משחקי כדורגל בתאריך »05/03/2021

סקירה של משחקי הכדורגל ליום 05/03/2021



. .
CAF> ליגת האלופות של CAF 2020/2021> קבוצה ב ' CAF>קבוצה ב ליגת האלופות של CAF 2020/2021> קבוצה ב' גבול = '0' />
19:00 CR בלואיזדד - אל הילאל אומדורמן -: -
CAF> U20 גביע אפריקה 2021 מאורטן> מקום שלישי CAF>מקום שלישי U20 גביע אפריקה 2021 מאורטן> מקום שלישי' border = '0' />
20:00 גמביה - תוניסיה -: -
אלג'יריה> ליגה 1 2020/2021  Algeria> ליגה 1 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj - MC אלגר resch.
CR בלואיזדד - JS Saoura resch.
14:00 WA Tlemcen - NC Lean -: -
14:00 מדעי המחשב קונסטנטין - NA חוסין דיי -: -
14:00 ארה'ב ביסקרה - ES Setif -: -
14:00 RC Relizane - USM Bel Abbes -: -
15:00 ג'יי.אס קבילי - מדיאה אולימפית -: -
ארגנטינה> ליגה א '2021  Argentina> ליגה ראשונה 2021>' border = '0' />
22:15 הבנים הישנים של ניואל - עצמאי -: -
ארגנטינה> Primera B Metropolitana 2021 פתיחה  Argentina> מטרופוליטן ראשון 2021 פתיחה>' border = '0' />
23:00 תקשורת מבואנוס איירס - דפורטיבו מרלו -: -
ארגנטינה> סופר קאפ ארגנטינאי 2019> גמר  Argentina>גמר סופר קאפ ארגנטינאי 2019> גמר' גבול = '0' />
01:10 מועדון מירוצים - ריבר פלייט 0: 5 (0: 1)
ארגנטינה> ליגת המילואים 2021  Argentina> ליגת המילואים 2021>' border = '0' />
12:00 סן לורנצו השני - הוריקן II -: -
12:00 ולז סרספילד השני - בוקה ג'וניורס השני -: -
12:00 סרמיינטו דה ג'ונין השני - סדנאות קורדובה II -: -
12:00 חסותו של פאראנה השני - איחוד סנטה פה השני -: -
12:00 Old Boys II של ניואל - עצמאי II -: -
12:00 התעמלות של לה פלאטה II - הגנה וצדק II -: -
12:00 מירוץ מועדון דה אוולנדה השני - Rosario Central II -: -
12:00 לאנוס השני - אתלטיקו טוקומאן השני -: -
12:00 גודוי קרוז השני - פלאטנס II -: -
12:00 סרנדי ארסנל השני - סטודנטים II -: -
12:00 קולומבוס מסנטה פה השני - אלדוסיווי השני -: -
12:00 מרכז קורדובה SdE II - באנפילד השני -: -
12:00 נהר פלייט II - ארגנטינו ג'וניורס השני -: -
ארמניה> ליגת העל 2020/2021  Armenia> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
גנדזאר קפן - FC Ararat dnp
10:00 FC פיוניק - FC Alashkert -: -
אוסטרליה> ליגת A 2020/2021  Australia> ליגת A 2020/2021>' border = '0' />
08:35 אדלייד יונייטד - מטוסי ניוקאסל יונייטד -: -
אוסטרליה> NPL ויקטוריה 2021  Australia> NPL ויקטוריה 2021>' border = '0' />
08:30 אבירי מלבורן - רעם דנדונג -: -
08:30 South Melbourne FC - אריות המזרח -: -
09:00 Green Gully SC - Hume City FC -: -
09:15 בנטלי גרין - כריש פורט מלבורן -: -
09:30 Dandenong City SC - סיינט אלבנס סיינטס -: -
09:30 תותחי אוקלי - היידלברג יונייטד -: -
אוסטרליה> NPL קווינסלנד 2021  Australia> NPL קווינסלנד 2021>' border = '0' />
09:30 כוח חצי האי - לוגן ברק FC -: -
אוסטריה> 2. ליגה 2020/2021  Austria> 2. ליגה 2020/2021>' border = '0' />
16:00 מק'ט אמסטטן - SV Lafnitz -: -
17:30 פלורידסדורפר AC - FC וואקר אינסברוק -: -
17:30 קפפנברגר SV 1919 - קדימה סטייר -: -
17:30 אוסטריה לוסטנאו - FC Blau Weiß Linz -: -
17:30 FC Juniors OÖ - Rapid Wien (A) -: -
אוסטריה> Regionalliga Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / ראה 1919 - בנייה של FC resch.
ארה'ב דרזבורג - SV Stripfing / Weiden resch.
FC Mannsdorf / Großenzersdorf - SC וינר ויקטוריה resch.
בלארוס> קובוק 2020/2021> רבע גמר  Belarus>רבע גמר קובוק 2020/2021> רבע גמר' גבול = '0' />
23:00 FK מינסק - FK איסלוך מינסק -: -
בלגיה> מחלקה ראשונה A 2020/2021  Belgium> מחלקה ראשונה A 2020/2021>' border = '0' />
19:45 ספורט שרלרואה - סינט-טרוידנס VV -: -
בלגיה> ליגה א 'ב' 2020/2021  Belgium> מחלקה ראשונה B 2020/2021>' border = '0' />
19:00 ליארה קמפנזונן - יוניון סנט ג'ילואה -: -
בוסניה-הרצגובינה> פרמייר ליגה 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> פרמייר ליגה 2020/2021>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים ולז מוסטאר - הלוחמת בנג'ה לוקה -: -
ברזיל> Campeonato Carioca 2021 גביע גואנברה  Brazil> אליפות קריוקה 2021 גביע גואנברה>' border = '0' />
00:00 Resende - RJ - פלומיננזה RJ 2: 1 (0: 0)
ברזיל> Campeonato Mineiro 2021  Brazil> אליפות מינאס גרייס 2021>' border = '0' />
00:00 מצבה - MG - אתלטיקו מיניירו 1: 2 (1: 1)
ברזיל> Campeonato Gaúcho 2021  Brazil> אליפות גאוצ'ו 2021>' border = '0' />
00:30 נוער - RS - סאו לואיז - RS 1: 2 (0: 2)
קולומביה> פתיחה ראשונה 2021  Colombia> פתיחה ראשונה ב- 2021>' border = '0' />
01:05 סנטה פה - ספורט טולימה 3: 2 (1: 0)
23:00 מדלין עצמאי - הון עצמי -: -
קרואטיה> 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021>' border = '0' />
חמש אחר הצהריים נ.ק. איסטרה 1961 - HNK Šibenik -: -
קרואטיה> 2 HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' border = '0' />
14:00 נ.ק. דוגופוליה - דראגובוליאק הקרואטי -: -
14:30 NK Međimurje - נ.ק. אוריינט רייקה -: -
14:30 NK אינטר זפרשיק - נ.ק. דוברבה -: -
קפריסין> ליגה ראשונה 2020/2021 אבסטיג  Cyprus> ליגה ראשונה 2020/2021 ירידת ליגה>' border = '0' />
16:00 כרמוטיסה פולמידיון - Enosis Neon Paralimni -: -
צ'כיה> ליגת הכדורגל הראשונה 2020/2021  Czech Republic> ליגת הכדורגל הראשונה 2020/2021>' border = '0' />
FK פרדוביצה - 1. FC סלובאקו resch.
צ'כיה> ליגת הכדורגל השנייה 2020/2021  Czech Republic> ליגת הכדורגל השנייה 2020/2021>' border = '0' />
13:00 ויסוצ'ינה ג'יהלאבה - סלבוי וישראד -: -
דנמרק> 1. חטיבה 2020/2021  Denmark> 1. חטיבה 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC פרדריציה - הוברו הראשון. -: -
18:00 Skive I. - ויברג FF -: -
דנמרק> נשים Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> נשים Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 FC Thy-Thisted Q - אלבורג ב.ק. -: -
מצרים> ראשות ממשלה 2020/2021  Egypt> ראשות ממשלה 2020/2021>' border = '0' />
13:00 FC Wadi Degla - Ismaily -: -
15:00 איתיחאד אל איסקנדרי - אל-אנטאג אל הרבי -: -
חמש אחר הצהריים טלעאה אל-גאיש SC - ENPPI -: -
אנגליה> אליפות 2020/2021  England> אליפות 2020/2021>' border = '0' />
19:45 האדרספילד טאון - קרדיף סיטי -: -
אנגליה> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> ליגת העל בליגת העל U23. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
14:00 U23 של סאות'המפטון - ארסנל FC U23 -: -
12:00 טוטנהאם U23 - U23 של אברטון -: -
אנגליה> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> ליגת העל בליגת העל U23. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13:00 קריאת U23 - נורביץ 'סיטי U23 -: -
14:00 מידלסברו FC U23 - ניוקאסל יונייטד U23 -: -
13:00 וולברהמפטון וונדררס U23 - לידס יונייטד U23 -: -
אנגליה> ליגת הפיתוח המקצועי U23 2020/2021  England> ליגה לפיתוח מקצועי U23 2020/2021>' border = '0' />
13:00 ברמינגהאם U23 - יער נוטינגהאם U23 -: -
אנגליה> U18 גביע הנוער של FA 2020/2021> 3. מחזור  England>3. סיבוב U18 FA Youth Youth 2020/2021> 3. Round' border = '0' />
19:00 לסטר סיטי - שפילד יום רביעי -: -
אנגליה> ברית הנוער U18 2020/2021 חטיבת צפון מזרח  England> ברית הנוער U18 2020/2021 אוגדת צפון מזרח>' border = '0' />
13:00 ברטון אלביון - ברדפורד סיטי -: -
אסטוניה> ליגת האלופות 2021  Estonia> ליגת האלופות 2021>' border = '0' />
FC פלורה - פרנו JK אומץ resch.
אסטוניה> Superkarikas 2021> גמר  Estonia>גמר Superkarikas 2021> Final' border = '0' />
חמש אחר הצהריים FC פלורה - צוות פייד סיטי -: -
צרפת> לאומית 2020/2021  France> לאומי 2020/2021>' border = '0' />
ארה'ב בולון - FC Sète resch.
חמש אחר הצהריים FC Bourg-Peronnas - FC Bastia-Borgo -: -
חמש אחר הצהריים FC לה מאן - FC Villefranche Beaujolais -: -
חמש אחר הצהריים SC באסטיה - קונקרנו בארה'ב -: -
חמש אחר הצהריים SO Cholet - סניפים בארה'ב -: -
חמש אחר הצהריים מועדון הספורט ליון - אצטדיון בריוכין -: -
חמש אחר הצהריים ארה'ב קוויווילי-רואן - קרטיל-לוסיטנוס האמריקאי -: -
צרפת> קופה דה פראנס 2020/2021> 10. סיבוב  France>10. סיבוב קופה דה פראנס 2020/2021> 10. סיבוב' גבול = '0' />
20:00 AS Beauvais - ארה'ב בולון -: -
20:00 Aubagne FC - טולוז FC -: -
גרוזיה> ארובנולי ליגה 2021  Georgia> ארובנולי ליגה 2021>' border = '0' />
11:00 FC Samtredia - דילה גורי -: -
16:00 דינמו בטומי - FC קובולטי -: -
16:00 טורפדו קוטאיסי - דינמו טביליסי -: -
גרמניה> בונדסליגה 2020/2021  Germany> בונדסליגה 2020/2021>' border = '0' />
19:30 FC שאלקה 04 - 1. FSV מיינץ 05 -: -
גרמניה> 2. בונדסליגה 2020/2021  Germany> 2. בונדסליגה 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers - 1. FC היידנהיים 1846 -: -
17:30 SC פאדרבורן 07 - SV דרמשטאדט 98 -: -
גרמניה> 3. ליגה 2020/2021  Germany> 3. ליגה 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FSV Zwickau - SC Verl -: -
גרמניה> אוברליגה באדן-וירטמברג 2020/2021  Germany> אוברליגה באדן-וירטמברג 2020/2021>' border = '0' />
FC נוטינגן - FC-Astoria Walldorf II resch.
גרמניה> אוברליגה המבורג 2020/2021  Germany> אוברליגה המבורג 2020/2021>' border = '0' />
ברמפלדר SV - האיחוד טורנש resch.
קונקורדיה של WTSV - SV Curslack-Neuengamme resch.
חם יונייטד - Uhlenhorster SC Paloma resch.
טוס אוסדורף - SV Rugenbergen resch.
ויקטוריה המבורג - TSV סאסל resch.
גרמניה> אוברליגה NOFV-Süd 2020/2021  Germany> אוברליגה NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
FC Ludwigsfelder - FSV מרטינרודה resch.
גרמניה> בונדסליגה לנשים 2020/2021  Germany> בונדסליגה לנשים 2020/2021>' border = '0' />
18:15 באייר לברקוזן - טורבינה פוטסדאם -: -
גאנה> ליגת העל 2020/2021  Ghana> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
15:00 בנות הברית - אשנטי זהב -: -
18:00 אלמינה כרישים - אסנטה קוטוקו -: -
גיברלטר> דיוויזיית פרמייר 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Mons Calpe S.C. - מנצ'סטר 62 FC -: -
הונדורס> הליגה הלאומית 2020/2021 קלאוסורה  Honduras> הליגה הלאומית 2020/2021 קלאוסורה>' border = '0' />
01:00 ספרד האמיתית - לכל החיים 0: 0
הונג קונג> ליגת העל 2020/2021  Hong Kong> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
12:00 מחוז דרום - SC מזרחי -: -
הונגריה> NB I 2020/2021  Hungary> NB I 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Diósgyőr VTK - MTK בודפשט -: -
איסלנד> Lengjubikarinn 2021> קבוצה 2  Iceland>קבוצה 2 Lengjubikarinn 2021> קבוצה 2' border = '0' />
19:00 ויקינג רייקיאוויק - עד רייקיאוויק -: -
איסלנד> Lengjubikarinn 2021> קבוצה 3  Iceland>קבוצה 3 Lengjubikarinn 2021> קבוצה 3' border = '0' />
19:00 UMF סטג'רן - Keflavík ÍF -: -
20:00 ÍA Akranes - אתה אם -: -
איסלנד> Lengjubikarinn 2021> קבוצה 4  Iceland>קבוצה 4 Lengjubikarinn 2021> קבוצה 4' border = '0' />
20:00 Fjölnir רייקיאוויק - רגע רחב -: -
הודו> ליגת העל ההודית 2020/2021 פלייאוף> חצי גמר  India>חצי גמר ליגת העל ההודית 2020/2021 פלייאוף' חצי גמר 'border =' 0 '/>
14:00 FC גואה - מומבאי סיטי FC -: -
הודו> מחזור הגמר ליגת ה- I 2020/2021  India> מחזור גמר ליגת ה- I 2020/2021>' border = '0' />
08:30 קשמיר אמיתי - האחים צ'רצ'יל 0: 0
10:35 מוחמדאן סק - TRAU FC -: -
13:30 פנג'אב FC - גוקולם קראלה -: -
עירק> ליגת העל 2020/2021  Iraq> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
10:45 אל סינאת אל כ'רבאיה - אל קווה אל ג'אוויה -: -
11:00 אל כארבה - אל מינאא -: -
11:00 אמנת בגדאד - אל נפט -: -
11:00 ארביל SC - אל קאסים ס.ק. -: -
11:00 נאפט אל בצרה - אל הודוד -: -
13:00 אל שורטה - ה- FC שלך -: -
15:15 אל נג'ף - אל סמאווה -: -
קזחסטן> Superkubok 2021> מקום 3td  Kazakhstan>מקום 3td Superkubok 2021> מקום 3td' border = '0' />
09:00 Shakter Karaganda - FK Kairat -: -
קוסובו> סופרליגה 2020/2021  Kosovo> סופרליגה 2020/2021>' border = '0' />
12:00 בסה פג'ה - KF טרפקה -: -
12:00 הבלקן של KF - FK דרניקה -: -
כווית> אליפות פרמייר ליג 2020/2021  Kuwait> אליפות פרמייר ליג 2020/2021>' border = '0' />
14:00 אל פהאהל - Kazma SC -: -
14:00 Al Arabi SC - אל סלמיה SC -: -
16:50 אל סאהל - אל נסר SC -: -
ליטא> ליגה 2021  Lithuania> ליגה 2021>' border = '0' />
FK ז'לגיריס - אבירי FK resch.
16:00 קובנה ז'לגיריס - FK באנגה גרגזדאי -: -
מלזיה> ליגת העל 2021  Malaysia> ליגת העל 2021>' border = '0' />
13:00 ג'והור דרול טאזים - קדה דרול אמאן -: -
מקסיקו> ליגה ראשונה 2020/2021 קלאוסורה  Mexico> ליגה ראשונה 2020/2021 קלאוסורה>' border = '0' />
01:00 מועדון נקקסה - CF פאצ'וקה 2: 2 (1: 1)
03:00 פומאס UNAM - סנטוס לגונה 1: 0 (0: 0)
מקסיקו> ליגת ההרחבות 2020/2021 קלאוסורה  Mexico> ליגת ההרחבות 2020/2021 קלאוסורה>' border = '0' />
23:00 מועדון סילאיה - זאבי ערבות של טלאקסקלה -: -
מקסיקו> פרמייר דה אסנסו 2020/2021 קבוצה א '  Mexico> פרמייר דה אסנסו 2020/2021 קבוצה A>' border = '0' />
22:00 אתלטיק סן לואיס השני - מזורקרוס -: -
מקסיקו> פרמייר דה אסנסו 2020/2021 קבוצה ב '  Mexico> פרמייר דה אסנסו 2020/2021 קבוצה B>' border = '0' />
18:00 מרינת סירות האקדחים - קפסה ג'ליסקו -: -
9:00 בלילה אינטר ביץ ' - ספורט דונגו -: -
מקסיקו> נשים ליגה MX Femenil 2020/2021 קלאוסורה  Mexico> נשים ליגה MX Femenil 2020/2021 Clausura>' border = '0' />
22:00 מועדון נקקסה - פואבלה FC -: -
מקסיקו> סגירת כוחות בסיס U20 2020/2021  Mexico> כוחות בסיסיים של U20 2020/2021 נסגרים>' border = '0' />
15:00 פואבלה FC - UANL טיגרים -: -
16:00 אתלטיק סן לואיס - דפורטיבו טולוקה -: -
מקסיקו> כוחות בסיסיים U17 2020/2021 סגירת  Mexico> כוחות בסיסיים U17 2020/2021 סגירה>' border = '0' />
17:45 פואבלה FC - UANL טיגרים -: -
18:00 אתלטיק סן לואיס - דפורטיבו טולוקה -: -
הולנד> ארדיוויזי 2020/2021  Netherlands> ארדיוויזי 2020/2021>' border = '0' />
19:00 FC Emmen - ספרטה רוטרדם -: -
הולנד> דיוויזה ראשונה 2020/2021  Netherlands> ליגה ראשונה 2020/2021>' border = '0' />
17:45 הלמונד ספורט - NEC Nijmegen -: -
17:45 FC Utrecht (J) - MVV -: -
20:00 עלינו - קדימה נשרים -: -
20:00 SC קמבור - SC Telstar -: -
הולנד> אירודיוויזיה לנשים 2020/2021  Netherlands> ארדיוויזיה לנשים 2020/2021>' border = '0' />
18:30 SBV אקסלסיור - vv Alkmaar -: -
18:30 AFC אייאקס - sc Heerenveen -: -
18:30 ADO דן האג - FC טוונטה -: -
צפון אירלנד> ליגת העל 2020/2021  Northern Ireland> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
19:30 קאריק ריינג'רס - גלנטורן בלפסט -: -
פנמה> הליגה הפנמית 2021 פתיחה  Panama> הליגה הפנמית 2021 אפרטורה>' border = '0' />
22:00 FC הררה - Veraguas 2010 -: -
פרגוואי> ליגה ראשונה 2021 אפרטורה  Paraguay> ליגה ראשונה 2021 אפרטורה>' border = '0' />
21:15 ריבר פלייט - FC Guaireña -: -
23:30 12 באוקטובר, Itauguá - חוֹפֶשׁ -: -
פולין> אקסטרקלאסה 2020/2021  Poland> Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' />
19:30 ויסלה קרקוב - גורניק זברזה -: -
פולין> ליגת ה- I 2020/2021  Poland> ליגת I 2020/2021>' border = '0' />
13:00 אודרה אופולה - OKS סטומיל אולשטיין -: -
16:00 נחושת לגניקה - GKS בלצ'טוב -: -
16:40 טרמאליקה ברוק-בית נייצ'יצה - סנדצ'ה נובי סאץ ' -: -
פורטוגל> ליגה ראשונה 2020/2021  Portugal> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
18:30 פאצ'וס דה פריירה - תקליטור לאומי -: -
20:45 CP ספורטיבי - CD סנטה קלרה -: -
פורטוגל> U23 ליגת התגלות 2020/2021 אלופת ההעפלה  Portugal> ליגת ההתגלות U23 2020/2021 העפילה לאלופות>' border = '0' />
11:00 Leixões SC - FC Famalicão -: -
פורטוגל> ליגת ההתגלות U23 2020/2021 מוקדמות הגביע  Portugal> U23 ליגה התגלות 2020/2021 הסמכת גביע>' border = '0' />
15:00 Portimonense SC - SL בנפיקה -: -
רומניה> ליגה 1 2020/2021  Romania> ליגה 1 2020/2021>' border = '0' />
15:30 אלח דם OSK - סינדיה טרגוביסטה -: -
18:30 FC Viitorul Constanța - Academica Clinceni -: -
ערב הסעודית> ליגת העל 2020/2021  Saudi Arabia> ליגת העל 2020/2021>' border = '0' />
13:10 מועדון אבהא - אל פאטה -: -
13:15 אל עין - אל פייסאלי -: -
15:20 אל אתיפק - אל נסר -: -
15:35 אל שבאב - אל קדשיה -: -
17:35 אל איתיחאד - אל ווהדה -: -
17:35 אל הילאל - אל ראעד -: -
סקוטלנד> אליפות 2020/2021  Scotland> אליפות 2020/2021>' border = '0' />
ראית 'רוברס - דנפרמלין אתלטיק resch.
דרום אפריקה> ליגת העל בכדורגל 2020/2021  South Africa> ליגת העל בכדורגל 2020/2021>' border = '0' />
15:00 סופרספורט יונייטד - גלקסי TS -: -
ספרד> ליגה א '2020/2021  Spain> ליגה ראשונה 2020/2021>' border = '0' />
20:00 ולנסיה CF - ויאריאל CF -: -
ספרד> ליגה ב '2020/2021  Spain> ליגה ב' 2020/2021> 'border =' 0 '/>
20:00 אספניול ברצלונה - אוביידו אמיתי -: -
שוויץ> ליגת האתגר 2020/2021  Switzerland> ליגת האתגרים 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FC Chiasso - FC אראאו -: -
18:00 FC שפהאוזן - אצטדיון לוזאן-אושי -: -
19:00 מועדון חגב ציריך - FC Winterthur -: -
19:00 FC ויל 1900 - Neuchâtel Xamax FCS -: -
טורקיה> 1. ליג 2020/2021  Turkey> 1. ליג 2020/2021>' border = '0' />
16:00 איסטנבולספור AŞ - Keçiörengücü -: -
אורוגוואי> ליגה ראשונה 2020 קלאוסורה  Uruguay> ליגה ראשונה 2020 קלאוסורה>' border = '0' />
23:00 נודדי מונטווידאו - מומנט סיטי של מונטווידאו -: -