhèjiāng Yìténg 3: 1 (2: 1)
12:35 שיג'יאז'ואנג בהיר אי פעם - צ'ינגדאו הואנגהאי 1: 0 (0: 0)
12:45 שנחין שנחאי - יונאן ליג'יאנג FC 3: 0 (0: 0)
קולומביה> סיום ראשון 2017  Colombia> סגירה ראשונה לשנת 2017>' border = '0' />
02:00 ספורט טולימה - אתלטה הילה 1: 0 (0: 0)
21:15 בוקראמנגה אתלטי - קורטולואה 0: 1 (0: 1)
קרואטיה> 1. HNL 2017/2018  Croatia> 1. HNL 2017/2018>' border = '0' />
18:00 לוקומוטיבה זאגרב - נ.ק. אוסייק 2: 3 (2: 1)
20:00 NK אינטר זאפרשיק - נ.ק. איסטרה 1961 2: 2 (1: 2)
צ'כיה> ליגת הכדורגל הראשונה 2017/2018  Czech Republic> ליגת הכדורגל הראשונה 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Zbrojovka ברנו - בוהמיה 1905 0: 0 (0: 0)
15:00 ויקטוריה פלז - סיגמא אולומוץ 1: 0 (0: 0)
15:00 1. FC סלובאקו - באניק אוסטרבה 5: 2 (4: 2)
צ'כיה> ליגת הכדורגל השנייה 2017/2018  Czech Republic> ליגת הכדורגל השנייה 2017/2018>' border = '0' />
09:15 FK אולימפיה פראג - ויקטוריה זיזקוב 2: 2 (2: 1)
16:00 FK Frýdek-Místek - FK פוטבל טרינק 1: 0 (1: 0)
16:00 1. FK Příbram - FC Sellier & Bellot Vlasim 2: 3 (1: 0)
דנמרק> סופרליגה 2017/2018  Denmark> סופרליגה 2017/2018>' border = '0' />
15:00 לינגבי ב.ק. - SønderjyskE 1: 1 (0: 0)
17:30 FC קופנהגן - AC Horsens 1: 1 (0: 1)
דנמרק> בריכת הליגה השנייה 1 2017/2018  Denmark> בריכה של הליגה השנייה 1 2017/2018>' border = '0' />
12:00 B.93 קופנהגן - AB Gladsaxe 2: 1 (0: 0)
14:00 Hillerød GI - Brønshøj BK 0: 2 (0: 1)
14:00 Skovshoved IF - BK פרם קופנהגן 1: 1 (0: 0)
דנמרק> בריכת הליגה השנייה 2 2017/2018  Denmark> 2. בריכת חלוקה 2 2017/2018>' border = '0' />
13:00 מידלפרט בולדקלאב - הלרופ א. 3: 0 (0: 0)
14:00 קולדינג אם - ספירת כדורגל 2: 1 (0: 0)
14:00 נסבי ב.ק. - BK מריאנליסט 1: 3 (0: 2)
דנמרק> בריכת הליגה השנייה 3 2017/2018  Denmark> 2. בריכת חלוקה 3 2017/2018>' border = '0' />
14:00 ארהוס פרמד - Kjellerup IF 0: 0 (0: 0)
14:00 FC Jammerbugt - FC Sydvest 05 1: 1 (1: 0)
דנמרק> ליגת נערים U19 לנוער 2017/2018  Denmark> U19 Uren Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' />
11:30 GF Aarhus - Vejle BK 1: 0 (0: 0)
12:00 סילקבורג IF - FC קופנהגן 3: 4 (1: 0)
12:00 ברונדי IF - FC Midtjylland 2: 2 (1: 1)
12:00 רנדרס SK Freja - לינגבי ב.ק. 6: 1 (3: 1)
דנמרק> חטיבות נערים U19 לנוער 2017/2018  Denmark> חטיבות בנים נוער U19 2017/2018>' border = '0' />
12:00 FC רוסקילדה - B.93 קופנהגן 1: 1 (0: 0)
12:45 FK Viborg - SønderjyskE 1: 2 (1: 0)
14:00 Thisted FC - HB Køge 4: 2 (1: 0)
14:00 Næstved BK - Holbæk B&I 2: 2 (2: 2)
14:15 Hvidovre IF - הלרופ א. 4: 0 (2: 0)
דנמרק> נוער B U17 Drenge Ligaen 2017/2018  Denmark> נוער B U17 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' />
12:00 הדרסלב FK - HB Køge 4: 2 (4: 2)
13:45 GF Aarhus - Vejle BK 3: 2 (3: 2)
14:15 רנדרס SK Freja - לינגבי ב.ק. 1: 3 (1: 2)
דנמרק> חטיבות בנים U17 בנים 2017/2018  Denmark> נוער ב' חטיבות בנים 17/2017> 'border =' 0 '/>
12:00 Hvidovre IF - הלרופ א. 2: 5 (1: 4)
12:00 Næstved BK - Holbæk B&I 4: 0 (1: 0)
14:00 FC רוסקילדה - B.93 קופנהגן 1: 4 (0: 1)
14:00 Thisted FC - Slagelse B&I 1: 3 (0: 1)
15:00 FK Viborg - FC Nykøbing 4: 0 (3: 0)
אקוודור> הבמה השנייה של סדרה A 2017  Ecuador> הסדרה A שלב שני 2017>' border = '0' />
18:00 האוניברסיטה הקתולית - מקארה 0: 1 (0: 0)
22:00 עיר גואיאקיל - הלאומי 2: 2 (1: 0)
אנגליה> ליגת העל 2017/2018  England> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
12:30 ווטפורד FC - FC Liverpool 3: 3 (2: 1)
15:00 FC צ'לסי - FC ברנלי 2: 3 (0: 3)
15:00 ארמון קריסטל - האדרספילד טאון 0: 3 (0: 2)
15:00 FC אברטון - סטוק סיטי 1: 0 (1: 0)
15:00 סאות'המפטון - סוונסי סיטי 0: 0 (0: 0)
15:00 ווסט ברומיץ ' - AFC בורנמות ' 1: 0 (1: 0)
17:30 ברייטון אנד הוב אלביון - מנצ'סטר סיטי 0: 2 (0: 0)
אנגליה> אליפות 2017/2018  England> אליפות 2017/2018>' border = '0' />
15:00 ברנסלי FC - איפסוויץ 'טאון 1: 2 (1: 0)
15:00 בירמינגהם סיטי - בריסטול סיטי 2: 1 (1: 1)
15:00 FC ברנטפורד - יער נוטינגהאם 3: 4 (1: 2)
15:00 קרדיף סיטי - אסטון וילה 3: 0 (1: 0)
15:00 מחוז דרבי - וונדרהמפטון נודדים 0: 2 (0: 1)
15:00 האל העיר - ברטון אלביון 4: 1 (1: 1)
15:00 לידס יונייטד - פרסטון נורת 'אנד 0: 0 (0: 0)
15:00 FC מילוול - בולטון וונדררס 1: 1 (0: 0)
15:00 קריאת FC - פולהאם FC 1: 1 (0: 0)
15:00 שפילד יום רביעי - שומרי פרק מלכות 1: 1 (0: 1)
17:30 פדרל של מידלסברו - שפילד יונייטד 1: 0 (1: 0)
אנגליה> ליגה א '2017/2018  England> ליגה א' 2017/2018> 'border =' 0 '/>
15:00 AFC ווימבלדון - שרוסברי טאון 0: 1 (0: 1)
15:00 בלקברן רוברס - דונקסטר רוברס 1: 3 (0: 0)
15:00 FC בלקפול - מילטון קיינס דונס 1: 0 (1: 0)
15:00 בריסטול רוברס - פיטרבורו יונייטד 1: 4 (0: 1)
15:00 FC גילינגהאם - ברדפורד סיטי 0: 1 (0: 1)
15:00 נורת'המפטון טאון - פליטווד טאון 0: 1 (0: 0)
15:00 אוקספורד יונייטד - פורטסמות 'FC 3: 0 (0: 0)
15:00 פלימות 'ארגייל - צ'רלטון אתלטיק 2: 0 (0: 0)
15:00 רוכדייל AFC - סקונטורפ יונייטד 1: 1 (0: 0)
15:00 רות'רהאם יונייטד - סאות'אנד יונייטד 5: 0 (4: 0)
15:00 FC וולסל - אולדהאם אתלטיק 2: 1 (0: 1)
אנגליה> ליגה שתיים 2017/2018  England> ליגה שתיים 2017/2018>' border = '0' />
15:00 ברנט FC - לוטון טאון 1: 0 (0: 0)
15:00 קיימברידג 'יונייטד - קרלייל יונייטד 1: 2 (1: 2)
15:00 צ'לטנהאם טאון - קראולי טאון 1: 0 (1: 0)
15:00 קולצ'סטר יונייטד - FC סטיבן 1: 1 (0: 0)
15:00 גרימסבי טאון - קובנטרי סיטי 0: 2 (0: 0)
15:00 לינקולן סיטי - FC Morecambe 1: 1 (0: 0)
15:00 מנספילד טאון - יער רוברס 2: 0 (0: 0)
15:00 קריב אלכסנדרה - מחוז ניופורט 1: 1 (1: 1)
15:00 מחוז נוטס - צ'סטרפילד FC 2: 0 (0: 0)
15:00 פורט וייל FC - וויקוב וונדררס 2: 3 (0: 3)
15:00 סווינדון טאון - עיר אקסטר 1: 1 (0: 1)
15:00 העיירה יוביל - אקרינגטון סטנלי 3: 2 (3: 1)
אנגליה> הליגה הלאומית 2017/2018  England> הליגה הלאומית 2017/2018>' border = '0' />
12:30 מיידנהד יונייטד - הרטלפול יונייטד 2: 1 (1: 0)
15:00 אלדרשוט טאון - גויסלי AFC 6: 0 (4: 0)
15:00 בארו AFC - Woking FC 3: 0 (1: 0)
15:00 בורהם ווד - סוליהול מורס 4: 1 (3: 1)
15:00 FC צ'סטר - העיירה הליפקס 0: 0 (0: 0)
15:00 דובר אתלטיק - Wrexham AFC 1: 0 (1: 0)
15:00 FC איסטלי - דגנהם ורדברידג ' 2: 2 (2: 1)
15:00 אבספליט יונייטד - AFC Fylde 3: 3 (2: 3)
15:00 FC גייטסהד - טורקיי יונייטד 3: 0 (1: 0)
15:00 לייטון אוריינט - מיידסטון יונייטד 2: 0 (0: 0)
15:00 מקלספילד טאון - FC ברומלי 0: 0 (0: 0)
15:00 טרנמר רוברס - סאטון יונייטד 0: 1 (0: 1)
אסטוניה> ליגת האלופות 2017  Estonia> ליגת האלופות 2017>' border = '0' />
14:00 ג'יי קיי סילמאי כלב - פרנו JK אומץ 9: 0 (5: 0)
חמש אחר הצהריים JK Nõmme Kalju - ג'יי קיי טמקה 1: 0 (1: 0)
איי פארו> אפודילדין 2017  Faroe Islands> Effodeildin 2017>' border = '0' />
15:00 TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn - B36 טורשבן 0: 1 (0: 1)
15:00 ÍF Fuglafjørður - קנה מידה אם 0: 1 (0: 0)
חמש אחר הצהריים HB טורשבן - NSÍ Runavík 4: 1 (1: 1)
חמש אחר הצהריים 07 מערב - EB / זרם 2: 2 (0: 1)
פינלנד> Ykkönen 2017  Finland> מספר אחת 2017>' border = '0' />
15:00 Ekenäs IF - AC Oulu 0: 1 (0: 0)
15:00 שנת FF - אם גניסטן 2: 0 (1: 0)
15:00 האקה וולקיקוסקי - גרנקוללה IFK 3: 1 (1: 0)
צרפת> ליגה 1 2017/2018  France> ליגה 1 2017/2018>' border = '0' />
16:00 FC נאנט - אולימפיק מרסיי 0: 1 (0: 0)
19:00 טולוז FC - HSC מונפלייה 1: 0 (1: 0)
19:00 ג'ירונדינס בורדו - FC מץ 2: 0 (1: 0)
19:00 Amiens SC - Angers SCO 0: 2 (0: 1)
19:00 SM Caen - AS סנט אטיין 0: 1 (0: 0)
צרפת> ליגה 2 2017/2018  France> ליגה 2 2017/2018>' border = '0' />
14:00 FC סוצ'ו - עדשת RC 3: 2 (1: 0)
גרוזיה> ליובני ארובנולי 2017  Georgia> ארובנולי ליגה 2017>' border = '0' />
15:00 FC Samtredia - דינמו טביליסי 1: 1 (0: 0)
גרמניה> DFB-Pokal 2017/2018> 1. סיבוב  Germany>1. סיבוב DFB-Pokal 2017/2018> 1. גבול עגול =' 0 '/>
14:30 גרמניה הלברשטאדט - פרייבורג 1: 2 (0: 2)
14:30 FC Chemnitzer - באיירן מינכן 0: 5 (0: 1)
14:30 לואנבורג SK האנזה - 1. FSV מיינץ 05 1: 3 (1: 2)
14:30 LTS Bremerhaven - 1. FC קלן 0: 5 (0: 2)
14:30 SpVgg Unterhaching - 1. FC היידנהיים 1846 0: 4 (0: 1)
14:30 TuS Erndtebrück - איינטרכט פרנקפורט 0: 3 (0: 1)
14:30 1. FC Rielasingen-Arlen - בורוסיה דורטמונד 0: 4 (0: 2)
14:30 SV אייכדה - 1. FC קייזרסלאוטרן 0: 4 (0: 2)
17:30 ארפורט אדום ולבן - 1899 הופנהיים 0: 1 (0: 0)
17:30 ג'אהן רגנסבורג - SV דרמשטאדט 98 3: 1 (1: 1)
17:30 ארמיניה בילפלד - פורטונה דיסלדורף 1: 3 (0: 0, 1: 1) aet
19:45 Wurzburger Kickers - ורדר ברמן 0: 3 (0: 0)
גרמניה> Regionalliga Nord 2017/2018  Germany> Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' />
12:30 אחוז ההצבעה פלנסבורג 08 - TSV Havelse 2: 1 (0: 1)
15:00 SSV Jeddeloh - SV Eutin 08 4: 1 (2: 0)
גרמניה> Regionalliga West 2017/2018  Germany> Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' />
13:00 SC Wiedenbrück - ויקטוריה קלן 1: 3 (1: 2)
13:00 Wuppertal SV - FC ווגברג-ביק 3: 0 (2: 0)
13:00 בורוסיה דורטמונד השנייה - SG ווטנשייד 09 2: 1 (1: 1)
13:00 פורטונה דיסלדורף השנייה - ווסטפליה ריינרן 2: 1 (2: 0)
13:00 רוט-ווייס אוברהאוזן - SC Verl 1: 1 (0: 0)
13:00 אלמניה אאכן - SV רדינגאוזן 3: 1 (1: 0)
גרמניה> Regionalliga Südwest 2017/2018  Germany> Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' />
13:00 SC פרייבורג II - איינטרכט שטאדטנדלף 0: 2 (0: 1)
13:00 FSV פרנקפורט - תולעי ורמטיה 1: 2 (1: 0)
13:00 הסן קאסל - VfB שטוטגרט II 2: 2 (0: 1)
13:00 1. FSV מיינץ 05 II - FC-Astoria Walldorf 1: 2 (0: 2)
13:00 SSV Ulm 1846 - בעיטות אופנבך 1: 2 (1: 1)
גרמניה> Regionalliga Bayern 2017/2018  Germany> Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' />
13:00 SV זליגנפורטן - TSV 1860 רוזנהיים 0: 1 (0: 1)
13:00 SpVgg Greuther Fürth II - FC ממינגן 1: 0 (1: 0)
13:00 VfR Garching - וואקר בורגהאוזן 0: 0 (0: 0)
13:00 FV Illertissen - SV שלדינג-היינינג 7: 1 (5: 0)
15:00 FC פיפינסריד - FC אוגסבורג השנייה 0: 4 (0: 2)
גרמניה> Bayernliga Nord 2017/2018  Germany> Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' />
13:00 FSV ארלנגן-ברוק - ויקטוריה אשפנבורג 3: 1 (1: 1)
14:00 DJK Bamberg - FC אמברג 0: 1 (0: 0)
14:00 1. FC שווינפורט 05 II - TSV Aubstadt 0: 1 (0: 0)
15:00 SpVgg Weiden - SpVgg Ansbach 3: 1 (2: 0)
15:00 DJK Gebenbach - DJK Ammerthal 3: 3 (0: 3)
15:00 SV ארלנבך - SpVgg ג'אהן פורשהיים 0: 3 (0: 0)
גרמניה> Bayernliga Süd 2017/2018  Germany> Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' />
13:00 BCF וולפראטהאוזן - ASV נוימרקט 2: 2 (0: 0)
14:00 TSV Schwaben Augsburg - SpVgg האנקופן-הילינג 2: 2 (1: 1)
14:00 SV Pullach - TSV Schwabmünchen 2: 0 (0: 0)
14:00 DJK Vilzing - SV Heimstetten 2: 2 (1: 1)
14:00 טוס הולצקירכן - TSV Landsberg 4: 2 (2: 2)
15:00 SV Kirchanschöring - TSV 1896 Rain am Lech 2: 5 (2: 2)
גרמניה> ליגת ברמן 2017/2018  Germany> ליגת ברמן 2017/2018>' border = '0' />
12:00 ורדר ברמן השלישי - TuS Schwachhausen 0: 1 (0: 1)
14:00 Blumenthaler SV - BSC האסטדט 2: 2 (1: 0)
14:00 הבנהאוזר FV - ברמר SV 0: 5 (0: 1)
גרמניה> הסנליגה 2017/2018  Germany> Hessenliga 2017/2018>' border = '0' />
14:00 SV Buchonia Flieden - SC טאוטוניה ווצנבורן-שטיינבורג 0: 3 (0: 0)
14:00 SV רוט-ווייס הדמר - בוואריה אלזנאו 5: 0 (2: 0)
14:00 הסן דרייייך - TSV Lehnerz 1: 2 (0: 1)
14:00 SV שטיינבאך - בורוסיה פולדה 0: 6 (0: 3)
14:00 ויקטוריה גריסהיים - רוט-ווייס פרנקפורט 2: 1 (0: 1)
14:00 SC וולדגירמס - OSC Vellmar 2: 0 (0: 0)
גרמניה> Oberliga Niedersachsen 2017/2018  Germany> Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' />
15:00 1. FC Wunstorf - SC Spelle-Venhaus 1: 1 (0: 0)
15:00 TuS סולינגן - אטלס דלמהנורסט 3: 2 (0: 1)
16:00 MTV Eintracht Celle - ארמיניה הנובר 2: 5 (1: 2)
חמש אחר הצהריים קונקורד נורטהיים - ארה'ב לופו-מרטיני 3: 2 (0: 1)
גרמניה> אוברליגה באדן-וירטמברג 2017/2018  Germany> אוברליגה באדן-וירטמברג 2017/2018>' border = '0' />
13:00 גופינגר SV - SV שפילברג 2: 0 (1: 0)
14:00 TSG 62/09 וינהיים - בהלינגר SC 1: 4 (0: 3)
14:30 TSG Balingen - TSG Backnang 1: 1 (0: 0)
14:30 FC 08 Villingen - 1. CfR Pforzheim 3: 1 (1: 1)
14:30 SGV פרייברג - SV Sandhausen II 2: 3 (2: 1)
14:30 קרלסרוהר SC II - FSV 08 ביסינגן 0: 3 (0: 0)
גרמניה> אוברליגה המבורג 2017/2018  Germany> אוברליגה המבורג 2017/2018>' border = '0' />
13:00 FC טורקיה - HSV Barmbek-Uhlenhorst 0: 2 (0: 0)
14:00 SV Curslack-Neuengamme - ויקטוריה המבורג 2: 1 (0: 1)
גרמניה> Oberliga Niederrhein 2017/2018  Germany> Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' />
15:30 1. FC מונהיים - גרמניה ראטינגן 04/19 3: 1 (3: 0)
16:30 TuRU דיסלדורף - דיסלדורף SC 99 4: 3 (3: 0)
גרמניה> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018  Germany> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' />
13:30 סער 05 סערברוקן - FC קרבאך 2: 2 (1: 2)
14:30 FV 07 דיפלן - TSG Pfeddersheim 3: 2 (2: 0)
14:30 FV אפלבורן - SV גונסנהיים 2: 1 (1: 1)
14:30 SC 07 Idar-Oberstein - FV Engers 07 2: 0 (0: 0)
14:30 FSV Jägersburg - TuS Mechtersheim 5: 1 (2: 0)
14:30 1. FC קייזרסלאוטרן השני - FK פירמנסנס 0: 2 (0: 1)
14:30 סלמרוה FSV - איינטרכט טרייר 0: 0 (0: 0)
16:30 FV דודנהופן - FC הרטה ויסבאך 2: 2 (0: 0)
גרמניה> אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018  Germany> אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018>' border = '0' />
16:00 SC האסל - FC שאלקה 04 II מבוטל.
חמש אחר הצהריים FC ברונינגהאוזן - ASC 09 דורטמונד 4: 1 (2: 1)
גרמניה> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2017/2018  Germany> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2017/2018>' border = '0' />
12:00 VfR Neumünster - אחוז ההצבעה פלנסבורג 08 II 2: 1 (1: 1)
13:00 TSV Friedrichsberg-Busdorf - TSB פלנסבורג 0: 1 (0: 1)
13:00 היידר SV - TSV לאגרדורף 2: 1 (0: 0)
14:00 FC דורנברה לובק - שדה מוות SV 0: 1 (0: 1)
14:00 בין טורקספור קיל - TSV שילקסי 2: 2 (2: 0)
גרמניה> נוער בונדסליגה צפון / צפון מזרח 2017/2018  Germany> בונדסליגה לנוער נורד / נורדוסט 2017/2018>' border = '0' />
10:00 איינטרכט בראונשווייג - דינמו דרזדן 0: 2 (0: 0)
12:00 פ.צ. סנט פאולי - הנובר 96 1: 2 (0: 2)
12:00 RB לייפציג - 1. יוניון ברלין 4: 1 (4: 0)
12:00 VfL וולפסבורג - הרטה BSC 0: 3 (0: 3)
גרמניה> נוער בונדסליגה מערב 2017/2018  Germany> נוער בונדסליגה מערב 2017/2018>' border = '0' />
10:00 בור מונשנגלדבאך - 1. FC קלן 2: 2 (1: 1)
גרמניה> בונדסליגה לנוער דרום / דרום מערב 2017/2018  Germany> נוער בונדסליגה דרום / דרום מערב 2017/2018>' border = '0' />
10:00 פרייבורג - באיירן מינכן 3: 3 (0: 1)
10:00 SV Wehen Wiesbaden - VfB שטוטגרט 1: 5 (1: 1)
12:00 FC אוגסבורג - 1. FC נירנברג 1: 1 (0: 1)
15:00 SpVgg Greuther Fürth - 1. FC קייזרסלאוטרן 2: 2 (1: 1)
גרמניה> נוער ב 'בונדסליגה נורד / נורדוסט 2017/2018  Germany> נוער ב' בונדסליגה נורד / נורדוסט 2017/2018> 'border =' 0 '/>
10:00 המבורגר SV - דינמו דרזדן 3: 0 (1: 0)
10:00 הרטה BSC - 1. יוניון ברלין 5: 1 (3: 0)
10:00 VfL וולפסבורג - RB לייפציג 1: 2 (0: 2)
11:00 הולשטיין קיל - איינטרכט בראונשווייג 0: 0 (0: 0)
12:00 אנרגיה קוטבוס - 1. FC מגדבורג 1: 1 (1: 0)
גרמניה> נוער ב 'בונדסליגה מערב 2017/2018  Germany> נוער ב' בונדסליגה מערב 2017/2018> 'border =' 0 '/>
12:00 באייר לברקוזן - ארמיניה בילפלד 2: 0 (1: 0)
13:00 1. FC קלן - אלמניה אאכן 4: 0 (3: 0)
גרמניה> נוער ב 'בונדסליגה דרום / דרום מערב 2017/2018  Germany> נוער ב' בונדסליגה דרום / דרום מערב 2017/2018> 'border =' 0 '/>
09:30 איינטרכט פרנקפורט - 1. FC היידנהיים 1846 3: 1 (1: 0)
10:00 באיירן מינכן - פרייבורג 4: 1 (2: 0)
10:00 1. FC קייזרסלאוטרן - SpVgg Unterhaching 1: 3 (0: 1)
12:00 1. FSV מיינץ 05 - קרלסרוהר SC 1: 2 (1: 0)
12:30 1. FC נירנברג - FC אוגסבורג 1: 1 (0: 0)
13:00 SV 07 אלברסברג - 1899 הופנהיים 0: 3 (0: 2)
הונדורס> הליגה הלאומית 2017/2018 אפרטורה  Honduras> הליגה הלאומית 2017/2018 אפרטורה>' border = '0' />
22:00 מָרָתוֹן - מישור 1: 0 (0: 0)
23:00 זאבים UPNFM - ספרד האמיתית 2: 1 (2: 0)
הונגריה> NB I 2017/2018  Hungary> NB I 2017/2018>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים Diósgyőr VTK - FC Puskás 2: 2 (1: 1)
חמש אחר הצהריים Ferencváros TC - פאקס SE 1: 1 (1: 0)
חמש אחר הצהריים התקדמות בסומבאת'לי - FC Balmazújváros 3: 1 (1: 0)
חמש אחר הצהריים בודפשט הונבד - FC Újpest 2: 1 (0: 1)
חמש אחר הצהריים בודפשט ואסה - Mezõkövesd-Zsóry 1: 1 (0: 0)
19:30 FC Videoton - דברסן VSC 1: 0 (0: 0)
איסלנד> ביקאר 2017> גמר  Iceland>גמר Bikar 2017> Final' border = '0' />
חמש אחר הצהריים FH Hafnarfjörður - ÍB Vestmannaeyja 0: 1 (0: 1)
אינדונזיה> ליגה 1 2017  Indonesia> ליגה 1 2017>' border = '0' />
09:00 פרסיה ג'קרטה - פרסיבה באליקפפן 2: 0 (1: 0)
12:30 FC ארמה קרונוס - פרסיב בנדונג 0: 0 (0: 0)
12:30 פרסלה למונגן - PSM Makassar 0: 1 (0: 0)
אירלנד> גביע FAI 2017> 1. סיבוב  Ireland>1. סיבוב גביע FAI 2017> 1. סיבוב' גבול = '0' />
16:00 קובה נודדים - קילרני סלטיק 3: 0 (3: 0)
חמש אחר הצהריים Ballincollig AFC - עיר אתונה 0: 5 (0: 2)
18:30 בנגור סלטיק - אברטון AFC 3: 2 (0: 2)
19:00 בריי וונדררס - קורק סיטי 0: 1 (0: 0)
19:30 לונגפורד טאון - סליגו רוברס 4: 2 (1: 2, 2: 2) aet
19:45 Cobh Ramblers - לימריק FC 0: 3 (0: 3)
ישראל> גביע הטוטו אל 2017/2018> קבוצה ב '  Israel>קבוצה ב גביע הטוטו אל 2017/2018> קבוצה ב' גבול = '0' />
חמש אחר הצהריים הפועל רעננה - מכבי תל אביב 1: 2 (0: 1)
ישראל> גביע הטוטו אל 2017/2018> קבוצה ג '  Israel>קבוצה ג גביע הטוטו אל 2017/2018> קבוצה ג' גבול = '0' />
19:00 בית'ר ירושלים - הפועל אשקלון 1: 2 (0: 1)
איטליה> קופה איטליה 2017/2018> 3. סיבוב  Italy>3. סיבוב קופה איטליה 2017/2018> 3. סיבוב' גבול = '0' />
19:00 FC בולוניה - מצודת AS 0: 3 (0: 3)
19:30 ברשיה קלסיו - פסקארה קלציו 1: 3 (1: 1)
19:30 כדורגל בנבנטו - AC Perugia Calcio 0: 4 (0: 1)
19:30 FC Carpi - סלרניטנה האמריקאית 1919 7: 6 (0: 2, 2: 2, 3: 3) פסו
19:30 פורדנון סידן - לצ'ה האמריקאית 3: 2 (0: 1)
19:30 SPAL 2013 פרארה - AC Renate 1: 0 (1: 0)
19:45 FC Crotone - כדורגל פיאצ'נזה 2: 1 (1: 0)
19:45 סאסולו קלציו - כדורגל תבלינים 2: 0 (2: 0)
19:45 אודינזה סידן - כדורגל פרוזינון 3: 2 (1: 1)
19:45 צ'יבו ורונה - FC אסקולי פיצ'יו 2: 1 (1: 0)
19:45 סמפדוריה - כדורגל פוגיה 3: 0 (1: 0)
20:00 FC בארי 1908 - ארה'ב Cremonese 2: 1 (2: 1)
20:15 כדורגל קליארי - פלרמו האמריקאית 4: 2 (1: 0, 1: 1, 1: 1) פסו
יפן> ליגת J2 2017  Japan> ליגת J2 2017>' border = '0' />
10:00 נגויה גרמפוס - מצומוטו ימאגה 5: 2 (2: 0)
קזחסטן> ליגת העל 2017  Kazakhstan> פרמייר ליגה 2017>' border = '0' />
13:30 קיסר קיזילורדה - טוביל קוסטנאי 1: 0 (0: 0)
14:00 Shakter Karaganda - FK אורדבאסי 2: 1 (0: 0)
לטביה> וירסליגה 2017  Latvia> Virsliga 2017>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים FK Liepāja - בית הספר לכדורגל FK ריגה 2: 0 (1: 0)
ליטא> ליגה 2017  Lithuania> ליגה 2017>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים FK טרקאי - FK ז'לגיריס 2: 2 (1: 1)
לוקסמבורג> Nationaldivision 2017/2018  Luxembourg> Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' />
15:00 ארה'ב הוסטרט - לוקסמבורג RFCU 2: 1 (2: 1)
מקסיקו> ליגה ראשונה 2017/2018 פתיחה  Mexico> ליגה ראשונה 2017/2018 אפרטורה>' border = '0' />
01:00 פואבלה פ.ל. - מועדון טיחואנה 1: 1 (0: 0)
03:00 אטלס גואדלחרה - CF אמריקה 0: 1 (0: 0)
23:00 תרנגולים לבנים - מונארקס מורליה 2: 1 (0: 0)
23:00 צלב כחול - דפורטיבו טולוקה 0: 0 (0: 0)
מקסיקו> פתיחת פרמייר דה אסנסו 2017/2018  Mexico> פרמייר דה אסנסו 2017/2018 פתיחה>' border = '0' />
01:30 דוראדוס UACH - CF מונטריי השני 3: 1
02:30 עקרבים דוראנגו - ריינוזה אתלטי 3: 2
16:00 מונארקס מורליה השנייה - UANL טיגריס II 2: 1
17:30 אטלס גואדלחרה השני - דפורטיבו טפיק 0: 0
21:30 FC טוקסטלה - אינטר ביץ ' 0: 2
22:00 תוכים של UCOL - מועדון הכדורגל טקוס 3: 0
22:00 זמורה אמיתית - פומאס UNAM II 2: 3
22:00 בזים מורלוס - תרנגולים לבנים II 1: 0
23:00 חלוצי קנקון - פואבלה FC II 3: 1
מקסיקו> ליגת העלייה (2004-2020) 2017/2018 אפרטורה  Mexico> ליגת הקידום (2004-2020) 2017/2018 אפרטורה>' border = '0' />
01:00 כורי זקטקאס - Alebrijes מ Oaxaca 0: 0 (0: 0)
02:00 אתלטי סן לואיס - אטלאנטה 2: 0 (0: 0)
02:00 Roadrunner UAT - מועדון הכדורגל TM 2: 0 (0: 0)
03:00 מגדלי קפה של טאפצ'ולה - FC Venados 1: 1 (1: 0)
23:00 אתלט זקטפטק - FC מורסיאלגוס 1: 0 (0: 0)
מקסיקו> פתיחת כוחות בסיס U20 2017/2018  Mexico> כוחות בסיסיים של U20 2017/2018 פתיחה>' border = '0' />
15:00 תרנגולים לבנים - מונארקס מורליה 0: 1
15:00 CF מונטריי - דפורטיבו גוודלחרה 2: 0
16:00 צלב כחול - דפורטיבו טולוקה 1: 0
17:30 מועדון נקקסה - מועדון לאון 2: 2
18:00 CF פאצ'וקה - UANL טיגרים 0: 1
מקסיקו> פתיחת כוחות בסיס U17 2017/2018  Mexico> כוחות בסיסיים של U17 2017/2018 פתיחה>' border = '0' />
15:00 צלב כחול - דפורטיבו טולוקה 1: 3
15:00 מועדון נקקסה - מועדון לאון 1: 0
15:30 CF פאצ'וקה - UANL טיגרים 1: 1
17:30 תרנגולים לבנים - מונארקס מורליה 2: 0
17:30 CF מונטריי - דפורטיבו גוודלחרה 3: 1
מקסיקו> פתיחת כוחות בסיס U15 2017/2018  Mexico> כוחות בסיסיים של U15 2017/2018 פתיחה>' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - BUAP זאבים 9: 1
15:00 תרנגולים לבנים - דפורטיבו גוודלחרה 4: 3
15:00 מועדון לאון - מונארקס מורליה 2: 0
15:00 אטלס גואדלחרה - סנטוס לגונה 2: 1
15:00 UANL טיגרים - מועדון נקקסה 1: 0
18:00 מועדון טיחואנה - דפורטיבו טולוקה 1: 0
18:00 CF אמריקה - פואבלה פ.ל. 5: 0
22:00 CF פאצ'וקה - צלב כחול 3: 1
מולדובה> החטיבה הלאומית 2017  Moldova> החטיבה הלאומית 2017>' border = '0' />
16:00 מדעי המחשב פטרוקוב - מקווה ניספורני 1: 1 (0: 1)
16:00 דינמו אוטו - FC מילסאמי 1: 4 (1: 1)
16:00 FC ספינול ג'ורג ' - שריף FC 0: 3 (0: 1)
מונטנגרו> 1. CFL 2017/2018  Montenegro> 1. CFL 2017/2018>' border = '0' />
16:30 FK Grbalj Radanovići - FK רודר Pljevlja 1: 0 (0: 0)
16:30 איסקרה דנילובגרד - FK KOM פודגוריצה 1: 1 (0: 1)
16:30 מלדוסט פודגוריצה - FK Decic Tuzi 0: 0 (0: 0)
16:30 OFK פטרובאק - FK סוטג'סקה 0: 1 (0: 0)
16:30 FK זיטה - FK Budućnost Podgorica 1: 0 (0: 0)
הולנד> ארדיוויזי 2017/2018  Netherlands> ארדיוויזי 2017/2018>' border = '0' />
17:30 VVV ונלו - ספרטה רוטרדם 3: 0 (1: 0)
17:30 פ.ס.וו איינדהובן - א.ז אלקמאר 3: 2 (1: 1)
19:45 הרקלס אלמלו - AFC אייאקס 2: 1 (0: 0)
19:45 מְהִירוּת - NAC ברדה 4: 1 (3: 0)
צפון מקדוניה> 1. MFL 2017/2018  North Macedonia> 1. MFL 2017/2018>' border = '0' />
16:00 KF שקינדיה 79 - ורדר סקופיה 2: 0 (0: 0)
16:00 FK רבוטניצקי - FK רנובה 0: 0 (0: 0)
צפון אירלנד> ליגת העל 2017/2018  Northern Ireland> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Ballinamallard United FC - גלנטורן בלפסט 1: 2 (1: 1)
15:00 FC קליפטונוויל - FC Ards 6: 3 (3: 2)
15:00 Dungannon Swifts - FC קולוריין 1: 3 (0: 0)
15:00 לינפילד FC - קאריק ריינג'רס 2: 0 (2: 0)
17:30 וורנפוינט טאון - FC Glenaven 2: 3 (1: 2)
נורבגיה> אליטסריאן 2017  Norway> אליטסריאן 2017>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים מולדה FK - רוזנבורג ב.ק. 1: 2 (1: 0)
נורבגיה> מחלקה 2 בליגה 1 2017  Norway> 2. אגף חלוקה 1 2017>' border = '0' />
15:00 כדורגל Kjelsås - Grorud IL 2: 2 (1: 2)
15:00 Bærum SK - Nybergsund IL-Trysil 2: 2 (2: 1)
15:00 IF גבוהה - KFUM אוסלו 3: 0 (1: 0)
נורבגיה> מחלקה 2 בליגה 2 2017  Norway> 2. אגף חלוקה 2 2017>' border = '0' />
13:00 FK וידאר - Egersunds IK 1: 2 (1: 2)
15:00 Vindbjart FK - Hønefoss BK 4: 2 (2: 0)
15:00 נסט-סוטרה - פראם לרוויק 3: 1 (2: 0)
15:00 Byåsen Toppfotball - נרדו FK 0: 1 (0: 1)
נורבגיה> נשים Toppserien 2017  Norway> סדרת נשים מובילות 2017>' border = '0' />
12:00 Kolbotn IL - ארנה-ביורנר 0: 1 (0: 0)
14:00 Vålerenga IF - Klepp IL 1: 0 (1: 0)
14:00 Stabæk FK - Røa IL 2: 0 (2: 0)
פרגוואי> ליגה ראשונה קלאוסורה 2017  Paraguay> ליגה ראשונה קלאוסורה 2017>' border = '0' />
00:10 גזעי בלונדינית - מועדון לאומי 0: 1 (0: 1)
22:10 ספורטיבו טרינידנזה - שמש של אמריקה 0: 0 (0: 0)
פרו> הליגה הראשונה אפרטורה 2017  Peru> הליגה הראשונה אפרטורה 2017>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים חואן אוריך - ספורט רוסאריו 1: 1 (0: 1)
18:30 ספורט הואנקאיו - FBC מלגר 2: 0 (0: 0)
9:00 בלילה ספורט עירוני - FC Ayacucho 2: 0 (1: 0)
פולין> Ekstraklasa 2017/2018  Poland> Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' />
14:30 סנדצ'יה נובי סאץ ' - ויסלה פלוק 0: 1 (0: 1)
חמש אחר הצהריים לך פוזנן - זגלנבי לובין 1: 1 (0: 0)
19:30 ויסלה קרקוב - KS קרקוביה 2: 1 (0: 1)
פולין> ליגה הראשונה 2017/2018  Poland> ליגה I 2017/2018>' border = '0' />
11:30 אודרה אופולה - נחושת לגניקה 2: 4 (1: 1)
16:30 ראקוב צ'נסטוכובה - צ'וג'ניקצנקה צ'וג'ניס 0: 1 (0: 0)
18:00 ביטוביה ביטוב - תנועה צ'ורזוב 2: 1 (0: 1)
פורטוגל> ליגת העל 2017/2018  Portugal> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
16:00 FC Moreirense - CD פיירנס 0: 0 (0: 0)
18:15 הבלננזים - CS ימית 1: 0 (0: 0)
20:30 נוף יפה - FC Ave Rio 1: 2 (0: 1)
פורטוגל> הליגה השנייה 2017/2018  Portugal> הליגה השנייה 2017/2018>' border = '0' />
11:15 אקדמאי של קוימברה - ספורטיבי בראגה ב ' 2: 0 (2: 0)
16:00 CP CP ספורטיבי - אקדמאי של ויסו 1: 2 (0: 0)
רומניה> ליגה 1 2017/2018  Romania> ליגה 1 2017/2018>' border = '0' />
16:30 קונקורדיה צ'יאג'נה - יובנטוס בוקרשט 1: 1 (1: 1)
19:00 FCSB - אסטרה ג'ורגיו 1: 1 (0: 1)
רוסיה> פרמייר ליגה 2017/2018  Russia> פרמייר ליגה 2017/2018>' border = '0' />
13:00 FK Ufa - FK רוסטוב 1: 4 (0: 0)
15:30 צסק'א מוסקבה - ספרטק מוסקבה 2: 1 (0: 0)
18:00 אנז'י מחצ'קלה - דינמו מוסקבה 1: 3 (1: 2)
ערב הסעודית> ליגת העל 2017/2018  Saudi Arabia> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
17:10 אל שבאב - מועדון אוחוד 1: 2 (0: 1)
18:55 אל פייסאלי - אל נסר 1: 3 (0: 3)
סקוטלנד> ראשות ממשלה 2017/2018  Scotland> ראשות ממשלה 2017/2018>' border = '0' />
15:00 המילטון אקדמי - דנדי FC 3: 0 (2: 0)
15:00 FC קילמרנוק - לב מידלוטיאן 0: 1 (0: 1)
15:00 FC ריינג'רס - FC Hibernian 2: 3 (1: 2)
15:00 FC מחוז רוס - FC אברדין 1: 2 (1: 1)
15:00 סנט ג'ונסטון FC - Motherwell FC 4: 1 (2: 1)
סקוטלנד> אליפות 2017/2018  Scotland> אליפות 2017/2018>' border = '0' />
15:00 ברכין סיטי FC - ליווינגסטון FC 2: 2 (0: 2)
15:00 דנדי יונייטד - מלכת הדרום 2: 1 (1: 1)
15:00 דנפרמליין אתלטיק - אינברנס CT 5: 1 (3: 1)
15:00 FC Falkirk - FC Dumbarton 1: 1 (1: 1)
15:00 גרינוק מורטון - סנט מירן FC 4: 1 (1: 1)
סקוטלנד> ליגה א '2017/2018  Scotland> ליגה א' 2017/2018> 'border =' 0 '/>
15:00 FC Airdrieonians - FC Arbroath 1: 1 (0: 1)
15:00 אייר יונייטד - פורפאר אתלטיק 3: 0 (2: 0)
15:00 FC East Fife - אלוורה אתלטיק 1: 0 (0: 0)
15:00 קווינס פארק FC - אלביון רוברס 2: 5 (1: 2)
15:00 ראית 'רוברס - FC Stranraer 3: 0 (1: 0)
סקוטלנד> ליגה שתיים 2017/2018  Scotland> ליגה שתיים 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC קלייד קלייד - אנן אתלטיק 2: 1 (1: 0)
15:00 Cowdenbeath FC - FC אדינבורו סיטי 1: 0 (1: 0)
15:00 מונטרוס FC - FC Stenhousemuir 1: 1 (0: 0)
15:00 פיטרהד FC - אלגין סיטי 3: 0 (2: 0)
15:00 סטירלינג אלביון FC - ברוויק ריינג'רס 4: 0 (2: 0)
סלובקיה> סופר ליגה 2017/2018  Slovakia> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
17:30 MFK זמפלין מיכלובצה - טטרן פרסוב 0: 1 (0: 0)
18:00 MŠK ז'ילינה - FK Senica 7: 1 (4: 0)
18:00 MFK Ružomberok - ספרטק טרנבה 0: 2 (0: 2)
18:00 FK AS טרנצ'ין - זזליארנה פודברזובה 1: 1 (1: 0)
סלובניה> PrvaLiga 2017/2018  Slovenia> PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים ND גוריקה - NK Aluminij 1: 0 (0: 0)
19:20 אולימפיה לובליאנה - רודר ולנג'ה 4: 0 (2: 0)
דרום קוריאה> K ליגה 1 2017  South Korea> K League 1 2017>' border = '0' />
11:00 ג'אונם דרקונים - FC Jeonbuk 1: 1 (0: 1)
11:00 סנג'ו סנגמו - אינצ'ון יונייטד 1: 2 (0: 1)
11:00 סובון בלואינגס - FC סיאול 0: 1 (0: 0)
דרום קוריאה> K ליגה 2 2017  South Korea> K League 2 2017>' border = '0' />
11:00 FC E-Land סיאול - FC Bucheon 1995 4: 1 (0: 0)
שבדיה> אולסוונסקאן 2017  Sweden> אולסוונסקאן 2017>' border = '0' />
15:00 Halmstads BK - אני סיריוס 0: 3 (0: 1)
שבדיה> סופרטן 2017  Sweden> סופרטן 2017>' border = '0' />
15:00 Östers IF - גפל IF 1: 1 (1: 1)
חמש אחר הצהריים GAIS גטבורג - FC סיריאנסקה 2: 1 (1: 0)
שוויץ> ליגת העלייה 2017/2018  Switzerland> ליגת קידום 2017/2018>' border = '0' />
18:30 פ.צ באזל II - FC La Chaux-de-Fonds 1: 1 (0: 0)
שוויץ> גביע 2017/2018> 1. מחזור  Switzerland>1. סיבוב גביע 2017/2018> 1. גבול עגול =' 0 '/>
15:00 ארה'ב מונטפאוקון - Neuchâtel Xamax FCS 0:21 (0:10)
15:00 FC באסרסדורף - AC טברנה 2: 1 (0: 0, 1: 1) aet
15:30 אצטדיון פיירן - FC Thun 1: 2 (1: 2)
15:30 SC Brühl - FC Chiasso 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet
15:30 FC ביל / בינה - FC באבואה 3: 1 (1: 0)
16:00 FC Linth 04 - FC ווהלן 4: 0 (2: 0)
16:00 FC Altdorf - סרבט ז'נבה 0: 6 (0: 2)
16:00 FC Breitenrain ברן - BSC Young Boys 0: 3 (0: 1)
16:00 FC ורניה - אצטדיון ניונה 0: 3 (0: 1)
16:45 SC קרינס - FC לוזרן 0: 1 (0: 0)
חמש אחר הצהריים FC ארבון - FC ויל 1900 0: 7 (0: 2)
חמש אחר הצהריים FC קונקורדיה באזל - BSC Old Boys 2: 7 (0: 3)
חמש אחר הצהריים FC Wängi - SR Delémont 0: 1 (0: 0)
חמש אחר הצהריים FC האוזן - FC הרגיסוויל 1: 5 (1: 3)
חמש אחר הצהריים FC מאללי - אצטדיון לוזאן-אושי 0:14 (0: 9)
חמש אחר הצהריים FC נאור - FC Köniz 0: 4 (0: 4)
17:30 FC Bassecourt - FC לוגאנו 0: 6 (0: 0)
18:00 אינטרסטאר CS - FC Schötz 4: 5 (2: 0, 2: 2, 2: 2) פסו
18:30 NK Pajde - FC לוזאן-ספורט 1: 3 (1: 1)
שוויץ> שוויצרית 1. ליגת הקבוצה 1 2017/2018  Switzerland> קבוצת ליגה 1 שוויצרית 1 2017/2018>' border = '0' />
15:00 צוות ווד - FC מיירין 2: 2 (1: 1)
16:00 FC Azzurri 90 LS - FC פריבורג 3: 0 (0: 0)
16:15 BSC Young Boys II - FC לנסי 2: 2 (1: 0)
18:30 FC Etoile Carouge - FC נייטרס 4: 2 (2: 2)
שוויץ> שוויצרית 1. קבוצת ליגה 2 2017/2018  Switzerland> שוויצרית 1. קבוצת ליגה 2 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC סולוטורן - SC Buochs 3: 1
שוויץ> שוויצרית 1. ליגת הקבוצה 3 2017/2018  Switzerland> קבוצת ליגה השוויצרית 3 2017/2018>' border = '0' />
15:00 UPS Eschen / Mauren - FC Winterthur II 1: 3
15:00 פ.ק. תלוויל - FC Balzers 2: 0
15:00 SV האנג - הכוכב האדום של ציריך 3: 3
16:00 FC Seuzach - FC מנדריסיו 1: 1
17:30 AC בלינסונה - FC גוסאו 1: 1
שוויץ> ליגת U18 U18 2017/2018 1. שלב  Switzerland> ליגת U18 U18 2017/2018 1. שלב>' border = '0' />
11:00 FCO סנט גאלן / ויל - FC Winterthur 3: 3 (1: 2)
12:00 FC ביל / בינה - צוות FC לוזרן / SC קרינס 3: 5 (1: 2)
13:00 צוות ארגאו - סרבט ז'נבה 1: 2 (0: 2)
13:00 צוות טיצ'ינו - BSC Young Boys 2: 1 (1: 0)
13:00 צוות ווד - FC Thun 1: 0 (1: 0)
16:30 פ.צ באזל - FC שיאון 1: 1 (1: 0)
טורקיה> SüperLig 2017/2018  Turkey> SuperLig 2017/2018>' border = '0' />
18:00 אחיסר בלדיספור - סיווספור 1: 0 (0: 0)
18:00 ג'נקלרבירילי - קאראבוקספור 1: 1 (1: 1)
19:45 אלניאספור - קסימפסה SK 1: 3 (1: 2)
19:45 גוזטפה - פנרבחצ'ה 2: 2 (1: 1)
טורקיה> 1. ליג 2017/2018  Turkey> 1. Lig 2017/2018>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים קייקור ריזזפור - מניסאספור 4: 1 (3: 1)
19:00 איסטנבולספור AŞ - Eskisehirspor 2: 2 (0: 1)
19:45 אדנספור - דניזליפור 3: 0 (2: 0)
אוקראינה> ליגה בכורה 2017/2018  Ukraine> ליגת הבכורה 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FK סטאל קמג'נסקה - וורסקלה פולטבה 0: 1 (0: 0)
15:00 NK Veres - זוריה לוגנסק 0: 1 (0: 0)
17:30 FC אלכסנדריה - שחטאר דונייצק 1: 2 (1: 1)
ארה'ב> ליגת העל בכדורגל 2017  USA> ליגת העל בכדורגל 2017>' border = '0' />
9:00 בלילה סיאטל סאונדרס - ספורט קנזס סיטי 1: 0 (1: 0)
23:00 טורונטו FC - פורטלנד טיימברס 4: 1 (0: 0)
ארה'ב> ליגת הכדורגל בצפון אמריקה עונת הסתיו 2017  USA> ליגת הכדורגל בצפון אמריקה עונת הסתיו 2017>' border = '0' />
02:00 FC אדמונטון - ניו יורק קוסמוס 1: 1 (1: 0)
ארה'ב> ליגת הכדורגל לנשים הלאומית לנשים 2017  USA> ליגת הכדורגל לנשים הלאומית לנשים 2017> 'border =' 0 '/>
20:30 רוח וושינגטון - בוסטון ברייקרס 2: 2 (1: 1)
אוזבקיסטן> ליגת העל 2017  Uzbekistan> ליגת העל 2017>' border = '0' />
13:30 מטלורג בקובוד - PFK משעל 0: 1 (0: 1)
13:30 FC קוקנד 1912 - עובוד טשקנט 1: 0 (1: 0)
15:00 שוורטן גוזור - דינמו סמרקנד 1: 0 (0: 0)
15:00 פחטאקור טשקנט - נפטצ'י פרג'ונה 6: 0 (0: 0)
15:00 נבבחור נמנגן - קיזילקום זרפשן 3: 2 (2: 1)
15:00 בוקסורו FK - נאסף קרשי 1: 0 (0: 0)
15:30 סוגדיאנה ג'יזאק - לוקומוטיב טשקנט 0: 4 (0: 2)
ונצואלה> הליגה הראשונה קלאוסורה 2017  Venezuela> ליגה ראשונה קלאוסורה 2017>' border = '0' />
20:00 דפורטיבו זוליה - FC פורטוגזית 3: 1 (1: 1)
22:00 FC קרבובו - דפורטיבו אנזואטגוי 2: 0 (1: 0)
22:00 FC אראגואה - מטרופוליטן 2: 1 (0: 0)
ויילס> ליגת העל 2017/2018  Wales> ליגת העל 2017/2018>' border = '0' />
14:30 דרואידים Cefn - קרדיף מטרופוליטן 0: 3 (0: 2)
14:30 FC Llandudno - טאון קרמרתן 3: 0 (0: 0)