פיפ'א> מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע | מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע' גבול = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | איינטרכט פרנקפורט | - | FC Kazanka מוסקבה | 5: 3 | |
17:45 | FC ברצלונה | - | אספניול ברצלונה | 4: 2 (0: 0, 0: 0) pso | |
פיפ'א> משחקי ידידות נשים 2018> מרץ | משחקי ידידות לנשים 2018> מרץ' border = '0' /> | ||||
09:00 | סלובקיה | - | הרפובליקה הצ'כית | 2: 5 (1: 1) | |
09:00 | פינלנד | - | הונגריה | 2: 0 (1: 0) | |
09:00 | ויילס | - | אוֹסְטְרֵיָה | 2: 3 (0: 1, 1: 1) פסו | |
12:00 | צפון קוריאה | - | שוויץ | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | דרום אפריקה | - | בלגיה | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | חרסינה | - | רוּסִיָה | 2: 1 (0: 1) | |
14:55 | קנדה | - | יפן | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | פּוֹרטוּגָל | - | אוֹסטְרַלִיָה | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | אִיטַלִיָה | - | סְפָרַד | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | אִיסלַנד | - | דנמרק | 5: 4 (0: 0, 1: 1) פסו | |
18:30 | דרום קוריאה | - | נורווגיה | 0: 0 | |
18:30 | הולנד | - | שבדיה | מבוטל. | |
9:00 בלילה | צָרְפַת | - | גֶרמָנִיָה | 3: 0 (1: 0) | |
אופ'א> ליגת האלופות 2017/2018> שמינית הגמר | ליגת האלופות 2017/2018> שמינית גמר' גבול = '0' /> | ||||
19:45 | טוטנהאם הוטספור | - | יובנטוס | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | מנצ'סטר סיטי | - | פ.צ באזל | 1: 2 (1: 1) | |
אופ'א> מוקדמות U17 אירו 2017/2018> קבוצה ה | מוקדמות U17 אירו 2017/2018> קבוצה E' border = '0' /> | ||||
15:00 | הולנד | - | אִיסלַנד | 2: 1 (2: 0) | |
18:00 | אִיטַלִיָה | - | טורקיה | 2: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2018> 1. סיבוב | קופה סודמריקנה 2018> 1. סיבוב' גבול = '0' /> | ||||
00:45 | FC קראקס | - | אברטון | 0: 1 (0: 0) | |
00:45 | המעי הגס של סנטה פה | - | זמורה FC | 1: 0 (0: 0) | |
22:15 | CA Cerro | - | ספורט רוסאריו | 2: 0 (0: 0) | |
22:15 | הגנרל דיאז | - | ברצלונה | 2: 1 (0: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2018> 1. מחזור | ליגת האלופות של CAF 2018> 1. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
12:00 | גור מהיה FC | - | תקווה של תוניס | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | סנט ג'ורג 'SC | - | FC KCCA | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | FC Zanaco | - | סנוניות מבבאנה | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | זסקו יונייטד | - | ASEC Mimosas | 0: 1 (0: 1) | |
13:30 | TP מזמבה | - | UD Songo | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | כוכבי מכס | - | ES Setif | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | MFM FC | - | MC אלגר | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | AS Togo-Port | - | אל הילאל אומדורמן | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | תקליטור 1 באוגוסט | - | BidVest Wits | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | ספורט Rayon | - | ממלודי סאנדאונס | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Wydad AC | - | מועדון האתלטיק של וויליאמסוויל | 7: 2 (2: 2) | |
20:00 | דיפה ד'אל ג'דידה | - | מועדון AS Vita | 1: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF Champions League 2018> רבע גמר | CONCACAF ליגת האלופות 2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
01:00 | CF אמריקה | - | FC מזל שור | 4: 0 (1: 0) | |
03:00 | מועדון טיחואנה | - | ניו יורק RB | 0: 2 (0: 1) | |
AFC> ליגת האלופות AFC 2018> קבוצה F | ליגת האלופות AFC 2018> קבוצה F' border = '0' /> | ||||
10:00 | קוואסאקי פרונטל | - | ניצחון מלבורן | 2: 2 (1: 1) | |
12:00 | שנחאי SIPG | - | יונדאי אולסן | 2: 2 (1: 1) | |
AFC> AFC ליגת האלופות 2018> קבוצה ח ' | ליגת האלופות AFC 2018> קבוצה H' border = '0' /> | ||||
08:30 | FC סידני | - | קרניים של קשימה | 0: 2 (0: 1) | |
10:00 | סובון בלואינגס | - | שנחאי שנחואה | 1: 1 (0: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה ד ' | גביע AFC 2018> קבוצה D' border = '0' /> | ||||
08:00 | FC עליי אוש | - | אלטין אסיר FK | 3: 6 (1: 3) | |
13:00 | FC איסטיקלול | - | אהל FK | 1: 0 (1: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה E | גביע AFC 2018> קבוצה E' border = '0' /> | ||||
10:15 | דקה אבהני מוגבלת | - | חדש קורן | 0: 1 (0: 0) | |
AFC> AFC Cup 2018> קבוצה G | גביע AFC 2018> קבוצה G' border = '0' /> | ||||
07:30 | באלי יונייטד | - | FLC Thanh Hoa | 3: 1 (0: 1) | |
09:00 | יאנגון יונייטד | - | סבו FC העולמית | 3: 0 (1: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה I | גביע AFC 2018> קבוצה I' border = '0' /> | ||||
07:30 | 25 באפריל | - | Hwaebul SC | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | בנפיקה ממקאו | - | FC Hang Hang Yuen | 3: 2 (0: 2) | |
ארגנטינה> הלאומית הראשונה B 2017/2018 | B הלאומי הראשון 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | ריבדאוויה עצמאית | - | בוקה יונידוס | 1: 1 (1: 0) | |
ארמניה> גביע 2017/2018> חצי גמר | גביע 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
10:00 | גנדזאר קפן | - | FC Shirak | 1: 1 (1: 1) | |
בוליביה> הליגה המקצועית 2018 אפרטורה | הליגה המקצועית 2018 אפרטורה>' border = '0' /> | ||||
22:15 | CD Guabirá | - | משחתות | 0: 0 (0: 0) | |
בוסניה-הרצגובינה> ליגת העל 2017/2018 | פרמייר ליגה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | הלוחמת בנג'ה לוקה | - | זרינסקי מוסטאר | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | FK סרייבו | - | סלובודה טוזלה | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK מלדוסט דובוי-קאקאנג ' | - | NK GOŠK Gabela | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | סירוקי בריג | - | FK קרופה | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | NK Vitez | - | עובד ביז'לג'ינה | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | ז'לז'ניצ'אר סרייבו | - | פלדה זניקה | 3: 1 (1: 0) | |
ברזיל> גביע ריו Campeonato Carioca 2018 | גביע ריו Campeonato Carioca 2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | בוטאפוגו - RJ | - | באנגו - RJ | 1: 0 | |
18:45 | מדוריירה - RJ | - | Cabofriense - RJ | 0: 2 | |
19:00 | פורטוגזית - RJ | - | נובה איגואסו - RJ | 2: 1 | |
19:00 | Macaé Esporte - RJ | - | וולטה רדונדה - RJ | 1: 1 | |
22:30 | ואסקו דה גאמה | - | פלומיננזה RJ | 0: 0 | |
ברזיל> Campeonato Paulista 2018 | אליפות פאוליסטה 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | ליננס - SP | - | סנטו אנדרה - SP | 1: 0 | |
22:30 | Grêmio Novorizontino - SP | - | סנטוס FC | 2: 1 | |
בולגריה> פרווה ליגה 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | בוטב פלובדיב | - | ויטושה ביסטריצה | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | ספטמבר סופיה | - | לוקומוטיב פלובדיב | 3: 1 (2: 0) | |
15:30 | צ'רנו מור ורנה | - | לבסקי סופיה | 2: 3 (1: 2) | |
קולומביה> פתיחה ראשונה של 2018 | פתיחה ראשונה של 2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | הון עצמי | - | בויאקה צ'יקו | 4: 0 (2: 0) | |
23:00 | פעם קלדאס | - | מדלין עצמאי | 3: 2 (1: 0) | |
קרואטיה> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | HNK רייקה | - | דינמו זאגרב | 4: 1 (1: 1) | |
קפריסין> קיפלו קיפרו 2017/2018> רבע גמר | קיפלו קיפרו 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
15:00 | ניאה סלמינה | - | אפואל ניקוסיה | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | PAEEK | - | AEK לרנקה | 1: 4 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | FC פאפוס | - | FC Doxa Katokopias | 2: 1 (0: 1) | |
צ'כיה> Pohár FAČR 2017/2018> רבע גמר | Pohár FAČR 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Jablonec | - | 1. FC סלובאקו | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | סלביה פראג | - | סלובאן ליברץ | 2: 0 (2: 0) | |
דנמרק> ליגת נערים U19 לנוער 2017/2018 | U19 Uren Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | סילקבורג IF | - | Esbjerg fB | 3: 1 (1: 0) | |
מצרים> ראשות ממשלה 2017/2018 | ראשות ממשלה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | מועדון הספורט ראג'ה | - | פטרוג'ט | 1: 1 (1: 1) | |
15:30 | FC אל נאסר | - | טלאיאה אל-גאיש SC | 1: 0 (1: 0) | |
אל סלבדור> הליגה הראשונה 2017/2018 קלאוסורה | ליגה ראשונה 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
9:00 בלילה | נשר | - | FC Pasaquina | 1: 2 (1: 1) | |
21:30 | נוֹעָז | - | אתה כן | 2: 3 (2: 3) | |
21:30 | לימוני עירוני | - | דְרָקוֹן | 1: 1 (0: 1) | |
אנגליה> אליפות 2017/2018 | אליפות 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | לידס יונייטד | - | וונדרהמפטון נודדים | 0: 3 (0: 2) | |
אנגליה> U23 Premier League Div. 2 2017/2018 | ליגת העל U23. 2 2017/2018> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | נורביץ 'סיטי U23 | - | פולהאם FC U23 | 0: 3 (0: 1) | |
גרמניה> 3. ליגה 2017/2018 | 3. ליגה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | הולשר FC | - | ורדר ברמן השני | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | קרלסרוהר SC | - | SG Sonnenhof Großaspach | 3: 1 (0: 0) | |
18:00 | פורטונה קלן | - | FC Chemnitzer | 3: 0 (3: 0) | |
18:00 | FSV Zwickau | - | האנסה רוסטוק | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | VfR Aalen | - | פרוסיה מנסטר | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | המבורגר SV II | - | איינטרכט נורדרסטדט | 5: 1 (1: 1) | |
18:00 | אחדות בראונשווייג השני | - | FC St. Pauli II | 1: 1 (0: 0) | |
גרמניה> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | ווסטפליה ריינרן | - | SC Wiedenbrück | 1: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | הסן קאסל | - | 1899 הופנהיים השני | 2: 1 (0: 1) | |
גרמניה> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | וואקר בורגהאוזן | - | VfR Garching | 4: 1 (2: 1) | |
גרמניה> אוברליגה המבורג 2017/2018 | אוברליגה המבורג 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | TSV סאסל | - | VfL Pinneberg | 1: 2 (0: 1) | |
גרמניה> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FSV Vohwinkel | - | הטלוויזיה ג'אהן היספלד | 3: 4 (3: 3) | |
גרמניה> אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018 | אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:45 | SC פדרבורן 07 II | - | טוס הלטרן | 0: 1 (0: 0) | |
גרמניה> נוער בונדסליגה צפון / צפון מזרח 2017/2018 | בונדסליגה לנוער נורד / נורדוסט 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | הנובר 96 | - | פ.צ. סנט פאולי | 2: 1 (0: 0) | |
גיברלטר> פרמייר דיוויזיון 2017/2018 | בית דיור ראשוני 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | לינקולן האדומים | - | FC Gibraltar United | 4: 0 (3: 0) | |
יוון> ליגת הכדורגל 2017/2018 | ליגת הכדורגל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
FC Acharnaikos | - | חאניה קיסמיקוס | 0: 3 דצמבר | ||
AE Karaiskakis | - | FC Veria | 3: 0 דצמבר | ||
13:00 | Kallithea GS | - | אריס סלוניקי | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | אפולו לאריסה | - | ספרטה FC | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | AO Trikala | - | FC Doxa Dramas | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | אפולון פונטו | - | Panserraikos | 2: 1 (2: 1) | |
13:00 | Aiginiakos FC | - | OFI הרקליון | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | FC Panegialios | - | אנגניסי קרדיצה | 0: 0 (0: 0) | |
גואטמלה> הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה | הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
18:30 | עיריית CSD | - | Sanarate | 0: 2 (0: 2) | |
20:00 | דפורטיבו מלקטקו | - | קובאן אימפריאלי | 1: 0 (1: 0) | |
9:00 בלילה | דפורטיבו גוסטאטויה | - | תקשורת | 1: 0 (1: 0) | |
21:30 | GFC ישן | - | דפורטיבו פטפה | 1: 2 (0: 1) | |
הונדורס> הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה | הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
20:00 | חברה אמיתית | - | אולימפיה | 0: 2 (0: 1) | |
הונגריה> גביע הונגריה 2017/2018> שמינית גמר | Magyar Kupa 2017/2018> Round of 16' border = '0' /> | ||||
12:00 | סניר קמיפקס | - | MTK בודפשט | 2: 0 (2: 0) | |
חמש אחר הצהריים | בודפשט הונבד | - | BFC סיופוק | 2: 1 (1: 0) | |
הודו> ליגת העל ההודית 2017/2018 פלייאוף> חצי גמר | ליגת העל ההודית 2017/2018 פלייאוף> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC פונה סיטי | - | FC בנגלור | 0: 0 (0: 0) | |
עירק> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | אל כארבה | - | אל חוסין | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | נפט מייסן | - | אל זווארעא | 1: 2 (1: 0) | |
איטליה> סדרה D קבוצה A 2017/2018 | סדרה D קבוצה A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | חזיית AC | - | אינברונו האמריקנית | 1: 2 | |
איטליה> סדרה D קבוצה D 2017/2018 | סדרה D קבוצה D 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | ACD Castelvetro | - | FC פורלי | 1: 2 | |
יפן> גביע הליגה 2018> קבוצה א ' | גביע הליגה 2018> קבוצה A' border = '0' /> | ||||
10:00 | Vegalta Sendai | - | אלבירקס ניגאטה | 1: 1 (0: 0) | |
10:30 | יוקוהמה פ מרינוס | - | FC טוקיו | 1: 0 (1: 0) | |
יפן> גביע הליגה 2018> קבוצה ב ' | גביע הליגה 2018> קבוצה ב' גבול = '0' /> | ||||
10:00 | ונטפורט קופו | - | הקונסוליה סאפורו | 3: 0 (2: 0) | |
10:00 | Shimizu S-Pulse | - | גלי איוואטה | 1: 0 (0: 0) | |
יפן> גביע הליגה 2018> קבוצה ג ' | גביע הליגה 2018> קבוצה ג' גבול = '0' /> | ||||
10:00 | נגויה גרמפוס | - | יהלומים אדומים של אורווה | 1: 4 (0: 4) | |
10:00 | גאמבה אוסקה | - | סנפרצ'ה הירושימה | 0: 4 (0: 3) | |
יפן> גביע הליגה 2018> קבוצה ד ' | גביע הליגה 2018> קבוצה D' border = '0' /> | ||||
10:00 | שונאן בלמאר | - | סאגאן טוסו | 1: 0 (1: 0) | |
10:00 | ויסל קובי | - | V-Varen נגסאקי | 2: 2 (0: 2) | |
כווית> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:05 | קדסיה SC | - | אל תדמון | 2: 1 (0: 1) | |
16:30 | אל נאסר SC | - | Al Arabi SC | 1: 3 (1: 2) | |
ליטא> ליגה 2018 | ליגה 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK אטלנטה | - | קובנה ז'לגיריס | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | FK טרקאי | - | FC Stumbras | 1: 1 (1: 0) | |
לוקסמבורג> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | F91 Dudelange | - | ארה'ב מונדורף | 4: 2 (1: 1) | |
18:30 | CS FOLA Esch | - | התקדמות נידרקורן | 2: 4 (1: 2) | |
18:30 | ארה'ב אש | - | רם חאם בנפיקה | 2: 3 (0: 0) | |
18:30 | FC Differdange 03 | - | נוער אש | 2: 0 (2: 0) | |
18:30 | לוקסמבורג RFCU | - | ארה'ב הוסטרט | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | סטראסן | - | ויקטוריה רוזפורט | 1: 4 (1: 1) | |
19:00 | יוניון טיטוס פיטנג ' | - | FC רודאנג '91 | 1: 1 (0: 0) | |
מקסיקו> פרמייר קידום 2017/2018 נסגר | Premier de Ascenso 2017/2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
16:00 | מועדון לאון השני | - | סנטוס לגונה השני | 1: 0 | |
16:00 | לובוס BUAP II | - | פומאס UNAM II | 1: 5 | |
16:00 | דפורטיבו טולוקה השני | - | פואבלה FC II | 0: 1 | |
16:00 | דפורטיבו גוודלחרה השני | - | מועדון טיחואנה השני | 1: 1 | |
חמש אחר הצהריים | מועדון נקקסה II | - | דוראדוס UACH | 2: 1 | |
18:00 | CF Pachuca II | - | זמורה אמיתית | 2: 2 | |
9:00 בלילה | קרוז אזול הידאלגו | - | ספורטיבי קנמי | 1: 2 | |
9:00 בלילה | מועדון Irapuato | - | תרנגולים לבנים II | 1: 1 | |
22:00 | FC טוקסטלה | - | חלוצי קנקון | 1: 0 | |
22:00 | תוכים של UCOL | - | פסיפיק F. C. | 0: 0 | |
22:00 | CD Veracruz II | - | קרוז אזול השני | 1: 0 | |
22:00 | נצים מטמורוס | - | דפורטיבו טפיק | 1: 1 | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> שמינית הגמר | Copa MX 2017/2018 Clausura> Round of 16' border = '0' /> | ||||
01:00 | מגדלי קפה של טאפצ'ולה | - | מונארקס מורליה | 4: 2 (1: 2) | |
01:00 | מועדון נקקסה | - | אטלס גואדלחרה | 2: 1 (0: 0) | |
03:05 | דפורטיבו טולוקה | - | Alebrijes מ Oaxaca | 2: 0 (1: 0) | |
03:05 | מועדון הכדורגל TM | - | סנטוס לגונה | 0: 1 (0: 1) | |
מקסיקו> סגירת כוחות בסיס U15 2017/2018 | כוחות בסיסיים של U15 2017/2018 נסגרים>' border = '0' /> | ||||
18:00 | מועדון לאון | - | אטלס גואדלחרה | 0: 1 | |
צפון מקדוניה> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | סילקס קראטובו | - | FK סקופיה | 0: 1 (0: 1) | |
צפון מקדוניה> גביע מקדוניה 2017/2018> רבע גמר | Kup na Makedonija 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
13:00 | KF שקינדיה 79 | - | ורדר סקופיה | 4: 0 (0: 0) | |
פורטוגל> הליגה השנייה 2017/2018 | הליגה השנייה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | תקליטור לאומי | - | FC פורטו ב | 6: 0 (2: 0) | |
סן מרינו> אליפות 2017/2018 | אליפות 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC פיורנטינו | - | אס.אס מוראטה | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | SS Virtus | - | וחירות; | 0: 2 (0: 1) | |
19:45 | אס.ולגור / פלקיאנו | - | SP Cailungo | 2: 0 (1: 0) | |
ערב הסעודית> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | אל נסר | - | אל שבאב | 1: 0 (0: 0) | |
סקוטלנד> ראשות ממשלה 2017/2018 | ראשות ממשלה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC קילמרנוק | - | סנט ג'ונסטון FC | 2: 0 (1: 0) | |
סרביה> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | OFK Bačka | - | עובד סרדוליקה | 4: 2 (2: 1) | |
14:00 | לוחם קאקאק | - | FC קוקאריקי-סטנקום | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | FK Voždovac | - | מלדוסט לוקאני | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK Javor | - | רדניצקי ניס | 1: 3 (0: 0) | |
14:00 | FC מקווה סבאק | - | FK Napredak | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | ספרטק סובוטיקה | - | FK זמון | 1: 2 (1: 0) | |
14:30 | פרטיזן | - | FC ראד בלגרד | 3: 1 (1: 1) | |
חמש אחר הצהריים | ווביודינה | - | כוכב אדום | 1: 2 (0: 1) | |
סלובניה> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | NK Celje | - | ND גוריקה | 2: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | אולימפיה לובליאנה | - | NK Aluminij | 5: 1 (2: 1) | |
דרום אפריקה> ליגת העל בכדורגל 2017/2018 | ליגת העל בכדורגל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | סלטיק בלומפונטיין | - | פולוקוואן סיטי FC | 0: 2 (0: 2) | |
טורקיה> 1. ליג 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | עדנה דמירספור | - | דניזליפור | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | BB Erzurumspor | - | Eskisehirspor | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | קייקור ריזזפור | - | גזיאנטפספור | 5: 1 (2: 0) | |
16:00 | Balikesirspor | - | בולוספור | 0: 2 (0: 1) |