פיפ'א> משחקי ידידות U21 2018> מאי | משחקי ידידות U21 2018> מאי' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:55 | סינגפור | - | טימור-לסטה | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | מיאנמר | - | קמבודיה | 1: 2 (1: 2) | |
פיפ'א> ידידות נשים U17 2018> מאי | |||||
10:00 | הרפובליקה הצ'כית | - | גֶרמָנִיָה | 3: 4 | |
אופ'א> ליגת האלופות 2017/2018> חצי גמר | ליגת האלופות 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
19:45 | AS רומא | - | FC Liverpool | 4: 2 (1: 2) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 3 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 3' גבול = '0' /> | ||||
23:15 | טוקומן אתלטי | - | פניארול | 1: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 6 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 6' גבול = '0' /> | ||||
01:30 | לאומי | - | סנטוס FC | 1: 0 (0: 0) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 8 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 8' גבול = '0' /> | ||||
23:15 | אתלטיקו ג'וניור | - | בוקה ג'וניורס | 1: 1 (1: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה ד ' | גביע AFC 2018> קבוצה D' border = '0' /> | ||||
13:30 | אלטין אסיר FK | - | FC עליי אוש | 5: 0 (2: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה E | גביע AFC 2018> קבוצה E' border = '0' /> | ||||
12:00 | חדש קורן | - | דקה אבהני מוגבלת | 5: 1 (1: 0) | |
15:30 | FC בנגלור | - | Aizawl FC | 5: 0 (3: 0) | |
AFC> גביע AFC 2018> קבוצה I | גביע AFC 2018> קבוצה I' border = '0' /> | ||||
07:30 | Hwaebul SC | - | 25 באפריל | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | FC Hang Hang Yuen | - | בנפיקה ממקאו | 1: 4 (1: 2) | |
ארמניה> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | FC Alashkert | - | FC Shirak | 0: 0 | |
חמש אחר הצהריים | FC פיוניק | - | FC Banants | 2: 1 | |
אוסטרליה> NPL אוסטרליה המערבית 2018 | NPL אוסטרליה המערבית 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | ג'ונדאלופ יונייטד | - | אריות סטירלינג SC | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | ארמדייל SC | - | פרת 'גלורי (Y) | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | פלוריאט אתנה | - | קוקבורן סיטי SC | 0: 4 (0: 0) | |
12:00 | ECU Joondalup | - | FC Balcatta | 1: 4 (0: 1) | |
12:00 | פורסטפילד יונייטד | - | Subiaco AFC | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | אינגלווד יונייטד | - | פרת סק | 3: 2 (1: 1) | |
13:30 | FC סורנטו | - | בייסווטר סיטי SC | 2: 4 (1: 1) | |
בלארוס> קובוק 2017/2018> חצי גמר | קובוק 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
15:45 | דנייפר מוגילב | - | דינמו בראסט | 1: 4 (0: 1) | |
17:45 | נאמן גרודנו | - | BATE בוריסוב | 0: 0 (0: 0) | |
בוסניה-הרצגובינה> גביע ביה 2017/2018> גמר | גביע BiH 2017/2018> גמר' גבול = '0' /> | ||||
16:30 | ז'לז'ניצ'אר סרייבו | - | FK קרופה | 2: 0 (1: 0) | |
ברזיל> קופה דו ברזיל 2018> שמינית גמר | קופה דו ברזיל 2018> שמינית גמר' גבול = '0' /> | ||||
23:30 | אתלטיקו מיניירו | - | צ'אפואנס | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | גשר שחור | - | פלמנגו RJ | 0: 1 (0: 1) | |
סין> גביע 2018> שמינית גמר | גביע 2018> שמינית גמר' גבול = '0' /> | ||||
08:00 | שניאנג אורבני | - | גואנגזו R&F | 1: 2 (1: 1) | |
09:00 | Hebei China Fortune FC | - | שאנדונג לוננג | 2: 3 (0: 1) | |
12:30 | שנחאי SIPG | - | בייג'ינג רנה FC | 4: 3 (0: 0, 0: 0, 0: 0) pso | |
12:35 | גואנגג'ואו אברגרנדה | - | גואיז'ו הנגפנג | 1: 4 (1: 1, 2: 2, 2: 2) פסו | |
12:35 | נאנטונג ג'ייון | - | סצ'ואן ג'יוניו | 8: 9 (0: 1, 1: 1, 1: 1) פסו | |
12:35 | צ'ונגצ'ינג ליפאן | - | FC Dalian Yifang | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | בייג'ינג גואן | - | טיאנג'ין טדה | 1: 0 (0: 0) | |
צ'כיה> ליגת הכדורגל השנייה 2017/2018 | ליגת הכדורגל השנייה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | MFK Vítkovice | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 4: 0 (1: 0) | |
דנמרק> חטיבה 1. 2017/2018 | 1. חטיבה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | FC פרדריציה | - | FC רוסקילדה | 0: 0 (0: 0) | |
מצרים> ראשות ממשלה 2017/2018 | ראשות ממשלה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | מועדון אל-מסרי | - | ENPPI | 1: 1 (0: 0) | |
אל סלבדור> ליגה א '2017/2018 ירידת ליגה> גמר | פרימרה דיוויזיון 2017/2018 ירידת ליגה> גמר' גבול = '0' /> | ||||
02:00 | FC Sonsonate | - | דְרָקוֹן | 3: 2 | |
אנגליה> פלייאוף 2017/2018 הליגה הלאומית> מוקדמות | פלייאוף 2017/2018 הליגה הלאומית> מוקדמות' border = '0' /> | ||||
19:00 | אלדרשוט טאון | - | אבספליט יונייטד | 4: 5 (0: 0, 0: 0, 1: 1) פסו | |
אנגליה> U23 Premier League Div. 1 2017/2018 | ליגת העל בליגת העל U23. 1 2017/2018> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | טוטנהאם U23 | - | מנצ'סטר סיטי U23 | 0: 5 (0: 2) | |
אסטוניה> ליגת האלופות 2018 | ליגת האלופות 2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | פרנו JK אומץ | - | צוות פייד סיטי | 1: 1 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | ג'יי קיי טאלינה כלב | - | העתיד של וילאנדה | 1: 2 (0: 0) | |
17:30 | FC פלורה | - | JK Nõmme Kalju | 3: 3 (0: 1) | |
צרפת> חטיבת נשים 1 2017/2018 | חטיבת נשים 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC פלורי 91 | - | ליון אולימפי | 1: 3 (0: 1) | |
גרוזיה> ליובני ארובנולי 2018 | אירובנולי ליגה 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | המטלורג רוסטאווי | - | לוקומוטיב טביליסי | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | דילה גורי | - | דינמו טביליסי | 1: 1 (1: 1) | |
גרמניה> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SSV Jeddeloh | - | המבורגר SV II | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC St. Pauli II | - | VfL וולפסבורג השנייה | 0: 1 (0: 1) | |
גרמניה> Regionalliga Nordost 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | וואקר נורדהאוזן | - | דינמו BFC | 3: 2 (2: 2) | |
18:00 | SV באבלסברג 03 | - | FC ויקטוריה 1889 ברלין | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | VfB Auerbach | - | גרמניה הלברשטאדט | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | האיחוד Fürstenwalde | - | VSG Altglienicke | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | 1. FC לוק לייפציג | - | TSG Neustrelitz | 7: 0 (3: 0) | |
גרמניה> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | אלמניה אאכן | - | ויקטוריה קלן | 0: 4 (0: 4) | |
18:00 | ווסטפליה ריינרן | - | Wuppertal SV | 1: 3 (0: 0) | |
18:30 | בורוסיה דורטמונד השנייה | - | SC Verl | 0: 0 (0: 0) | |
גרמניה> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | שחפת טיפוס | - | SVG גטינגן 07 | 2: 1 (1: 0) | |
גרמניה> אוברליגה באדן-וירטמברג 2017/2018 | אוברליגה באדן-וירטמברג 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC נוטינגן | - | SSV רויטלינגן | 3: 4 (3: 4) | |
גרמניה> אוברליגה המבורג 2017/2018 | אוברליגה המבורג 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VfL Pinneberg | - | SV Rugenbergen | 2: 1 (0: 0) | |
גרמניה> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Cronenberger SC | - | SC דיסלדורף-מערב | 0: 7 (0: 4) | |
גרמניה> אוברליגה NOFV-Nord 2017/2018 | אוברליגה NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV ליכטנברג 47 | - | האנסה רוסטוק השני | 2: 2 (0: 1) | |
19:00 | SV Altlüdersdorf | - | SC סטאקן | 2: 2 (0: 1) | |
גרמניה> אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018 | אוברליגה ווסטפאלן 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | FC שאלקה 04 II | - | TSG Sprockhövel | 2: 0 (0: 0) | |
18:45 | ארמיניה בילפלד השנייה | - | טוס הלטרן | 0: 1 (0: 1) | |
גרמניה> ליגת שלזוויג-הולשטיין 2017/2018 | ליגת שלזוויג-הולשטיין 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VfR Neumünster | - | TSV שילקסי | 0: 3 (0: 1) | |
גרמניה> בונדסליגה לנשים 2017/2018 | בונדסליגה לנשים 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ורדר ברמן | - | VfL וולפסבורג | 0: 5 (0: 3) | |
גאנה> ליגת העל 2018 | ליגת העל 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | אשנטי זהב | - | אחד עשר פלאות | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Dreams FC | - | בנות הברית | 3: 2 (0: 1) | |
16:00 | ברקום צ'לסי | - | WAFA | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | לבבות של אלון | - | אנשי מקצוע בחירות | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Bechem United | - | אלמינה כרישים | 3: 3 (0: 2) | |
16:00 | FC קרלה | - | אסנטה קוטוקו | 3: 2 (2: 1) | |
גיברלטר> דיוויזיית פרמייר 2017/2018 | Premier Divison 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Lynx FC | - | לינקולן האדום | 0: 1 | |
עירק> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | אל נג'ף | - | אל בחרי | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | אמנת בגדאד | - | אל קווה אל ג'אוויה | 0: 1 (0: 1) | |
איטליה> אליפות אביב 1 לנוער 2017/2018 | נוער Campionato אביב 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC טורינו | - | ACF פיורנטינה | 4: 1 (3: 1) | |
יפן> ליגת J1 2018 | ליגת J1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | גאמבה אוסקה | - | Vegalta Sendai | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | קרניים של קשימה | - | וי-וארן נגאסאקי | 2: 1 (2: 1) | |
11:00 | קוואסאקי פרונטל | - | יהלומים אדומים של אורווה | 0: 2 (0: 1) | |
11:00 | נגויה גרמפוס | - | דובדבן אוסקה | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | שונאן בלמאר | - | קאשיווה רייסול | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | ויסל קובי | - | FC טוקיו | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | יוקוהמה פ מרינוס | - | גלי איוואטה | 1: 3 (0: 2) | |
11:30 | סנפרצ'ה הירושימה | - | Shimizu S-Pulse | 2: 0 (1: 0) | |
12:00 | סאגאן טוסו | - | קונסוליד סאפורו | 1: 2 (0: 0) | |
קוסובו> סופרליגה 2017/2018 | סופרליגה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF ליריה | - | KF Trepça'89 | 0: 2 | |
15:00 | KF Gjilan | - | דריטה ג'ילאן | 1: 1 | |
15:00 | KF Feronikeli | - | פריסטינה KF | 0: 0 | |
15:00 | KF Llapi | - | FK דרניקה | 1: 0 | |
ליכטנשטיין> גביע פלורידה 2017/2018> גמר | גביע FL 1 2017/2018> גמר' גבול = '0' /> | ||||
17:30 | FC ואדוז | - | FC Balzers | 3: 0 (2: 0) | |
ליטא> ליגה 2018 | ליגה 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK פלנגה | - | FK טרקאי | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FK ז'לגיריס | - | FK סודובה | 2: 3 (2: 2) | |
מלזיה> ליגת העל 2018 | ליגת העל 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ג'והור דרול טאזים | - | סלנגור FA | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | PKNP FC | - | Kelantan FA | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | קואלה לומפור FA | - | PKNS FC | 2: 1 (2: 1) | |
14:00 | מלכה יונייטד | - | פרק TBG | 1: 2 (0: 1) | |
מקסיקו> כוחות בסיס U20 2017/2018 פלייאוף של קלאוזורה> רבע גמר | כוחות בסיס U20 2017/2018 סגירת פלייאוף'> רבע גמר 'border =' 0 '/> | ||||
18:00 | פואבלה FC | - | UANL טיגרים | 2: 1 | |
18:00 | CF פאצ'וקה | - | דפורטיבו גוודלחרה | 2: 3 | |
22:00 | צלב כחול | - | CF אמריקה | 0: 0 | |
מקסיקו> כוחות בסיסיים U17 2017/2018 פלייאוף של קלאוזורה> רבע גמר | כוחות בסיסיים U17 2017/2018 סגירת פלייאוף'> רבע גמר 'border =' 0 '/> | ||||
15:00 | מועדון נקקסה | - | CF אמריקה | 0: 2 | |
15:30 | CF פאצ'וקה | - | דפורטיבו גוודלחרה | 2: 0 | |
מונטנגרו> גביע מונטנגרו 2017/2018> חצי גמר | גביע מונטנגרו 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Grbalj Radanovići | - | OSK איגלו | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | מלדוסט פודגוריצה | - | FK Budućnost Podgorica | 4: 3 (1: 1, 1: 2, 2: 2) פסו | |
מרוקו> Botola Pro 1 2017/2018 | Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | מהיר אוד זם | - | ראג'ה קזבלנקה | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | מוגהרב מטטואן | - | RS ברקיין | 1: 0 (0: 0) | |
ניגריה> הליגה המקצוענית 2018 | הליגה המקצועית 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | פלאטו יונייטד | - | Wikki תיירים | 1: 1 | |
16:00 | לך מסביב | - | MFM FC | 1: 0 | |
16:00 | עמודי קאנו | - | אקווה יונייטד | 1: 0 | |
צפון מקדוניה> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | אקדמיית פנדב | - | FK פובדה ג'וניור | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | FK פליסטר | - | FK רנובה | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | KF שקנדייה 79 | - | FK רבוטניצקי | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | ורדר סקופיה | - | FK סקופיה | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | KF סקופיה | - | סילקס קראטובו | 1: 1 (1: 1) | |
נורבגיה> קופן 2018> 2. סיבוב | קופן 2018> 2. גבול עגול =' 0 '/> | ||||
15:00 | FK Mjølner | - | IL Stjørdals-Blink | 2: 1 (1: 0) | |
16:30 | אני זבל | - | לבנג'ר FK | 0: 3 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | Lysekloster IL | - | FK האוגסונד | 1: 2 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | סוטרה SK | - | SK בראן | 0: 4 (0: 3) | |
חמש אחר הצהריים | Strømmen IF | - | Bærum SK | 1: 2 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | FK Ørn-Horten | - | סרפסבורג 08 | 0: 6 (0: 4) | |
חמש אחר הצהריים | FK ארנדל | - | אני מתחיל | 0: 3 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | פרדריקסטאד FK | - | הסיכויים BK | 1: 3 (0: 2) | |
חמש אחר הצהריים | כדורגל אלברום | - | KFUM אוסלו | 2: 3 (1: 1, 1: 1) aet | |
חמש אחר הצהריים | כדורגל סקייד | - | כדורגל סנדפיורד | 3: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | שטיינקר IFK | - | רוזנבורג ב.ק. | 0: 5 (0: 3) | |
חמש אחר הצהריים | Egersunds IK | - | FK Jerv | 2: 1 (1: 1) | |
חמש אחר הצהריים | Notodden FK | - | Asker SK | 3: 0 (0: 0) | |
חמש אחר הצהריים | IL Hødd | - | פלורו סק | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
חמש אחר הצהריים | Brattvåg IL | - | מולדה FK | 1: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
חמש אחר הצהריים | Bergsøy IL | - | קריסטיאנסונד ב.ק. | 0: 6 (0: 3) | |
חמש אחר הצהריים | אולף סנדנס | - | FK וידאר | 1: 0 (1: 0) | |
חמש אחר הצהריים | Harstad IL | - | FK Bodø / Glimt | 2: 5 (1: 1) | |
חמש אחר הצהריים | FK פילינגסדלן | - | Sogndal IL | 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet | |
חמש אחר הצהריים | ואלדרס FK | - | Strømsgodset IF | 1: 3 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | המרקמרטן | - | Hønefoss BK | 4: 0 (0: 0, 0: 0) aet | |
חמש אחר הצהריים | IF גבוהה | - | טרומסלדן UIL | 3: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
חמש אחר הצהריים | נסט-סוטרה | - | Åsane כדורגל | 6: 5 (1: 0, 2: 2, 3: 3) פסו | |
חמש אחר הצהריים | פראם לרוויק | - | Mjøndalen IF | 2: 3 (1: 1, 1: 1) aet | |
חמש אחר הצהריים | כדורגל Kjelsås | - | Ullensaker / Kisa IL | 0: 3 (0: 1) | |
17:15 | FK סנג'ה | - | טרומסו IL | 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
18:00 | בריינה FK | - | ויקינג FK | 1: 0 (0: 0) | |
נורבגיה> נשים Toppserien 2018 | סדרת נשים מובילות 2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | לין אוסלו | - | Vålerenga IF | 1: 1 (1: 1) | |
פולין> גביע פולין 2017/2018> גמר | פוצ'ר פולסקי 2017/2018> גמר' גבול = '0' /> | ||||
15:00 | לגיה ורשה | - | ארקה גדיניה | 2: 1 (2: 0) | |
פורטוגל> הליגה השנייה 2017/2018 | הליגה השנייה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ויטוריה גימאראס ב | - | FC פורטו ב | 0: 1 (0: 1) | |
רוסיה> 1. חטיבה 2017/2018 | 1. חטיבה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
07:00 | אנרגיית אוויר | - | אבנגארד קורסק | 2: 2 (2: 1) | |
11:00 | אניסי קרסנויארסק | - | אסטרחן וולגרי | 2: 1 (0: 0) | |
12:00 | FK אורנבורג | - | סיביר נובוסיבירסק | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | ספרטק מוסקבה 2 | - | דינמו סנט פטרסבורג | 2: 2 (1: 0) | |
13:30 | FK טמבוב | - | FK טיומן | 3: 1 (1: 0) | |
14:00 | בלטיקה קלינינגרד | - | שיניק ירוסלב | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | פקל וורונז ' | - | FK טום טומסק | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | רוטור וולגוגרד | - | קריליה סובטוב | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | זניט סנט פטרסבורג 2 | - | FK חימקי | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | קובאן קרסנודר | - | Olimpiyets ניז'ני נובגורוד | 0: 0 (0: 0) | |
סקוטלנד> פלייאוף 2017/2018 ליגה א '> חצי גמר | פלייאוף 2017/2018 ליגה א'> חצי גמר 'border =' 0 '/> | ||||
19:45 | FC Stirling Albion | - | פיטרהד פ.צ. | 0: 1 (0: 1) | |
סקוטלנד> אליפות פלייאוף 2017/2018> חצי גמר | אליפות פלייאוף 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
19:45 | אלוורה אתלטיק | - | ראית 'רוברס | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Arbroath | - | FC Dumbarton | 1: 2 (0: 0) | |
סינגפור> ליגת העל 2018 | ליגת העל 2018>' border = '0' /> | ||||
12:45 | טמפינס רוברס | - | בלסטייה חלסה | 1: 0 (0: 0) | |
12:45 | FC לוחמים | - | ברוניי DPMM FC | 2: 2 (2: 1) | |
12:45 | הוגנג יונייטד | - | הום יונייטד | 3: 3 (0: 2) | |
סלובניה> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | נ.ק טריגלב | - | NK Krško | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | רודר ולנג'ה | - | נ.ק מריבור | 1: 3 (0: 1) | |
חמש אחר הצהריים | נ.ק. דומז'לה | - | נ.ק אנקרן | 4: 0 (2: 0) | |
דרום קוריאה> K ליגה 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Jeonbuk | - | FC Daegu | 2: 1 (2: 0) | |
11:30 | סובון בלואינגס | - | יונדאי אולסן | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | FC Gyeongnam | - | FC סיאול | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | פוהנג סטילרס | - | אינצ'ון יונייטד | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | ג'ג'ו יונייטד | - | FC Gangwon | 3: 5 (3: 3) | |
11:30 | סנג'ו סנגמו | - | ג'אונם דרקונים | 1: 1 (1: 0) | |
שבדיה> אולסוונסקן 2018 | אולסווסקן 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | אני סיריוס | - | אייק סולנה | 2: 3 (2: 1) | |
ארה'ב> אליפות USL 2018 | אליפות USL 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | זעם אוטווה | - | ניו יורק RB II | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FC Rio Valley Valley | - | רינו 1868 FC | 0: 0 (0: 0) |