פיפ'א> המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה א ' | המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
23:00 | דנמרק | - | דרום אפריקה | 1: 0 (0: 0) | |
פיפ'א> המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה ב ' | המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה B' border = '0' /> | ||||
23:00 | שבדיה | - | ניגריה | 0: 1 (0: 1) | |
פיפ'א> המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה ג ' | המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה C' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | פיג'י | - | מקסיקו | 1: 5 (1: 0) | |
20:00 | גֶרמָנִיָה | - | דרום קוריאה | 3: 3 (1: 1) | |
פיפ'א> המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה ד | המשחקים האולימפיים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה D' border = '0' /> | ||||
19:00 | הונדורס | - | פּוֹרטוּגָל | 1: 2 (1: 2) | |
22:00 | ארגנטינה | - | אלג'יריה | 2: 1 (0: 0) | |
פיפ'א> משחקים אולימפיים לנשים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה E | משחקים אולימפיים לנשים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה E' border = '0' /> | ||||
02:00 | בְּרָזִיל | - | שבדיה | 5: 1 (3: 0) | |
פיפ'א> משחקים אולימפיים לנשים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה G | משחקים אולימפיים לנשים 2016 ריו דה ז'ניירו> קבוצה G' border = '0' /> | ||||
00:00 | קולומביה | - | ניו זילנד | 0: 1 (0: 1) | |
פיפ'א> משחקי ידידות נשים 2016> אוגוסט | משחקי ידידות לנשים 2016> אוגוסט' border = '0' /> | ||||
13:00 | אסטוניה | - | ליטא | 1: 1 | |
13:00 | לטביה | - | איי פרו | 1: 3 | |
פיפ'א> משחקי ידידות U19 2016> אוגוסט | משחקי ידידות U19 2016> אוגוסט' border = '0' /> | ||||
15:00 | בלארוס | - | אַרְמֶנִיָה | 4: 1 | |
פיפ'א> משחקי ידידות U17 2016> אוגוסט | משחקי ידידות U17 2016> אוגוסט' border = '0' /> | ||||
13:30 | אִיסלַנד | - | שבדיה | 2: 1 | |
13:30 | נורווגיה | - | קַפרִיסִין | 5: 1 | |
16:30 | דנמרק | - | פינלנד | 1: 2 | |
16:30 | איי פרו | - | מונטנגרו | 1: 1 | |
ארגנטינה> גביע ארגנטינה 2016> 2. מחזור | קופה ארגנטינה 2016> 2. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
17:45 | באנפילד | - | גודוי קרוז | 0: 1 (0: 0) | |
20:00 | דאגלס הייג | - | סן לורנצו | 1: 3 (1: 1) | |
ארמניה> ליגת העל 2016/2017 | ליגת העל 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Alashkert | - | גנדזאר קפן | 0: 0 | |
אוסטרליה> NPL ניו סאות 'ויילס 2016 | NPL ניו סאות' ויילס 2016> 'border =' 0 '/> | ||||
06:00 | FC Blacktown סיטי | - | APIA Leichhardt Tigers | 1: 2 (0: 2) | |
09:00 | סידני יונייטד 58 | - | מאני יונייטד | 2: 4 (1: 2) | |
10:00 | אולימפי בסידני | - | רוקדייל סיטי סאנס | 0: 2 (0: 0) | |
אוסטרליה> NPL ויקטוריה 2016 | NPL ויקטוריה 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | ניצחון מלבורן (Y) | - | Pascoe Vale SC | 0: 6 (0: 4) | |
06:00 | Avondale FC | - | אריות FC בולין | 3: 2 (3: 0) | |
07:00 | South Melbourne FC | - | אבירי מלבורן | 2: 1 (1: 0) | |
אוסטרליה> NPL קווינסלנד 2016 | NPL קווינסלנד 2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Sunshine Coast | - | SWQ רעם | 0: 4 (0: 3) | |
09:00 | FC האולימפי | - | FC Gold Coast City | 1: 3 (1: 2) | |
אוסטרליה> NPL Northern NSW 2016 | NPL צפון NSW 2016>' border = '0' /> | ||||
05:30 | המילטון האולימפי | - | ולנטיין פיניקס | 2: 2 (1: 0) | |
05:30 | ווסטון עובדי FC | - | אדמסטאון רוזבוד | 4: 1 (4: 1) | |
05:30 | Broadmeadow Magic | - | צ'רלסטאון סיטי בלוז | 2: 3 (2: 1) | |
05:45 | אדג'וורת 'FC | - | FC מייטלנד | 2: 1 (1: 1) | |
אוסטרליה> NPL אוסטרליה המערבית 2016 | NPL אוסטרליה המערבית 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | פרת סק | - | בייסווטר סיטי SC | 1: 0 (0: 0) | |
אוסטרליה> NPL Capital Football 2016 | NPL Capital Football 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | קנברה FC | - | FFA CoE | 4: 3 (2: 1) | |
06:00 | קנברה אולימפית | - | FC Woden Weston | 8: 1 (4: 0) | |
06:00 | טוגראנונג יונייטד | - | גונגהלין יונייטד | 3: 0 (1: 0) | |
06:00 | מונארו פנתרים | - | קנברה יונייטד (Y) | 4: 6 (0: 4) | |
אוסטרליה> NPL טסמניה 2016 | NPL טסמניה 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | לוחמי FC אולימפיה | - | זברות הובארט | 2: 3 (1: 3) | |
אוסטריה> בונדסליגה 2016/2017 | בונדסליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:30 | אוסטריה וינה | - | וינה המהירה | 1: 4 (0: 1) | |
אוסטריה> Regionalliga West (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FC קופשטיין | - | אוסטריה זלצבורג | 0: 1 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | USK Maximarkt אניף | - | SV גרדיג | 1: 3 (0: 1) | |
אזרבייג'ן> ליגת העל 2016/2017 | ליגת העל 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | FC Karabakh | - | אינטר באקו | 1: 2 (1: 0) | |
בלארוס> אליפות 2016 | Cempionat 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | נאמן גרודנו | - | FK Krumkachy Minsk | 2: 2 (1: 1) | |
15:30 | FK מינסק | - | דינמו בראסט | 0: 1 (0: 1) | |
בלגיה> מחלקה א '2016/2017 | מחלקה ראשונה A 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | לוקרן ספורטיבי | - | KVC ווסטרלו | 3: 0 (2: 0) | |
חמש אחר הצהריים | RSC אנדרלכט | - | KV קורטרייק | 5: 1 (1: 1) | |
19:00 | KAA Gent | - | KRC גנק | 1: 0 (0: 0) | |
בלגיה> מחלקה ראשונה ב '2016/2017 תקופה 1 | מחלקה ראשונה ב' 2016/2017 תקופה 1> 'border =' 0 '/> | ||||
11:30 | לומל יונייטד | - | Oud-Heverlee Leuven | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | סרק ברוז ' | - | FC רויאל אנטוורפן | 1: 1 (1: 1) | |
בוסניה-הרצגובינה> ליגת העל 2016/2017 | פרמייר ליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK מלדוסט דובוי-קאקאנג ' | - | NK Metalleghe-BSI | 3: 2 (2: 1) | |
ברזיל> סדרה A 2016 | Série A 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | אמריקה - MG | - | סנטוס FC | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | עצי דקל | - | ויקטוריה - BA | 2: 1 (1: 0) | |
20:00 | FC קוריטיבה | - | גשר שחור | 3: 1 (1: 1) | |
20:15 | בינלאומי | - | פלומיננזה RJ | 2: 2 (1: 1) | |
20:15 | סנטה קרוז - PE | - | FC סאו פאולו | 1: 2 (0: 1) | |
22:30 | Figueirense - SC | - | ספורט - PE | 1: 1 (0: 0) | |
בולגריה> פרווה ליגה 2016/2017 | Parva Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | לוקומוטיב פלובדיב | - | לבסקי סופיה | 2: 2 (1: 2) | |
19:15 | סלביה סופיה | - | PFC Beroe | 1: 2 (1: 1) | |
קנדה> ליגת הכדורגל 2016 | ליגת הכדורגל 2016>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Atomic Selects | - | היורים באזור יורק | 0: 0 | |
23:30 | FC אוקראינה יונייטד | - | SC Scarborough | 3: 4 | |
צ'ילה> ליגה א '2016/2017 אפרטורה | ליגה א' 2016/2017 אפרטורה> 'border =' 0 '/> | ||||
01:30 | האיחוד הספרדי | - | אוניברסיטת קונספסיון | 3: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Temuco ספורט | - | איקווה | 1: 3 (0: 3) | |
20:30 | אודקס איטליאנו | - | קולו-קולו | 0: 2 (0: 1) | |
23:00 | אברטון | - | הקדוש לואי | 1: 1 (0: 1) | |
סין> ליגה א '2016 | ליגה א' 2016> 'border =' 0 '/> | ||||
12:00 | FC Dalian Yifang | - | FC שנזן | 2: 0 (1: 0) | |
12:35 | FC Tianjin Quanjian | - | Nei Mongol Zhongyou | 2: 0 (2: 0) | |
12:35 | בייג'ינג Renhe FC | - | צ'ינגדאו ג'ונון | 2: 0 (2: 0) | |
קולומביה> סיום ראשון 2016 | סגירה ראשונה לשנת 2016>' border = '0' /> | ||||
01:45 | ברית הנפט | - | Envigado FC | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | פטריוטס FC | - | אתלטה הילה | 0: 0 (0: 0) | |
22:00 | ספורט פסטו | - | קורטולואה | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | דפורטיבו קאלי | - | מדלין עצמאי | 1: 2 (1: 0) | |
קוסטה ריקה> ליגה ראשונה 2016/2017 חורף | ליגה ראשונה 2016/2017 חורף>' border = '0' /> | ||||
03:00 | CS Cartaginés | - | לד אלג'ואלנסה | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | עיריית ליבריה | - | קדושים של גואפילס | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | א.ד כרמליטה | - | לימון פ.צ. | 3: 1 (2: 1) | |
9:00 בלילה | מועדון הכדורגל UCR | - | פרז זלדון העירוני | 1: 1 (1: 1) | |
23:30 | FC בלן | - | סן קרלוס לספירה | 1: 0 (1: 0) | |
קרואטיה> 1. HNL 2016/2017 | 1. HNL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | NK אינטר זאפרשיק | - | HNK רייקה | 1: 1 (0: 0) | |
20:00 | חג'דוק ספליט | - | נ.ק. איסטרה 1961 | 4: 0 (1: 0) | |
צ'כיה> ליגת הכדורגל הראשונה 2016/2017 | ליגת הכדורגל הראשונה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | ויקטוריה פלז | - | בוהמיה 1905 | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | 1. FK Příbram | - | FK מלאדה בולסלאב | 0: 1 (0: 1) | |
16:00 | סלובאן ליברץ | - | ויסוצ'ינה ג'יהלאבה | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | FK טפליצה | - | ספרטה פראג | 0: 0 (0: 0) | |
צ'כיה> ליגת הכדורגל השנייה 2016/2017 | ליגת הכדורגל השנייה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
09:15 | ויקטוריה זיזקוב | - | FK MAS טאבורסקו | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | 1. SC Znojmo | - | באניק אוסטרבה | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | FK Varnsdorf | - | FK פרדוביצה | 3: 0 (1: 0) | |
דנמרק> סופרליגה 2016/2017 | סופרליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC נורדסלדלנד | - | אלבורג ב.ק. | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | SønderjyskE | - | FC קופנהגן | 1: 1 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | FC Midtjylland | - | ברונדי IF | 3: 3 (0: 1) | |
דנמרק> 1. חטיבה 2016/2017 | 1. חטיבה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:45 | FC הלסינגור | - | קדימה אמאגר | 2: 0 (1: 0) | |
12:45 | FC פרדריציה | - | AB Gladsaxe | 2: 1 (2: 0) | |
12:45 | Næstved BK | - | הוברו הראשון. | 3: 0 (1: 0) | |
12:45 | HB Køge | - | FC Nykøbing | 3: 0 (1: 0) | |
12:45 | Skive I. | - | FC רוסקילדה | 2: 0 (1: 0) | |
דנמרק> בריכת הליגה השנייה 1 2016/2017 | בריכה מחלקה 2 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Holbæk B&I | - | Hvidovre IF | 2: 2 (2: 0) | |
אקוודור> הבמה השנייה של הסרייה A 2016 | הסדרה A שלב שני 2016>' border = '0' /> | ||||
17:30 | LDU קיטו | - | הלאומי | 2: 2 (1: 2) | |
אל סלבדור> פתיחה של הליגה הראשונה 2016/2017 | ליגה א' 2016/2017 אפרטורה> 'border =' 0 '/> | ||||
01:00 | לואיס אנג'ל פירפו | - | FC Pasaquina | 1: 0 | |
01:30 | FC Sonsonate | - | Chalatenango | 0: 1 | |
02:00 | איסידרו מטאפן | - | דְרָקוֹן | 1: 1 | |
22:00 | לימוני עירוני | - | נשר | 1: 2 | |
22:15 | בְּרִית | - | אתה כן | 1: 2 | |
אנגליה> אליפות 2016/2017 | אליפות 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | שומרי פרק מלכות | - | לידס יונייטד | 3: 0 (1: 0) | |
16:30 | שפילד יום רביעי | - | אסטון וילה | 1: 0 (0: 0) | |
אנגליה> מגן הקהילה של FA 2016> גמר | מגן הקהילה של FA 2016> סופי' גבול = '0' /> | ||||
16:00 | לסטר סיטי | - | מנצ'סטר יונייטד | 1: 2 (0: 1) | |
אסטוניה> ליגת האלופות 2016 | ליגת האלופות 2016>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | JK Nõmme Kalju | - | צוות פייד סיטי | 1: 1 (0: 0) | |
אסטוניה> גביע אסטוני 2016/2017> סיבוב שני | גביע אסטוני 2016/2017> סיבוב שני' גבול = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | העתיד של וילאנדה | - | ג'יי קיי לו | 13: 0 | |
איי פארו> אפודילדין 2016 | Effodeildin 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | NSÍ Runavík | - | ÍF Fuglafjørður | 7: 1 (4: 0) | |
15:00 | B36 טורשבן | - | א.ב ארגיר | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | וִיקִינג | - | B68 Toftir | 5: 1 (2: 0) | |
17:30 | HB טורשבן | - | שחפת טוויוריי | 4: 1 (1: 0) | |
פינלנד> Veikkausliiga 2016 | Veikkausliiga 2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | IFK Mariehamn | - | הלסינקי IFK | 2: 5 (2: 2) | |
16:30 | נ.ב רובניימי | - | נשיא ואסן | 2: 0 (2: 0) | |
16:30 | HJK הלסינקי | - | FC להט | 2: 2 (0: 1) | |
פינלנד> Ykkönen 2016 | מספר אחת 2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | KTP | - | KPV קוקולה | 5: 3 (3: 0) | |
16:30 | שנת FF | - | Ekenäs IF | 5: 0 (3: 0) | |
16:30 | FC Jazz Pori | - | גרנקוללה IFK | 3: 2 (1: 2) | |
גרוזיה> ליובני ארובנולי 2016 | ליוב אירובנולי 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC Zugdidi | - | קולחטי פוטי | 0: 1 (0: 1) | |
14:30 | דינמו בטומי | - | FC Samtredia | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | בית חולים ציון | - | FC סבורטלו | 1: 2 (1: 1) | |
14:30 | צ'יקורה סאצ'חר | - | דינמו טביליסי | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | גוריה לנצ'ותי | - | FC Tskhinvali | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | טורפדו קוטאיסי | - | FC קובולטי | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> הבונדסליגה השנייה 2016/2017 | 2. בונדסליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | SpVgg Greuther Fürth | - | TSV 1860 מינכן | 1: 0 (1: 0) | |
14:30 | איינטרכט בראונשווייג | - | Wurzburger Kickers | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | 1. FC היידנהיים 1846 | - | Erzgebirge Aue | 1: 0 (1: 0) | |
14:30 | ארמיניה בילפלד | - | קרלסרוהר SC | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> 3. ליגה 2016/2017 | 3. ליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | ג'אהן רגנסבורג | 3: 4 (2: 1) | |
13:00 | VfL Osnabrück | - | MSV דויסבורג | 1: 1 (0: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Nord 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | המבורגר SV II | - | SV אייכדה | 2: 3 (1: 0) | |
13:00 | איינטרכט נורדרסטדט | - | ארה'ב לופו-מרטיני | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | לואנבורג SK האנזה | - | אחדות בראונשווייג השני | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | SV Drochtersen / Assel | - | VfV הילדסהיים | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Nordost 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FSV 63 לוקנוואלדה | - | 1. FC לוק לייפציג | 0: 3 (0: 1) | |
12:30 | הרטה BSC II | - | FC Schoenberg 95 | 3: 1 (1: 0) | |
12:30 | TSG Neustrelitz | - | דיאממו של BFC | 1: 4 (0: 3) | |
12:30 | האיחוד Fürstenwalde | - | ZFC Meuselwitz | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | FC Carl Zeiss Jena | - | VfB Auerbach | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | FSV Budissa Bautzen | - | SV באבלסברג 03 | 1: 2 (1: 1) | |
גרמניה> Bayernliga Nord 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | DJK Bamberg | - | FC אמברג | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Bayernliga Süd 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | TSV Schwabmünchen | - | ג'אהן רגנסבורג השני | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC פיפינסריד | - | FC Unterföhring | 1: 2 (1: 1) | |
גרמניה> ברמניליגה 2016/2017 | ליגת ברמן 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | ESC Geestemünde | - | VfL 07 ברמן | 1: 1 (0: 1) | |
12:30 | BTS נוישטט | - | ברינקומר SV | 1: 4 (0: 2) | |
14:00 | הבנהאוזר FV | - | ברמר SV | 0: 4 (0: 4) | |
14:00 | SV גרוהן | - | TSV גרולנד | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | TuS Schwachhausen | - | FC אוברנוילנד | 2: 5 (1: 2) | |
גרמניה> Oberliga Niedersachsen 2016/2017 | Oberliga Niedersachsen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | שורה נולדה בכחול לבן | - | SC Spelle-Venhaus | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | TuS Bersenbrück | - | FT בראונשווייג | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | VfL Osnabrück II | - | שחפת טיפוס | 3: 0 (1: 0) | |
14:00 | MTV Gifhorn | - | SVG גטינגן 07 | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Heeslinger SC | - | קונקורד נורטהיים | 2: 3 (0: 1) | |
גרמניה> אוברליגה באדן-וירטמברג 2016/2017 | אוברליגה באדן-וירטמברג 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC פרייבורג II | - | SV שפילברג | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | FC-Astoria Walldorf II | - | בעיטות שטוטגרט השני | 2: 1 (1: 1) | |
14:00 | FSV הולנבאך | - | SpVgg Neckarelz | 4: 1 (1: 0) | |
14:00 | SV Sandhausen II | - | FV רבנסבורג | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | קרלסרוהר SC II | - | SV Oberachern | 2: 4 (1: 2) | |
גרמניה> אוברליגה המבורג 2016/2017 | אוברליגה המבורג 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | מועדון קוסובו | - | SC קונדור המבורג | 1: 3 (0: 1) | |
13:00 | SV Halstenbek-Rellingen | - | VfL Pinneberg | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | BSV Buxtehude | - | TSV בוכהולץ 08 | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | Niendorfer TSV | - | SV Rugenbergen | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> אוברליגה NOFV-Nord 2016/2017 | אוברליגה NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1.FC פרנקפורט (אודר) | - | SV ליכטנברג 47 | 0: 5 (0: 4) | |
13:00 | CFC הרטה 06 | - | טבה ברלין | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | האנסה רוסטוק השני | 2: 3 (0: 3) | |
גרמניה> אוברליגה NOFV-Süd 2016/2017 | אוברליגה NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | ברנדנבורגר SC דרום | - | BSG ויסמוט גרה | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV 1899 מרסבורג | - | SV SCHOTT ג'נה | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | BSG Chemie Leipzig | - | SSV Markranstädt | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | אסקניה ברנבורג | - | בישופסוורדר FV | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | יחידת ה- FC רודולשטאדט | - | אולם VfL 96 | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | VFC Plauen | - | גרמניה הלברשטאדט | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2016/2017 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV גונסנהיים | - | סלמרוה FSV | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FC קרבאך | - | TSV שוט מיינץ | 3: 0 (2: 0) | |
14:00 | אדום ולבן קובלנץ | - | SV רולינג וולקלינגן | 0: 3 (0: 3) | |
16:00 | בורוסיה נונקירכן | - | SpVgg Burgbrohl | 3: 0 (2: 0) | |
גרמניה> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2016/2017 | ליגת שלזוויג-הולשטיין 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | הולשטיין כיאל השני | - | Oldenburger SV | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | SV פריסלנד 03 | - | קונקורדיה שננקירשן | 1: 2 (1: 1) | |
גרמניה> DFB-Junioren-Vereinspokal לנוער 2016/2017> סיבוב ראשון | |||||
10:00 | האנסה רוסטוק | - | ורדר ברמן | 0: 4 (0: 4) | |
12:00 | איינטרכט טרייר | - | 1. FC סארבריקן | 1: 0 (0: 0) | |
גאנה> ליגת העל 2016 | ליגת העל 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | אשנטי זהב | - | FC אדוביאס החדש | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | טקימאן סיטי FC | - | גמדי אבוסואה | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | וו כל הכוכבים FC | - | ביכם יונייטד | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Sekondi Hasaacas | - | כוכבי מכס | 2: 1 (2: 1) | |
16:00 | ברקום צ'לסי | - | אנשי מקצוע בחירות | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | אסנטה קוטוקו | - | Dreams FC | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | בעלות ברית | - | Medeama SC | 1: 1 (0: 1) | |
גואטמלה> הליגה הלאומית 2016/2017 אפרטורה | הליגה הלאומית 2016/2017 אפרטורה>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Xelaju MC | - | דפורטיבו מיקטלאן | 0: 1 (0: 0) | |
03:00 | דפורטיבו פטפה | - | דפורטיבו קרצ'ה | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | דפורטיבו מלקטקו | - | עיריית CSD | 2: 1 (1: 1) | |
19:00 | דפורטיבו גוסטאטויה | - | דפורטיבו סוצ'יטפקז | 0: 1 (0: 0) | |
הונדורס> הליגה הלאומית 2016/2017 אפרטורה | הליגה הלאומית 2016/2017 אפרטורה>' border = '0' /> | ||||
02:00 | ספרד האמיתית | - | מָרָתוֹן | 2: 1 | |
02:00 | סול חברתי | - | התקדמות הונדורס | 0: 1 | |
22:00 | מישור | - | אולימפיה | 2: 2 | |
23:00 | מוטגואה | - | חברה אמיתית | 2: 0 | |
הונגריה> NB I 2016/2017 | NB I 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | MTK בודפשט | - | התקדמות בסומבאת'לי | 0: 2 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | Mezõkövesd-Zsóry | - | דברסן VSC | 0: 1 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Gyirmót SE | - | FC Videoton | 0: 4 (0: 0) | |
איסלנד> Úrvalsdeild 2016 | Úrvalsdeild 2016>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | ויקינג אולפסוויק | - | ÍB Vestmannaeyja | 0: 1 (0: 1) | |
20:15 | Fjölnir רייקיאוויק | - | ÍA Akranes | 4: 0 (2: 0) | |
20:15 | פילקיר רייקיאוויק | - | ואל רייקיאוויק | 2: 2 (0: 1) | |
אינדונזיה> ליגה 1 2016 | ליגה 1 2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | פוסמניה בורניאו | - | נ.ב באריטו פוטרה | 4: 1 (2: 1) | |
10:00 | PSM Makassar | - | גרסיק יונייטד | 3: 2 (3: 1) | |
13:00 | FC ארמה קרונוס | - | באלי יונייטד | 1: 0 (1: 0) | |
איראן> ליגת המקצוענים הפרסיים 2016/2017 | ליגת פרו המפרץ הפרסי 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | טרקטור סאזי | - | FC Paykan | 3: 1 (2: 1) | |
ישראל> גביע הטוטו אל 2016/2017> קבוצה ב ' | גביע הטוטו אל 2016/2017> קבוצה ב' גבול = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | הפועל רעננה | - | מכבי פתח-תקווה | 0: 2 | |
19:00 | בני יהודה תל אביב | - | מכבי תל אביב | 2: 1 | |
ישראל> גביע הטוטו אל 2016/2017> קבוצה ג ' | גביע הטוטו אל 2016/2017> קבוצה ג' גבול = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | בית'ר ירושלים | - | הפועל באר שבע | 2: 4 | |
איטליה> קופה איטליה 2016/2017> 2. סיבוב | Coppa Italia 2016/2017> 2. Round' border = '0' /> | ||||
17:30 | ויצ'נצה קלציו | - | FC Casertana | 4: 2 (3: 0) | |
17:30 | SPAL 2013 פרארה | - | ACR מסינה | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | מצודת AS | - | ארה'ב Cremonese | 1: 2 (1: 0, 1: 1) aet | |
19:00 | אוולינו האמריקאית | - | בסנו וירטוס | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | וירטוס אנטלה | - | אנקונה 1905 | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | כדורגל נובארה | - | אס.אס. יובה סטביה | 2: 1 (0: 1) | |
19:30 | פרו ורצ'לי | - | AC רג'יאנה | 3: 1 (0: 1) | |
19:30 | ברשיה קלסיו | - | AC פיזה | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | כדורגל בנבנטו | - | סלרניטנה האמריקאית 1919 | 2: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
19:30 | כדורגל פרוזינון | - | סידן כ | 3: 0 (1: 0) | |
19:30 | כדורגל טראפני | - | סרגו | 3: 0 (2: 0) | |
19:30 | AC Perugia Calcio | - | אלסנדריה האמריקאית 1912 | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | טרננה סידן | - | פורדנון סידן | 2: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
19:45 | FC בארי 1908 | - | כדורגל קוזנזה | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | כדורגל לטינה | - | כדורגל מטרה | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | AC צזנה | - | ארצו בארה'ב | 2: 0 (0: 0) | |
יפן> ליגת J2 2016 | ליגת J2 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | הקונסוליה סאפורו | - | Shimizu S-Pulse | 3: 2 (2: 0) | |
10:00 | JEF יונייטד צ'יבה | - | FC Ehime | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | FC Gifu | - | Kamatamare Sanuki | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | סניפים של קנאזאווה | - | גירבנץ קיטאקיושו | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | מצומוטו ימאגה | - | מיתוס HollyHock | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | דובדבן אוסקה | - | FC יוקוהמה | 2: 3 (1: 0) | |
11:00 | רואסו קומאמוטו | - | V-Varen נגסאקי | 1: 2 (0: 0) | |
11:00 | ת'ספקוסאצו גונמה | - | מונטדיו ימגאטה | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | FC קיוטו סאנגה | - | טוקיו ורדי | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | מקידה זלביה | - | רנופה ימגוצ'י | 2: 3 (2: 2) | |
11:00 | פסיון אוקיאמה | - | טוקושימה פורטיס | 1: 0 (1: 0) | |
קזחסטן> ליגת העל 2016 | פרמייר ליגה 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Shakter Karaganda | - | FK אסטנה | 2: 0 (0: 0) | |
ליטא> LFF טאורע 2016> שמינית הגמר | LFF טאורע 2016> סבב 16' גבול = '0' /> | ||||
17:30 | FK סודובה | - | FK טרקאי | 4: 0 | |
לוקסמבורג> המחלקה הלאומית 2016/2017 | Nationaldivision 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ויקטוריה רוזפורט | - | FC Differdange 03 | 1: 1 | |
15:00 | ארה'ב מונדורף | - | ארה'ב רומלאנג ' | 0: 0 | |
15:00 | האו'ם קרנג'נג | - | CS FOLA Esch | 0: 4 | |
חמש אחר הצהריים | סטראסן | - | רם חאם בנפיקה | 0: 5 | |
18:00 | התקדמות נידרקורן | - | לוקסמבורג RFCU | 2: 1 | |
מקסיקו> פתיחה של הליגה הראשונה 2016/2017 | ליגה א' 2016/2017 אפרטורה> 'border =' 0 '/> | ||||
01:00 | מונארקס מורליה | - | אטלס גואדלחרה | 3: 2 (2: 0) | |
01:00 | UANL טיגרים | - | FC Chiapas | 1: 0 (0: 0) | |
01:06 | מועדון לאון | - | CF מונטריי | 0: 3 (0: 1) | |
03:00 | CD Veracruz | - | CF אמריקה | 2: 4 (2: 1) | |
03:00 | מועדון נקקסה | - | פומאס UNAM | 2: 2 (1: 1) | |
03:06 | דפורטיבו גוודלחרה | - | תרנגולים לבנים | 0: 0 (0: 0) | |
18:45 | דפורטיבו טולוקה | - | CF פאצ'וקה | 2: 0 (1: 0) | |
מקסיקו> ליגת העלייה (2004-2020) 2016/2017 אפרטורה | ליגת קידום (2004-2020) אפרטורה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | מועדון Celaya | - | Roadrunner UAT | 3: 0 | |
01:00 | מגדלי קפה של טאפצ'ולה | - | תוכים של UCOL | 3: 4 | |
02:00 | מועדון הכדורגל TM | - | דפורטיבו טפיק | 0: 0 | |
18:00 | אריות שחורים | - | Cimarrones of Sonora | 1: 1 | |
מקסיקו> פתיחת כוחות בסיס U20 2016/2017 | פתיחת כוחות בסיסיים של U20 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | דפורטיבו טולוקה | - | CF פאצ'וקה | 2: 1 | |
מקסיקו> פתיחת כוחות בסיסיים U17 2016/2017 | כוחות בסיסיים של U17 2016/2017 פתיחה>' border = '0' /> | ||||
16:00 | פואבלה פ.ל. | - | סנטוס לגונה | 0: 0 | |
מונטנגרו> 1. CFL 2016/2017 | 1. CFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK זיטה | - | מלדוסט פודגוריצה | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FK סוטג'סקה | - | FK Lovćen | 1: 0 (1: 0) | |
הולנד> ארדיוויזי 2016/2017 | ארדיוויזי 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Fc חרונינגן | - | פיינורד | 0: 5 (0: 3) | |
13:30 | א.ז אלקמאר | - | sc Heerenveen | 2: 2 (1: 1) | |
13:30 | ספרטה רוטרדם | - | AFC אייאקס | 1: 3 (1: 1) | |
15:45 | רודה JC Kerkrade | - | הרקלס אלמלו | 1: 1 (0: 1) | |
ניגריה> הליגה המקצוענית 2016 | הליגה המקצועית 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | עמודי קאנו | - | FC Giwa | dnp | |
16:20 | איקורודו יונייטד | - | כוכבים נופלים | 1: 1 דצמבר | |
צפון מקדוניה> 1. MFL 2016/2017 | 1. MFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK פובדה ג'וניור | - | FK פליסטר | 0: 2 (0: 0) | |
16:30 | FK ברגלניקה סטיפ | - | FK רנובה | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | ורדר סקופיה | - | KF סקופיה | 1: 1 (1: 1) | |
נורבגיה> אליטסריאן 2016 | אליטסריאן 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Stabæk IF | - | FK האוגסונד | 0: 1 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | SK בראן | - | Strømsgodset IF | 1: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | סרפסבורג 08 | - | Vålerenga IF | 0: 2 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | אני מתחיל | - | הסיכויים BK | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | Sogndal IL | - | ויקינג FK | 1: 2 (0: 1) | |
נורבגיה> ליגה א '2016 | ליגה א' 2016> 'border =' 0 '/> | ||||
14:30 | לבנגר FK | - | פרדריקסטאד FK | 1: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | KFUM אוסלו | - | בריינה FK | 3: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Kongsvinger IL | - | IL Hødd | 2: 1 (2: 0) | |
חמש אחר הצהריים | קריסטיאנסונד ב.ק. | - | Strømmen IF | 2: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Mjøndalen IF | - | Ullensaker / Kisa IL | 0: 0 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Ranheim IL | - | FK Jerv | 1: 4 (0: 2) | |
חמש אחר הצהריים | Raufoss IL | - | Åsane כדורגל | 1: 2 (0: 1) | |
נורווגיה> מחלקה 2 בליגה 1 2016 | 2. אגף חלוקה 1 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Grorud IL | - | IF גבוהה | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | Harstad IL | - | כדורגל Kjelsås | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Follo FK | - | טרומסדלן UIL | 0: 3 (0: 2) | |
חמש אחר הצהריים | אולרן IF | - | Oppsal IF | 2: 3 (0: 2) | |
נורבגיה> מחלקה 2 בליגה 2 2016 | 2. אגף חלוקה 2 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | כדורגל אלברום | - | מולדה FK II | 4: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | SK Gjøvik-Lyn | - | Hønefoss BK | 1: 0 (0: 0) | |
נורבגיה> 2. Divisjon 3 (- 2016) 2016 | 2. חטיבה 3 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | פריג אוסלו FK | - | FK וידאר | 1: 2 (0: 1) | |
פרגוואי> ליגה ראשונה 2016 קלאוסורה | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 בלילה | מועדון לאומי | - | הגנרל דיאז | 1: 2 (0: 0) | |
22:00 | ריבר פלייט | - | גנרל קבאלרו ZC | 1: 1 (0: 0) | |
פרו> ליגה ראשונה 2016 קלאוסורה | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | FBC מלגר | - | אוניברסיטת סזאר ולג'ו | 1: 1 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | המגן לה בוקנה | - | אוניברסיטת סן מרטין | 2: 1 (1: 0) | |
19:15 | גרסילאסו אמיתי | - | ברית לימה | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | אוניברסיטת ספורט | - | ספורטיבי קריסטל | 2: 2 (0: 1) | |
פולין> Ekstraklasa 2016/2017 | Ekstraklasa 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | זגלנבי לובין | - | פוגון שצ'צ'ין | 1: 1 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | לגיה ורשה | - | פיאסט גליביצה | 0: 0 (0: 0) | |
פולין> ליגה I 2016/2017 | ליגה I 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | כרוברי גלוגוב | - | Gks katowice | 0: 2 (0: 1) | |
פורטוגל> הליגה השנייה 2016/2017 | הליגה השנייה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:15 | CD Birds | - | FC פורטו ב | 2: 1 (1: 1) | |
פורטוגל> סופר קאפ 2016> גמר | סופר קאפ 2016'> גמר 'border =' 0 '/> | ||||
20:45 | SL בנפיקה | - | בראגה ספורטיבית | 3: 0 (1: 0) | |
רומניה> ליגה 1 2016/2017 | ליגה 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | גז מטאן מדיה | - | FC Viitorul Constanța | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | ACS פולי טימישוארה | - | פנדורי טרגו ג'יו | 1: 3 (0: 1) | |
רוסיה> פרמייר ליגה 2016/2017 | פרמייר ליגה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FK אורנבורג | - | צסק'א מוסקבה | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | FK עמקר פרם | - | אנז'י מחצ'קלה | 2: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | לוקומוטיב מוסקבה | - | FK טום טומסק | 2: 2 (2: 0) | |
19:30 | FK רוסטוב | - | FK אוראל | 0: 0 (0: 0) | |
סקוטלנד> ראשות ממשלה 2016/2017 | ראשי ממשלה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:15 | סנט ג'ונסטון FC | - | FC אברדין | 0: 0 (0: 0) | |
14:15 | לב מידלוטיאן | - | סלטיק FC | 1: 2 (1: 1) | |
סרביה> ליגת העל 2016/2017 | ליגת העל 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | פרטיזן | - | ווביודינה | 1: 3 (0: 2) | |
סלובקיה> סופר ליגה 2016/2017 | ליגת העל 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ספרטק טרנבה | - | MŠK ז'ילינה | 1: 2 (0: 2) | |
סלובניה> PrvaLiga 2016/2017 | PrvaLiga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:15 | רודר ולנג'ה | - | נ.ק. דומז'לה | 0: 2 (0: 1) | |
שבדיה> אולסוונסקאן 2016 | אולסוונסקן 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | מלמו FF | - | אייק סולנה | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | אם אלפסבורג | - | ב'כ האקן | 2: 4 (2: 3) | |
14:30 | Hammarby IF | - | קלמר FF | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | IFK נורקופינג | - | Örebro SK | 3: 1 (1: 1) | |
שבדיה> סופרטן 2016 | סופרטן 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AFC יונייטד | - | IFK ורנמו | 5: 0 (3: 0) | |
14:00 | FC סיריאנסקה | - | Trelleborgs FF | 0: 0 (0: 0) | |
שוויץ> ליגת העל 2016/2017 | ליגת העל 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:45 | FC לוגאנו | - | FC ואדוז | 0: 2 (0: 0) | |
12:45 | FC לוזרן | - | פ.צ באזל | 2: 3 (2: 1) | |
15:00 | FC St. St. Gallen | - | מועדון חגב ציריך | 2: 1 (1: 0) | |
שוויץ> ליגת האתגר 2016/2017 | ליגת האתגרים 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC ויל 1900 | 3: 2 (1: 1) | |
14:00 | FC שפהאוזן | - | FC לה מונט | 1: 2 (0: 2) | |
שוויץ> ליגת העלייה 2016/2017 | ליגת קידום 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC שיאון II | - | FC Breitenrain ברן | 2: 0 | |
תאילנד> ליגה תאילנדית 1 2016 | ליגה תאילנדית 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | נחון רצ'סימה | - | חיל הים FC | 2: 1 | |
12:00 | Ratchaburi Mitr Phol | - | FC Sisaket | 4: 0 | |
13:00 | FC שרשרת הורנביל | - | בוריראם יונייטד | 4: 4 | |
13:00 | מואנגטונג יונייטד | - | צ'יאנגריי יונייטד | 1: 0 | |
אוקראינה> ליגת הבכורה 2016/2017 | ליגה בכורה 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | אולימפיק דונייצק | - | סביב קרופיבניצקי | 4: 2 (0: 0) | |
17:30 | וורסקלה פולטבה | - | קרפטי לבוב | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | שחטאר דונייצק | - | FC אלכסנדריה | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | זוריה לוגנסק | - | צ'רנומורץ אודסה | 4: 0 (3: 0) | |
ארה'ב> כדורגל ליגת העל 2016 | ליגת העל בכדורגל 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | די.סי. יונייטד | - | איחוד פילדלפיה | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | השפעת מונטריאול | - | דינמו של יוסטון | 1: 0 (0: 0) | |
00:30 | טורונטו FC | - | מהפכת ניו אינגלנד | 4: 1 (2: 0) | |
02:00 | קולורדו ראפידס | - | Whitecaps של ונקובר | 2: 0 (1: 0) | |
03:00 | סולט לייק אמיתית | - | אש שיקגו | 3: 1 (2: 0) | |
9:00 בלילה | פורטלנד טיימברס | - | ספורט קנזס סיטי | 3: 0 (0: 0) | |
ארה'ב> ליגת הכדורגל בצפון אמריקה עונת הסתיו 2016 | ליגת הכדורגל בצפון אמריקה עונת הסתיו 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | ארמדה של ג'קסונוויל | - | קרולינה ריילהוקס | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | FC פורטו ריקו | - | FC אדמונטון | 0: 1 (0: 0) | |
00:30 | אינדי עשר | - | זעם אוטווה | 1: 0 (0: 0) | |
00:30 | טמפה ביי רואדיס | - | פורצים של פורט לודרדייל | 2: 1 (0: 0) | |
01:00 | FC מינסוטה יונייטד | - | FC מיאמי | 0: 4 (0: 3) | |
9:00 בלילה | ניו יורק קוסמוס | - | ברק OKC | 1: 1 (1: 1) | |
ונצואלה> ליגה ראשונה 2016 קלאוסורה | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
9:00 בלילה | FC פורטוגזית | - | תלמידי מרידה | 2: 2 (1: 1) | |
9:00 בלילה | פטארה ספורטיבית | - | כורי גויאנה | 0: 0 (0: 0) | |
9:00 בלילה | מונגות | - | Llaneros de Guanare | 6: 1 (4: 0) | |
22:00 | FC קרבובו | - | דפורטיבו טצ'ירה | 3: 0 (1: 0) | |
וייטנאם> ויגה 1 2016 | V.League 1 2016>' border = '0' /> | ||||
10:30 | קוואנג נאם QNK | - | Can Tho | 0: 0 (0: 0) | |
10:30 | דונג ת'אפ | - | קוואנג נין פחם FC | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | FC סייגון | - | סנה חאן הואה | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | FC Binh Duong | - | FC Hai Phong | 1: 3 (1: 3) | |
11:00 | SHB Danang FC | - | האנוי T&T | 1: 2 (0: 1) | |
11:00 | הואנג אן גיה לאי | - | FLC Thanh Hoa | 3: 1 (1: 0) |