פיפ'א> מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע | מועדוני משחקי ידידות 2018> שבוע' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
00:30 | LDU קיטו | - | פניקס עולה | 3: 2 (1: 0, 2: 2) פסו | |
פיפ'א> משחקי ידידות נשים 2018> מרץ | משחקי ידידות לנשים 2018> מרץ' border = '0' /> | ||||
11:00 | מולדביה | - | ליטא | 3: 1 (0: 1) | |
9:00 בלילה | אַנְגלִיָה | - | צָרְפַת | 4: 1 (3: 0) | |
פיפ'א> משחקי ידידות U19 2018> מרץ | משחקי ידידות U19 2018> מרץ' border = '0' /> | ||||
12:00 | צפון מקדוניה | - | פינלנד | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | אוֹסְטְרֵיָה | - | סקוטלנד | 2: 3 (0: 2) | |
פיפ'א> משחקי ידידות U17 2018> מרץ | משחקי ידידות U17 2018> מרץ' border = '0' /> | ||||
10:00 | סלובניה | - | בוסניה-הרצגובינה | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | קַפרִיסִין | - | רומניה | 0: 1 (0: 1) | |
פיפ'א> ידידות נשים U17 2018> מרץ | ידידות נשים U17 2018> מרץ' border = '0' /> | ||||
10:00 | גֶרמָנִיָה | - | נורווגיה | 2: 1 | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 2 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 2' גבול = '0' /> | ||||
00:45 | דולפין SC | - | בוליבר | 1: 1 (1: 1) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 4 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 4' גבול = '0' /> | ||||
00:45 | פלמנגו RJ | - | ריבר פלייט | 2: 2 (0: 0) | |
22:15 | סנטה פה | - | אמלק | 1: 1 (1: 0) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 6 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 6' גבול = '0' /> | ||||
22:15 | גרסילאסו אמיתי | - | סנטוס FC | 2: 0 (1: 0) | |
CONMEBOL> קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 7 | קופה ליברטדורס 2018> קבוצה 7' גבול = '0' /> | ||||
00:45 | מיליונרים | - | קורינתיאנס SP | 0: 0 (0: 0) | |
22:15 | דפורטיבו לארה | - | עצמאי | 1: 0 (1: 0) | |
CONCACAF> CONCACAF Champions League 2018> שמינית הגמר | ליגת האלופות CONCACAF 2018> שמינית גמר' גבול = '0' /> | ||||
01:00 | דפורטיבו גוודלחרה | - | FC Cibao | 5: 0 (1: 0) | |
01:00 | FC דאלאס | - | FC מזל שור | 3: 2 (1: 2) | |
03:00 | CF אמריקה | - | ספריסה ספורט | 1: 1 (1: 0) | |
אלבניה> Kategoria Superiore 2017/2018 | Kategoria Superiore 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | פלמורטי וולורה | - | לוחם ג'ירוקאסטרה | 0: 1 (0: 0) | |
אלג'יריה> ליגה 1 2017/2018 | ליגה 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CR בלואיזדד | - | מדיאה אולימפית | 0: 0 (0: 0) | |
ארמניה> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Ararat | - | גנדזאר קפן | 1: 0 (0: 0) | |
בחריין> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | אל היד | - | אל נג'מה | 1: 0 (1: 0) | |
ברזיל> קופה דו ברזיל 2018> 3. סיבוב | Copa do Brasil 2018> 3. Round' border = '0' /> | ||||
00:30 | אתלטיקו פרנאנסה | - | Ceará - CE | 0: 0 (0: 0) | |
00:45 | Figueirense - SC | - | אתלטיקו מיניירו | 0: 1 (0: 1) | |
22:15 | בינלאומי | - | Cianorte - יחסי ציבור | 2: 0 (0: 0) | |
22:15 | פלומיננזה RJ | - | Avaí - SC | 1: 2 (1: 1) | |
ברזיל> גביע ריו Campeonato Carioca 2018 | גביע ריו Campeonato Carioca 2018>' border = '0' /> | ||||
22:30 | ואסקו דה גאמה | - | Macaé Esporte - RJ | 2: 1 | |
דנמרק> סופרליגה 2017/2018 | סופרליגה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
חמש אחר הצהריים | FC Nordsjælland | - | סילקבורג IF | 3: 1 (1: 1) | |
חמש אחר הצהריים | SønderjyskE | - | אלבורג ב.ק. | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | FC Midtjylland | - | ברונדי IF | 0: 1 (0: 1) | |
מצרים> ראשות ממשלה 2017/2018 | ראשות ממשלה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:45 | FC Wadi Degla | - | מועדון הספורט ראג'ה | 2: 3 (0: 1) | |
15:00 | אל-אנטאג אל הרבי | - | FC אל נאסר | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | מועדון הספורט סמוחה | - | Ismaily | 1: 2 (1: 1) | |
17:30 | ENPPI | - | אלמוקלאון | 3: 2 (2: 0) | |
אנגליה> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | FC ארסנל | - | מנצ'סטר סיטי | 0: 3 (0: 3) | |
צרפת> גביע צרפת 2017/2018> רבע גמר | קופה דה פראנס 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
20:00 | SM Caen | - | ליון אולימפי | 1: 0 (0: 0) | |
גיברלטר> דיוויזיית פרמייר 2017/2018 | Premier Divison 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Lynx FC | - | FC Glacis United | 3: 1 (0: 0) | |
יוון> קיפלו אלדאס 2017/2018> חצי גמר | קיפלו אלדאס 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
17:30 | AE לריסה | - | AEK אתן | 2: 1 (0: 0) | |
איסלנד> Lengjubikarinn 2018> קבוצה 1 | Lengjubikarinn 2018> קבוצה 1' גבול = '0' /> | ||||
18:00 | ÍA Akranes | - | ÍB Vestmannaeyja | 4: 0 (3: 0) | |
הודו> ליגת העל ההודית 2017/2018 | ליגת העל ההודית 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | FC בנגלור | - | קראסטה בלסטרס | 2: 0 (0: 0) | |
איראן> הליגה המקצועית של המפרץ הפרסי 2017/2018 | ליגת פרו המפרץ הפרסי 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | פארס ג'ונובי ג'אם | - | Fc zob ahan | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | טרקטור סאזי | - | FC פקאן | 0: 1 (0: 1) | |
12:15 | אסטגלל | - | פרספוליס | 1: 0 (1: 0) | |
עירק> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | אל דיוואניה | - | אל בחרי | 2: 1 (0: 1) | |
12:00 | אל חוסין | - | אל קווה אל ג'אוויה | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | אל טלבה | - | נפט אל ג'ונוב | 2: 2 (2: 1) | |
ישראל> גביע המדינה 2017/2018> רבע גמר | גביע המדינה 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
18:50 | הפועל חיפה | - | מכבי חיפה | 1: 1 (1: 1) | |
ג'מייקה> ליגת העל הלאומית 2017/2018 | ליגת העל הלאומית 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:30 | גני ארנט | - | גני טיבולי | 2: 3 (0: 2) | |
20:30 | פורטמור יונייטד | - | FC Waterhouse | 0: 1 (0: 0) | |
כווית> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | אל סלמיה SC | - | אל נסר SC | 1: 0 (1: 0) | |
16:25 | Al Arabi SC | - | אל תדמון | 3: 0 (2: 0) | |
מקסיקו> פרמייר דה אסנסו 2017/2018 נעילה | פרמייר דה אסנסו 2017/2018 קלאוסורה>' border = '0' /> | ||||
17:30 | אטלס גואדלחרה השני | - | דפורטיבו גוודלחרה השני | 2: 2 | |
22:00 | ספורטיבי קנמי | - | FC טוקסטלה | 1: 2 | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 1 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 1' border = '0' /> | ||||
01:00 | מגדלי קפה של טאפצ'ולה | - | FC Venados | 2: 0 (1: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 2 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 2' border = '0' /> | ||||
01:00 | Alebrijes מ Oaxaca | - | פואבלה FC | 0: 0 (0: 0) | |
מקסיקו> Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 5 | Copa MX 2017/2018 Clausura> קבוצה 5' border = '0' /> | ||||
02:30 | FC חוארז | - | פומאס UNAM | 1: 1 (0: 1) | |
פרו> טורניר קיץ 2018 בליגה א ' | טורניר קיץ 2018 בליגה א'> 'border =' 0 '/> | ||||
01:00 | FBC מלגר | - | האקדמיה של קנטולאו | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | FC Ayacucho | - | ספורטיבי קריסטל | 5: 3 (4: 0) | |
פורטוגל> הליגה השנייה 2017/2018 | הליגה השנייה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | תקליטור לאומי | - | UD Oliveirense | 2: 1 (1: 0) | |
קטאר> ליגת הכוכבים של קטאר 2017/2018 | ליגת הכוכבים של קטאר 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Al Duhail SC | - | אל סאד | 4: 3 (2: 1) | |
17:10 | אל גרפה | - | אל רייאן | 6: 1 (3: 1) | |
רומניה> גביע רומניה 2017/2018> רבע גמר | גביע רומניה 2017/2018> רבע גמר' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC הרמנשטאט | - | FCSB | 3: 0 (2: 0) | |
ערב הסעודית> ליגת העל 2017/2018 | ליגת העל 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:25 | אל פאטה | - | אל פאיהא | 3: 2 (2: 1) | |
17:30 | SFC של אל אהלי | - | אל טאאוון | 5: 1 (3: 0) | |
17:30 | אל שבאב | - | אל איתיחאד | 3: 0 (2: 0) | |
דרום קוריאה> K ליגה 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FC Jeonbuk | - | יונדאי אולסן | 2: 0 (0: 0) | |
05:00 | סובון בלואינגס | - | ג'אונם דרקונים | 1: 2 (0: 0) | |
07:00 | ג'ג'ו יונייטד | - | FC סיאול | 0: 0 (0: 0) | |
ספרד> ליגה א '2017/2018 | ליגה ראשונה 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | בטיס אמיתית | - | חברה אמיתית | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | UD לאס פלמאס | - | FC ברצלונה | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | CD Alaves | - | הרם את ה- UD | 1: 0 (0: 0) | |
תוניסיה> ליגה 1 2017/2018 | ליגה 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | מועדון אפריקאי | - | מקווה זרזיס | 4: 0 (2: 0) | |
13:30 | JS Kairouan | - | ארה'ב בן גארדאן | 2: 0 (0: 0) | |
14:15 | מועדון ספורט ספקסיאן | - | כוכב סאהל | 0: 1 (0: 0) | |
טורקיה> גביע טורקיה 2017/2018> חצי גמר | גביע טורקיה 2017/2018> חצי גמר' border = '0' /> | ||||
17:30 | בסיקטאס | - | פנרבחצ'ה | 2: 2 (1: 2) | |
איחוד האמירויות הערביות> איחוד האמירויות הערביות במפרץ הערבי 2017/2018 | ליגת המפרץ הערבי של איחוד האמירויות הערביות 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:35 | מועדון אג'מן | - | אל דפרא | 3: 1 (2: 0) | |
16:15 | FC Al Ain | - | אל ווהדה | 6: 2 (2: 0) | |
אוזבקיסטן> ליגת העל 2018 | ליגת העל 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | קיזילקום זרפשן | - | לוקומוטיב טשקנט | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | נפטצ'י פרג'ונה | - | נאסף קרשי | 0: 0 (0: 0) | |
ונצואלה> ליגה ראשונה 2018 אפרטורה | ליגה ראשונה 2018 אפרטורה>' border = '0' /> | ||||
23:00 | האקדמיה פוארטו קאבלו | - | FC אראגואה | 0: 1 (0: 1) |