משחקי כדורגל בתאריך »10/05/2017

סקירה של משחקי הכדורגל ליום 10/05/2017



. .
פיפ'א> משחקי ידידות U20 2017> מאי FIFA>מאי משחקי ידידות U20 2017> מאי' border = '0' />
13:00 וייטנאם - ארגנטינה 1: 4 (0: 1)
פיפ'א> משחקי ידידות U18 2017> מאי FIFA>מאי משחקי ידידות U18 2017> מאי' border = '0' />
14:00 שוויץ - קטאר 1: 1
אופ'א> ליגת האלופות 2016/2017> חצי גמר UEFA>חצי גמר ליגת האלופות 2016/2017> חצי גמר' border = '0' />
19:45 אתלטיקו מדריד - ריאל מדריד 2: 1 (2: 1)
אופ'א> U17 אירו 2017 קרואטיה> קבוצה ג ' UEFA>קבוצה C U17 אירו 2017 קרואטיה> קבוצה C' גבול = '0' />
11:00 אירלנד - גֶרמָנִיָה 0: 7 (0: 3)
11:00 בוסניה-הרצגובינה - סרביה 1: 0 (0: 0)
אופ'א> U17 אירו 2017 קרואטיה> קבוצה ד UEFA>קבוצה D U17 EURO 2017 קרואטיה> קבוצה D' border = '0' />
15:00 אַנְגלִיָה - הולנד 3: 0 (1: 0)
15:00 אוקראינה - נורווגיה 2: 0 (0: 0)
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2017> קבוצה 3 CONMEBOL>קבוצה 3 קופה ליברטדורס 2017> קבוצה 3' border = '0' />
23:15 ריבר פלייט - אמלק 1: 1 (0: 0)
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2017> 1. סיבוב CONMEBOL>1. סיבוב> קופה סודמריקנה 2017> 1. גבול עגול =
01:45 ספורטיבו לוקוניו - דפורטיבו קאלי 2: 1 (2: 1)
01:45 התעמלות של לה פלאטה - גשר שחור 1: 1 (1: 1)
23:15 ונצואלה אתלטית - פַּלֶשְׂתִינַאִי 6: 7 (0: 0, 0: 1) פסו
23:15 מועדון לאומי - לְשַׁיֵט 3: 2 (1: 1, 2: 1) פסו
AFC> AFC ליגת האלופות 2017> קבוצה E AFC>קבוצה E AFC ליגת האלופות 2017> קבוצה E' border = '0' />
11:00 שואג בריסביין - יונדאי אולסן 2: 3 (2: 1)
11:00 קרניים של קשימה - מואנגטונג יונייטד 2: 1 (1: 1)
AFC> ליגת האלופות AFC 2017> קבוצה F AFC>קבוצה F ליגת האלופות AFC 2017> קבוצה F' border = '0' />
11:00 מערב סידני נודדים - שנחאי SIPG 3: 2 (2: 2)
11:00 FC סיאול - יהלומים אדומים של אורווה 1: 0 (1: 0)
אלבניה> קטגוריה סופיריור 2016/2017  Albania> Kategoria Superiore 2016/2017>' border = '0' />
15:00 KF טירנה - בישוף KS קוראבי 2: 0 (0: 0)
15:00 FK Vllaznia - לוחם ג'ג'ירוקסטרה 2: 2 (1: 1)
15:00 FK Kukësi - פלמורטי וולורה 1: 0 (1: 0)
17:30 KF Teuta Durrës - KF Skënderbeu 0: 1 (0: 1)
ארגנטינה> B הראשון הלאומי 2016/2017  Argentina> B הראשון הארצי 2016/2017>' border = '0' />
19:20 שיקגו החדשה - פרו קריל אוסטה 1: 1 (0: 1)
19:30 התעמלות ג'וג'וי - אלמגרו 1: 0 (0: 0)
23:30 תלמידי סן לואיס - דאגלס הייג 2: 1 (1: 0)
ארגנטינה> גביע ארגנטינה 2017> 1. מחזור  Argentina>1. סיבוב קופה ארגנטינה 2017> 1. גבול עגול =' 0 '/>
22:00 קווילס - התעמלות של מנדוזה 1: 4 (0: 0, 0: 0) pso
אוסטריה> Regionalliga West (-2019) 2016/2017  Austria> Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' />
17:30 VfB Hohenems - SCR Altach (A) 1: 1 (0: 1)
בלארוס> אליפות 2017  Belarus> Cempionat 2017>' border = '0' />
16:30 FK גומל - FK Vitebsk 0: 1 (0: 1)
חמש אחר הצהריים דינמו בראסט - FK סלוצק 0: 0 (0: 0)
17:30 FK מינסק - דינמו מינסק 0: 2 (0: 0)
18:00 BATE בוריסוב - FK איסלוך מינסק 2: 0 (1: 0)
בלגיה> עלית נוער U19 2016/2017 פלייאוף 1  Belgium> עלית נוער U19 2016/2017 פלייאוף 1>' border = '0' />
17:30 SV Zulte Waregem - קלאב ברוז 'KV 0: 3
בלגיה> נוער B עלית U17 2016/2017 פלייאוף 1  Belgium> נוער B עלית U17 2016/2017 פלייאוף 1>' border = '0' />
16:30 RSC אנדרלכט - קלאב ברוז 'KV 1: 1
בוסניה-הרצגובינה> גביע ביה 2016/2017> גמר  Bosnia-Herzegovina>גמר גביע BiH 2016/2017> גמר' border = '0' />
חמש אחר הצהריים FK סרייבו - סירוקי בריג 0: 1 (0: 1)
ברזיל> קופה דו ברזיל 2017> שמינית גמר  Brazil>מחזור 16 קופה דו ברזיל 2017> סבב 16' גבול = '0' />
23:30 פלמנגו RJ - אתלטיקו גויאניאנס 0: 0 (0: 0)
בולגריה> Parva Liga 2016/2017 Abstieg  Bulgaria> Parva Liga 2016/2017 Abstieg>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים PFC מונטנה - FK וריה 2: 3 (2: 2)
חמש אחר הצהריים בוטב פלובדיב - סלביה סופיה 3: 1 (3: 0)
קולומביה> פתיחה ראשונה לשנת 2017  Colombia> פתיחה ראשונה לשנת 2017>' border = '0' />
01:45 Envigado FC - פעם קלדאס 0: 0 (0: 0)
02:00 מיליונרים - קורטולואה 2: 1 (0: 0)
21:15 יגוארים מקורדובה - מדלין עצמאי 0: 1 (0: 1)
קוסטה ריקה> ליגה א '2016/2017 פלייאוף קיץ> מרובע  Costa Rica>רביעי פריימר דיוויזיון 2016/2017 פלייאוף קיץ> רביעי' border = '0' />
22:00 לימון פ.צ. - קדושים של גואפילס 1: 0 (0: 0)
צ'כיה> ליגת הכדורגל השנייה 2016/2017  Czech Republic> ליגת הכדורגל השנייה 2016/2017>' border = '0' />
16:00 FK פוטבל טרינק - SFC Opava 1: 3 (0: 2)
16:00 ויקטוריה זיזקוב - FC Sellier & Bellot Vlasim 0: 3 (0: 1)
16:00 סיגמא אולומוץ - FK Frýdek-Místek 1: 0 (1: 0)
16:00 FK באניק סוקולוב - 1. SC Znojmo 1: 0 (0: 0)
16:00 FK MAS טאבורסקו - SK פרוסטיוב 3: 0 (1: 0)
16:00 MFK Vítkovice - באניק אוסטרבה 2: 2 (1: 1)
חמש אחר הצהריים בודג'וביצה צ'כית - FK פרדוביצה 0: 0 (0: 0)
אנגליה> ליגת העל 2016/2017  England> ליגת העל 2016/2017>' border = '0' />
19:45 סאות'המפטון - FC ארסנל 0: 2 (0: 0)
אסטוניה> גביע אסטוני 2016/2017> חצי גמר  Estonia>חצי גמר גביע אסטוני 2016/2017> חצי גמר' border = '0' />
16:00 FC אינפונט - FC נארבה יונייטד 2: 0 (1: 0)
איי פארו> Steypakappingin 2017> חצי גמר  Faroe Islands>חצי גמר Steypakappingin 2017> חצי גמר' border = '0' />
18:00 KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík 2: 2 (0: 1)
18:00 B36 טורשבן - HB טורשבן 1: 1 (1: 1)
גרוזיה> ליובני ארובנולי 2017  Georgia> ארובנולי ליגה 2017>' border = '0' />
14:00 דינמו בטומי - דילה גורי 2: 3 (1: 0)
16:00 דינמו טביליסי - לוקומוטיב טביליסי 3: 0 (2: 0)
18:00 צ'יקורה סאצ'חר - FC Samtredia 1: 2 (0: 0)
גרמניה> Regionalliga Nord 2016/2017  Germany> Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' />
18:00 לואנבורג SK האנזה - SV Drochtersen / Assel 1: 0 (1: 0)
גרמניה> Regionalliga West 2016/2017  Germany> Regionalliga West 2016/2017>' border = '0' />
17:30 FC שאלקה 04 II - רוט-ווייס אוברהאוזן 0: 1 (0: 0)
גרמניה> Oberliga Niedersachsen 2016/2017  Germany> Oberliga Niedersachsen 2016/2017>' border = '0' />
18:00 שורה נולדה בכחול לבן - 1. FC Wunstorf 3: 0 (1: 0)
18:00 Heeslinger SC - SSV Jeddeloh 3: 2 (1: 1)
גרמניה> אוברליגה ווסטפאלן 2016/2017  Germany> אוברליגה ווסטפאלן 2016/2017>' border = '0' />
17:45 האמר SpVg - ווסטפליה ריינרן 0: 1 (0: 1)
גרמניה> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2016/2017  Germany> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2016/2017>' border = '0' />
17:30 גדיל 08 של NTSV - SV Eutin 08 3: 4 (2: 2)
18:00 איגוד PSV איחוד נוימנסטר - שדה מוות SV 6: 3 (2: 3)
גרמניה> בונדסליגה לנשים 2016/2017  Germany> בונדסליגה לנשים 2016/2017>' border = '0' />
13:00 FF USV ג'נה - פרייבורג 0: 2 (0: 1)
חמש אחר הצהריים 1899 הופנהיים - SC חול 1: 0 (1: 0)
חמש אחר הצהריים VfL וולפסבורג - SGS אסן 2: 1 (1: 1)
חמש אחר הצהריים MSV דויסבורג - 1. FFC פרנקפורט 1: 2 (0: 2)
19:00 באייר לברקוזן - טורבינה פוטסדאם 1: 2 (0: 2)
19:00 בור מונשנגלדבאך - באיירן מינכן 0: 3 (0: 1)
גרמניה> אליפות הנוער 2016/2017> חצי גמר  Germany>חצי גמר אליפות הנוער 2016/2017> חצי גמר' border = '0' />
15:00 באיירן מינכן - FC שאלקה 04 1: 3 (1: 2)
אינדונזיה> ליגה 1 2017  Indonesia> ליגה 1 2017>' border = '0' />
09:00 פרסלה למונגן - פרסיה ג'קרטה 1: 0 (1: 0)
12:30 מיטרה קוקאר - באלי יונייטד 2: 1 (0: 1)
12:30 PSM Makassar - FC ארמה קרונוס 1: 0 (0: 0)
עירק> ליגת העל 2016/2017  Iraq> ליגת העל 2016/2017>' border = '0' />
14:30 נפט אל ג'ונוב - אמנת בגדאד 1: 0
14:30 אל נג'ף - FC קרבלאה 4: 1
14:30 אל סמאווה - Al Karkh SC 4: 1
14:30 ה- FC שלך - אל בחרי 2: 1
14:30 אל הודוד - אל נפט 1: 1
14:30 אל חוסין - אל כארבה 0: 0
16:00 אל זווארעא - אל שורטה 2: 2
18:00 אל מינאא - אל קווה אל ג'אוויה 1: 1
יפן> גביע הליגה 2017> קבוצה א '  Japan>קבוצה A גביע הליגה 2017> קבוצה A' border = '0' />
11:00 Vegalta Sendai - קשיווה רייסול 1: 1 (0: 1)
11:00 FC טוקיו - אומיה ארדיג'ה 4: 3 (3: 2)
11:00 Shimizu S-Pulse - גלי איוואטה 2: 4 (1: 2)
יפן> גביע הליגה 2017> קבוצה ב '  Japan>קבוצה ב גביע הליגה 2017> קבוצה ב' גבול = '0' />
11:00 דובדבן אוסקה - אלבירקס ניגאטה 1: 0 (0: 0)
11:00 ויסל קובי - ונטפורט קופו 2: 1 (1: 1)
11:00 סנפרצ'ה הירושימה - סאגאן טוסו 1: 0 (0: 0)
קזחסטן> קובוק 2017> רבע גמר  Kazakhstan>רבע גמר קובוק 2017> רבע גמר' גבול = '0' />
12:00 זטיסו טלדיקורגן - FK אורדבאסי 0: 1
12:00 FK Okzhetpes - Shakter Karaganda 1: 2
13:30 FK Atyrau - FK Aktobe 1: 0 aet
15:00 FK Kairat - אירטיש פבלודאר 2: 0
קוסובו> סופרליגה 2016/2017  Kosovo> סופרליגה 2016/2017>' border = '0' />
15:00 KF Gjilan - FK דרניקה 4: 1
15:00 KF חג'בליה - KF Ferizaj 0: 1
15:00 KF Llapi - KF Feronikeli 2: 0
15:00 פריסטינה KF - KF ליריה 3: 1
15:00 KF טרפקה - דריטה ג'ילאן 1: 1
כווית> ליגת העל 2016/2017  Kuwait> ליגת העל 2016/2017>' border = '0' />
15:40 בורגן SC - אל תדמון 0: 4 (0: 1)
18:15 אל ירמוך - אל פהאהל 2: 4 (1: 2)
18:15 Al Arabi SC - Al Jahra SC 3: 0 (0: 0)
ליטא> ליגה 2017  Lithuania> ליגה 2017>' border = '0' />
16:00 FK Lietava Jonava - FK ז'לגיריס 0: 2 (0: 2)
18:00 FK טרקאי - FK אטלנטה 4: 1 (2: 1)
מקסיקו> כוחות בסיס U20 2016/2017 פלייאוף של קלאוזורה> רבע גמר  Mexico>רבע גמר כוחות בסיס U20 2016/2017 סגירת פלייאוף> רבע גמר' border = '0' />
15:00 CD Veracruz - מונארקס מורליה 1: 0
16:00 מועדון נקקסה - UANL טיגרים 0: 0
23:30 דפורטיבו גוודלחרה - CF מונטריי 2: 0
מקסיקו> כוחות בסיסיים U17 2016/2017 פלייאוף של קלאוזורה> רבע גמר  Mexico>רבע גמר כוחות בסיסיים U17 2016/2017 סגירת פלייאוף> רבע גמר' border = '0' />
15:00 CF אמריקה - דפורטיבו גוודלחרה 2: 2
16:00 אטלס גואדלחרה - CF פאצ'וקה 1: 3
16:00 מונארקס מורליה - CF מונטריי 3: 2
מונטנגרו> 1. CFL 2016/2017  Montenegro> 1. CFL 2016/2017>' border = '0' />
16:00 ג'דינסטבו ביז'לו פולג'ה - FK רודר Pljevlja 1: 4 (1: 1)
16:00 איסקרה דנילובגרד - OFK פטרובאק 4: 0 (1: 0)
16:00 FK Bokelj - FK Grbalj Radanovići 0: 0 (0: 0)
16:00 FK Lovćen - FK סוטג'סקה 0: 2 (0: 2)
16:00 FK Budućnost Podgorica - FK Decic Tuzi 2: 0 (1: 0)
16:00 מלדוסט פודגוריצה - FK זיטה 0: 1 (0: 0)
ניגריה> הליגה המקצוענית 2017  Nigeria> הליגה המקצועית 2017>' border = '0' />
16:00 גומבה יונייטד - אנוגו ריינג'רס 3: 3
פרגוואי> הליגה הראשונה אפרטורה 2017  Paraguay> הליגה הראשונה אפרטורה 2017>' border = '0' />
00:10 מועדון אולימפיה - גואראני 0: 2 (0: 1)
רומניה> ליגה 1 2016/2017 ירידת ליגה  Romania> ליגה 1 2016/2017 ירידת ליגה>' border = '0' />
15:30 קונקורדיה צ'יאג'נה - ACS פולי טימישוארה 3: 1 (1: 0)
רוסיה> 1. חטיבה 2016/2017  Russia> 1. חטיבה 2016/2017>' border = '0' />
09:30 SKA-Khabarovsk - ספרטק מוסקבה 2 3: 0 (1: 0)
13:00 סיביר נובוסיבירסק - ספרטק נאלצ'יק 1: 0 (0: 0)
14:00 FK טמבוב - FK טוסנו 3: 0 (3: 0)
14:00 FK טיומן - FK Neftekhimik 2: 0 (1: 0)
15:00 מורדוביה סרנסק - אסטרחן וולגרי 3: 0 (1: 0)
16:00 סוקול סרטוב - דינמו מוסקבה 0: 3 (0: 0)
16:30 שיניק ירוסלב - אניסי קרסנויארסק 4: 2 (1: 1)
חמש אחר הצהריים FK חימקי - אנרגיית אוויר 2: 2 (1: 1)
חמש אחר הצהריים קובאן קרסנודר - זניט סנט פטרסבורג 2 3: 0 (2: 0)
חמש אחר הצהריים פקל וורונז ' - בלטיקה קלינינגרד 1: 2 (0: 0)
סקוטלנד> אליפות פלייאוף 2016/2017> חצי גמר  Scotland>חצי גמר אליפות פלייאוף 2016/2017> חצי גמר' border = '0' />
19:45 ברכין סיטי FC - ראית 'רוברס 1: 1 (1: 0)
19:45 FC Airdrieonians - אלוורה אתלטיק 1: 0 (0: 0)
סקוטלנד> פלייאוף 2016/2017 ליגה א '> חצי גמר  Scotland>חצי גמר פלייאוף 2016/2017 ליגה א'> חצי גמר 'border =' 0 '/>
19:45 מונטרוס FC - פיטרהד FC 1: 1 (1: 1)
19:45 אנן אתלטיק - פורפאר אתלטיק 2: 2 (2: 0)
סרביה> גביע סרביה 2016/2017> חצי גמר  Serbia>חצי גמר גביע סרביה 2016/2017> חצי גמר' border = '0' />
חמש אחר הצהריים פרטיזן - ווביודינה 1: 0 (1: 0)
דרום אפריקה> ליגת העל בכדורגל 2016/2017  South Africa> ליגת העל בכדורגל 2016/2017>' border = '0' />
18:30 ממלודי סאנדאונס - FC הבארוק 2: 2 (2: 1)
18:30 סלטיק בלומפונטיין - פיראטים אורלנדו 0: 0 (0: 0)
18:30 כוכבי המדינה החופשית - BidVest Wits 3: 1 (1: 0)
18:30 מריצבורג יונייטד - כוכבי פלטינה 0: 0 (0: 0)
שוויץ> ליגת העלייה 2016/2017  Switzerland> ליגת קידום 2016/2017>' border = '0' />
18:30 SC Brühl - SC קרינס 2: 1
שווייץ> ליגת העל לנשים 2016 סיבוב הגמר  Switzerland>
18:30 FC Neunkirch - BSC Young Boys 4: 0
שוויץ> הדחת נשים 2016/2017  Switzerland> הדחת נשים 2016/2017>' border = '0' />
19:00 FC אראאו - FC סטאד 3: 1
19:00 FC יברדון נשים - פמינה קיקרס וורב 3: 0
ארה'ב> אליפות USL 2017  USA> אליפות USL 2017>' border = '0' />
19:00 מגבלות פורטלנד 2 - החלפות קולורדו ספרינגס 0: 0 (0: 0)
ונצואלה> הליגה הראשונה אפרטורה 2017  Venezuela> הליגה הראשונה אפרטורה 2017>' border = '0' />
23:30 FC זוליה - דפורטיבו לה גואירה 1: 3 (0: 1)