פיפ'א> מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע | מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
07:00 | שחטאר דונייצק | - | אייק סולנה | 2: 0 (0: 0) | |
09:00 | שנחין שנחאי | - | בורוסיה דורטמונד השנייה | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | סירוקי בריג | - | NK Celje | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | FC Nordsjælland | - | FC רוסקילדה | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | ŁKS Łódź | - | FK Gorodeya | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | FK דוקלה פראג | - | FC Újpest | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | דינמו מוסקבה | - | FK עמקר פרם | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | SV Ried | - | שנחין שנחאי | 5: 0 (2: 0) | |
15:00 | ורטה פוזנן | - | ווידז'ו לודז ' | 0: 1 (0: 1) | |
15:30 | זניט סנט פטרסבורג | - | כוכב אדום | 1: 0 (1: 0) | |
15:30 | ויקטוריה פלז | - | גואיז'ו הנגפנג | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | ספרטה פראג | - | ספרטק מוסקבה | 1: 2 (1: 1) | |
פיפ'א> משחקי ידידות U18 2018> פברואר | משחקי ידידות U18 2018> פברואר' border = '0' /> | ||||
14:00 | צָרְפַת | - | אִיטַלִיָה | 1: 1 (1: 0) | |
אופ'א> ליגת הנוער לנוער 2017/2018> פלייאוף | ליגת הנוער לנוער 2017/2018> גבול הפלייאוף' = '0' /> | ||||
15:00 | ז'לז'ניצ'אר סרייבו | - | אתלטיקו מדריד | 1: 3 (1: 2) | |
16:00 | FK קרסנודר | - | ריאל מדריד | 0: 3 (0: 0, 0: 0) pso | |
חמש אחר הצהריים | מולדה FK | - | AS מונקו | 2: 4 (1: 1, 2: 2) פסו | |
חמש אחר הצהריים | RB זלצבורג | - | CP ספורטיבי | 5: 2 (2: 1) | |
17:30 | FK ברודראק | - | מנצ'סטר יונייטד | 0: 2 (0: 2) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> 2. סיבוב | קופה ליברטדורס 2018> 2. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
00:30 | בלתי תלוי בעמק | - | באנפילד | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | FBC מלגר | - | סנטיאגו וונדררס | 0: 1 (0: 1) | |
23:45 | לאומי | - | צ'אפואנס | 1: 0 (1: 0) | |
23:45 | ואסקו דה גאמה | - | אוניברסיטת קונספסיון | 2: 0 (2: 0) | |
ארגנטינה> ב 'לאומית ראשונה 2017/2018 | B הלאומי הראשון 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
23:00 | כל הבנים | - | פרו קריל אוסטה | 3: 3 (2: 2) | |
בלגיה> נוער B עלית U17 2017/2018 | נוער B עלית U17 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | קורק סטנדרטי | 1: 1 | |
בוליביה> הליגה המקצועית אפרטורה 2018 | הליגה המקצועית 2018 אפרטורה>' border = '0' /> | ||||
00:00 | סנט ג'וזף | - | רויאל פארי | 3: 0 (2: 0) | |
19:00 | מועדון אורורה | - | ספורט בויז וורנס | 2: 2 (2: 1) | |
ברזיל> קופה דו ברזיל 2018> 1. סיבוב | קופה דו ברזיל 2018> 1. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
18:00 | סילנדיה - DF | - | Avaí - SC | 2: 3 (1: 1) | |
18:30 | אתלטיקו איטפמירים - ES | - | חתירה - הרשות הפלסטינית | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | גבוה - PI | - | אתלטיקו גואיאנינסה | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | סאו קיטאנו - SP | - | קריסיומה - SC | 1: 1 (0: 1) | |
21:30 | פרנהיבה - PI | - | FC קוריטיבה | 1: 1 (0: 0) | |
21:30 | גלובוס - RN | - | ויקטוריה - BA | 0: 2 (0: 2) | |
21:30 | סנטוס - AP | - | ספורט - PE | 1: 2 (0: 0) | |
22:30 | Cianorte - יחסי ציבור | - | ABC - RN | 2: 0 (0: 0) | |
23:30 | יוניון רונדונופוליס - MT | - | CR ברזיל - AL | 1: 3 (0: 1) | |
23:30 | מסילה - CE | - | אמון - SE | 2: 1 (1: 0) | |
23:30 | Sinop - MT | - | גויאס | 0: 1 (0: 1) | |
23:30 | קורומבנסה - טרשת נפוצה | - | ASA - AL | 1: 0 (0: 0) | |
23:45 | אתלטיקו אקרינו - AC | - | אתלטיקו מיניירו | 1: 1 (1: 1) | |
23:45 | ברוסקה - sc | - | Ceará - CE | 0: 1 (0: 0) | |
ברזיל> Campeonato Paulista 2018 | אליפות פאוליסטה 2018>' border = '0' /> | ||||
23:45 | FC סאו פאולו | - | CA ברגנטינו | 1: 0 | |
קוסטה ריקה> ליגה ראשונה 2017/2018 קלאוסורה | ליגה ראשונה 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
01:00 | א.ד כרמליטה | - | מועדון הכדורגל UCR | 1: 0 (0: 0) | |
9:00 בלילה | גוואדלופ | - | לימון פ.צ. | 1: 2 (1: 0) | |
קפריסין> הליגה הראשונה 2017/2018 | ליגה ראשונה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Anorthosis Famagusta FC | - | אומוניה ניקוסיה | 1: 2 (0: 0) | |
16:00 | AEL לימסול | - | ארמיס ארדיפו | 1: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | FC Doxa Katokopias | - | אפולון לימסול | 0: 2 (0: 0) | |
אל סלבדור> הליגה הראשונה 2017/2018 קלאוסורה | ליגה ראשונה 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
9:00 בלילה | נשר | - | איסידרו מטאפן | 2: 0 (1: 0) | |
21:15 | נוֹעָז | - | לימוני עירוני | 2: 2 (0: 0) | |
21:30 | FC Pasaquina | - | דְרָקוֹן | 1: 2 (1: 1) | |
אנגליה> גביע האנגלי 2017/2018> 4. מחזור | גביע FA 2017/2018> 4. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
19:45 | טוטנהאם הוטספור | - | מחוז ניופורט | 2: 0 (2: 0) | |
צרפת> גביע צרפת 2017/2018> שמינית הגמר | קופה דה פראנס 2017/2018> מחזור 16' גבול = '0' /> | ||||
17:30 | FC מץ | - | SM Caen | 2: 3 (0: 0, 1: 1, 2: 2) pso | |
17:30 | עדשת RC | - | ESTAC Troyes | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | FC Chambly | - | גרנויז ארה'ב | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | HSC של מונפלייה | - | ליון אולימפי | 1: 2 (1: 2) | |
גרמניה> DFB-Pokal 2017/2018> רבע גמר | DFB-Pokal 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
17:30 | איינטרכט פרנקפורט | - | 1. FSV מיינץ 05 | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC שאלקה 04 | - | VfL וולפסבורג | 1: 0 (1: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ולדהוף מנהיים | - | בעיטות שטוטגרט | 3: 0 (2: 0) | |
יוון> קיפלו אלדאס 2017/2018> רבע גמר | קיפלו אלדאס 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
15:15 | AE לריסה | - | לא ג'יאנינה | 3: 2 (1: 1, 1: 2) aet | |
17:30 | AEK אתן | - | אולימפיאקוס פיראוס | 2: 1 (0: 0) | |
19:45 | למיה | - | פניניוס GSS | 1: 4 (1: 2) | |
יוון> ליגת הכדורגל 2017/2018 | ליגת הכדורגל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | חאניה קיסמיקוס | - | AO Trikala | 3: 0 (0: 0) | |
הונדורס> הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה | הליגה הלאומית 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
9:00 בלילה | חברה אמיתית | - | מָרָתוֹן | 1: 0 (1: 0) | |
הודו> ליגת העל ההודית 2017/2018 | ליגת העל ההודית 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | נורת'אסט יונייטד FC | - | FC פונה סיטי | 0: 1 (0: 0) | |
הודו> ליגת ה- I 2017/2018 | ליגת ה- I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
08:30 | FC Minerva Punjab | - | FC שילון לג'ונג | 3: 2 (2: 0) | |
12:00 | צ'נאי סיטי FC | - | FC מוחון בגאן | 0: 0 (0: 0) | |
איראן> הליגה המקצועית של המפרץ הפרסי 2017/2018 | ליגת פרו המפרץ הפרסי 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:45 | טרקטור סאזי | - | FC Gostaresh Foulad | 2: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Sanat Naft | - | פרספוליס | 0: 3 (0: 2) | |
עירק> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:45 | אל זוארע | - | אל נג'ף | 2: 1 (2: 0) | |
ישראל> גביע המדינה 2017/2018> רבע גמר | גביע המדינה 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | פ.צ אשדוד | - | הפועל רעננה | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | הפועל באר שבע | - | עירוני קריית שמונה | 1: 1 (0: 1) | |
איטליה> אליפות אביב 1 לנוער 2017/2018 | נוער Campionato אביב 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FC טורינו | - | AS רומא | 0: 1 (0: 0) | |
ג'מייקה> ליגת העל הלאומית 2017/2018 | ליגת העל הלאומית 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | מונטגו ביי יונייטד FC | - | שקנאי UWI | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | רינו FC | - | עיר הבנים | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | FC Cavalier | - | סנדלים החוף הדרומי | 2: 1 (2: 1) | |
מלזיה> ליגת העל 2018 | ליגת העל 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | נגרי סמבילן FA | - | קואלה לומפור FA | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | PKNS FC | - | פאהנג FA | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | סלנגור FA | - | מלכה יונייטד | 4: 1 (1: 1) | |
13:00 | Kedah FA | - | פרק TBG | 1: 3 (0: 1) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 1 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 1' border = '0' /> | ||||
03:00 | FC Venados | - | מועדון לאון | 2: 2 (1: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 3 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 3' border = '0' /> | ||||
03:00 | סינאלואה דוראדו | - | Roadrunner UAT | 0: 1 (0: 1) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 5 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 5' border = '0' /> | ||||
01:00 | זאבים BUAP | - | FC חוארז | 3: 0 (1: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 8 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 8' border = '0' /> | ||||
03:06 | מועדון סילאיה | - | אתלטיק סן לואיס | 1: 0 (1: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 9 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 9' border = '0' /> | ||||
03:00 | Cimarrones of Sonora | - | מונארקס מורליה | 2: 0 (0: 0) | |
הולנד> ארדיוויזי 2017/2018 | ארדיוויזי 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC טוונטה | - | א.ז אלקמאר | 0: 4 (0: 1) | |
17:30 | FC אוטרכט | - | ספרטה רוטרדם | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | פ.ס.וו איינדהובן | - | SBV אקסלסיור | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | וילם השני | - | VVV ונלו | 3: 0 (1: 0) | |
19:45 | NAC ברדה | - | הרקלס אלמלו | 6: 1 (2: 1) | |
19:45 | רודה JC Kerkrade | - | AFC אייאקס | 2: 4 (1: 2) | |
ניגריה> הליגה המקצוענית 2018 | הליגה המקצועית 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | טורנדו של ניז'ר | - | FC Heartland | 1: 2 (0: 2) | |
פורטוגל> גביע 2017/2018> חצי גמר | גביע 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
20:15 | FC פורטו | - | CP ספורטיבי | 1: 0 (0: 0) | |
ספרד> קופה דל ריי 2017/2018> חצי גמר | קופה דל ריי 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
20:30 | סביליה FC | - | CD Leganés | 2: 0 (1: 0) | |
ספרד> קבוצת Segunda B 1 2017/2018 | קבוצת B שנייה 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | CD Guijuelo | - | מהיר מבוזאס | 0: 0 (0: 0) | |
שוויץ> ליגת העל לנשים 2017/2018 | |||||
19:00 | FC לוזרן | - | נשות FC ציריך | 0: 2 (0: 1) | |
טורקיה> טורקיה קופאסי 2017/2018> רבע גמר | טורקיה קופאסי 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
15:00 | קייזריספור | - | אחיסר בלדיספור | 2: 2 (1: 1) | |
17:30 | פנרבחצ'ה | - | גירסונספור | 2: 1 (2: 1) | |
איחוד האמירויות הערביות> איחוד האמירויות הערביות במפרץ הערבי 2017/2018 | ליגת המפרץ הערבי של איחוד האמירויות הערביות 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:20 | מועדון האטה | - | אל ווהדה | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | אל וואסל | - | מועדון אל ג'זירה | 1: 1 (0: 1) |