פיפ'א> מועדוני משחקי ידידות 2017> שבוע | מועדוני משחקי ידידות 2017> שבוע' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
01:15 | בוקה ג'וניורס | - | ויאריאל CF | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | אוביידו אמיתי | - | דפורטיבו לה קורוניה | 0: 0 (0: 0) | |
פיפ'א> משחקי ידידות נשים 2017> אוגוסט | משחקי ידידות לנשים 2017> אוגוסט' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | בוסניה-הרצגובינה | - | יַרדֵן | 2: 2 (2: 0) | |
פיפ'א> משחקי ידידות U17 2017> אוגוסט | משחקי ידידות U17 2017> אוגוסט' border = '0' /> | ||||
13:00 | נורווגיה | - | אירלנד הצפונית | 3: 2 (2: 1) | |
13:00 | פינלנד | - | דנמרק | 0: 4 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | אִיסלַנד | - | פּוֹלִין | 1: 2 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | שבדיה | - | איי פרו | 0: 0 (0: 0) | |
אופ'א> קוואל ליגה אירופית 2017/2018> 3. סיבוב | ליגה אירופית 2017/2018> 3. עגול 'גבול =' 0 '/> | ||||
16:00 | KF שקנדייה 79 | - | FK טרקאי | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | דינמו מינסק | - | AEK לרנקה | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | הסיכויים BK | - | דינמו זאגרב | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | גבאלה FK | - | פנאתינייקוס | 1: 2 (0: 0) | |
18:00 | זניט סנט פטרסבורג | - | בני יהודה תל אביב | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | FC Videoton | - | ג'ירונדינס בורדו | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC אלכסנדריה | - | אסטרה ג'ורגיו | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | אפולון לימסול | - | FC אברדין | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | ספרטה פראג | - | כוכב אדום | 0: 1 (0: 1) | |
18:30 | פנרבחצ'ה | - | סערה גראץ | 1: 1 (1: 0) | |
18:30 | CS FOLA Esch | - | Östersunds FK | 1: 2 (0: 0) | |
18:45 | לינגבי ב.ק. | - | FK קרסנודר | 1: 3 (1: 2) | |
19:00 | KF Skënderbeu | - | FK מלאדה בולסלאב | 4: 2 (0: 1, 2: 1, 2: 1) פסו | |
19:00 | PAOK סלוניקי | - | אולימפיק דונייצק | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | CS ימית | - | בוטב פלובדיב | 2: 0 (1: 0) | |
19:15 | לך פוזנן | - | FC אוטרכט | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | SCR Altach | - | KAA Gent | 3: 1 (1: 1) | |
19:30 | FC Midtjylland | - | ארקה גדיניה | 2: 1 (0: 0) | |
19:30 | חג'דוק ספליט | - | ברונדי IF | 2: 0 (0: 0) | |
19:45 | נ.ק. אוסייק | - | פ.ס.וו איינדהובן | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | KV אוסטנדה | - | אולימפיק מרסיי | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | MFK Ružomberok | - | FC אברטון | 0: 1 (0: 0) | |
19:45 | אתלטיקה בילבאו | - | דינמו בוקרשט | 3: 0 (2: 0) | |
19:45 | מילאן | - | אוניברסיטת קראיובה למדעי המחשב | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | פניניוס GSS | - | מכבי תל אביב | 0: 1 (0: 0) | |
20:05 | נ.ק. דומז'לה | - | פרייבורג Sc | 2: 0 (0: 0) | |
9:00 בלילה | בראגה ספורטיבית | - | אייק סולנה | 2: 1 (0: 1, 1: 1) aet | |
אופ'א> נשים EURO 2017 הולנד> חצי גמר | נשים EURO 2017 הולנד> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | דנמרק | - | אוֹסְטְרֵיָה | 3: 0 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
19:45 | הולנד | - | אַנְגלִיָה | 3: 0 (1: 0) | |
CONMEBOL> Copa Sudamericana 2017> 2. סיבוב | קופה סודמריקנה 2017> 2. סיבוב' גבול = '0' /> | ||||
01:45 | איקווה | - | עצמאי | 1: 2 (1: 1) | |
01:45 | מועדון אולימפיה | - | מועדון לאומי | 2: 2 (1: 1) | |
23:15 | סטודנטים | - | פוטוסי הלאומי | 2: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF League 2017> שמינית הגמר | ליגת CONCACAF 2017> שמינית גמר' גבול = '0' /> | ||||
01:00 | נשר | - | נדל אסטלי | 1: 0 (0: 0) | |
01:00 | פורטמור יונייטד | - | כיכר אמדור | 1: 0 (0: 0) | |
03:00 | מישור | - | בְּרִית | 1: 2 (0: 0) | |
ברזיל> סדרה A 2017 | Série A 2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | אתלטיקו מיניירו | - | קורינתיאנס SP | 0: 2 (0: 1) | |
01:00 | ויקטוריה - BA | - | גשר שחור | 3: 1 (3: 0) | |
01:45 | בוטאפוגו - RJ | - | עצי דקל | 1: 2 (0: 1) | |
01:45 | סנטוס FC | - | פלמנגו RJ | 3: 2 (0: 0) | |
01:45 | אתלטיקו גואיאנינסה | - | גרמיו פורטו אלגרה | 0: 1 (0: 0) | |
23:30 | FC סאו פאולו | - | FC קוריטיבה | 1: 2 (0: 0) | |
23:30 | אתלטיקו פרנאנסה | - | Avaí - SC | 5: 0 (1: 0) | |
צ'ילה> גביע 2017> 1. סיבוב | גביע 2017> 1. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
01:00 | קולו-קולו | - | לה סרנה | 4: 0 (1: 0) | |
סין> גביע 2017> רבע גמר | גביע 2017> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
11:35 | שנחאי SIPG | - | FC Tianjin Quanjian | 4: 0 (1: 0) | |
גרמניה> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | 1. FC לוק לייפציג | - | SV באבלסברג 03 | 0: 0 (0: 0) | |
איראן> הליגה המקצועית של המפרץ הפרסי 2017/2018 | ליגת פרו המפרץ הפרסי 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | טרקטור סאזי | - | פרספוליס | 1: 2 (1: 1) | |
חמש אחר הצהריים | סייפה FC | - | FC Sanat Naft | 3: 2 (2: 1) | |
17:15 | Foolad FC | - | נפט טהרן FC | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | ספידרוד ראשט | - | FC משאד | 1: 2 (0: 1) | |
ליטא> ליגה 2017 | ליגה 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK אטלנטה | - | קובנה ז'לגיריס | 1: 1 (0: 1) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 אפרטורה> קבוצה 3 | Copa MX 2017/2018 Apertura> קבוצה 3' border = '0' /> | ||||
02:30 | CF אמריקה | - | אטלס גואדלחרה | 0: 1 (0: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 פתיחה> קבוצה 5 | Copa MX 2017/2018 Apertura> קבוצה 5' border = '0' /> | ||||
03:00 | UANL טיגרים | - | צלב כחול | 1: 1 (0: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 פתיחה> קבוצה 6 | Copa MX 2017/2018 Apertura> קבוצה 6' border = '0' /> | ||||
01:00 | Alebrijes מ Oaxaca | - | CD Veracruz | 1: 0 (1: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 פתיחה> קבוצה 7 | Copa MX 2017/2018 אפרטורה> קבוצה 7' border = '0' /> | ||||
03:00 | דפורטיבו גוודלחרה | - | FC חוארז | 4: 2 (2: 2) | |
ניגריה> הליגה המקצוענית 2017 | הליגה המקצועית 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | עמודי קאנו | - | ריברס יונייטד | 2: 0 (0: 0) | |
ארה'ב> אליפות USL 2017 | אליפות USL 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | אורלנדו סיטי ב ' | - | תושבי האריסבורג סיטי | 0: 0 (0: 0) | |
01:30 | OKC אנרגיה FC | - | רינו 1868 FC | 1: 0 (0: 0) | |
03:30 | לוס אנג'לס גלקסי II | - | מחוז אורנג 'SC | 1: 0 (0: 0) | |
ארה'ב> גביע ארה'ב הפתוחה 2017> רבע גמר | גביע ארה'ב הפתוחה 2017> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
00:30 | FC מיאמי | - | FC סינסינטי | 0: 1 (0: 0) |