הליגה האירופית »אלופים

הליגה האירופית »אלופים



שָׁנָה זוֹכֵה מדינה
2020 סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2019 FC צ'לסי FC צ'לסי אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
2018 אתלטיקו מדריד אתלטיקו מדריד סְפָרַד סְפָרַד
2017 מנצ'סטר יונייטד מנצ'סטר יונייטד אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
2016 סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2015. סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2014 סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2013 FC צ'לסי FC צ'לסי אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
2012 אתלטיקו מדריד אתלטיקו מדריד סְפָרַד סְפָרַד
2011 FC פורטו FC פורטו פּוֹרטוּגָל פּוֹרטוּגָל
2010 אתלטיקו מדריד אתלטיקו מדריד סְפָרַד סְפָרַד
2009 שחטאר דונייצק שחטאר דונייצק אוקראינה אוקראינה
2008 זניט סנט פטרסבורג זניט סנט פטרסבורג רוּסִיָה רוּסִיָה
2007 סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2006 סביליה FC סביליה FC סְפָרַד סְפָרַד
2005 צסק'א מוסקבה צסק'א מוסקבה רוּסִיָה רוּסִיָה
2004 ולנסיה CF ולנסיה CF סְפָרַד סְפָרַד
2003 FC פורטו FC פורטו פּוֹרטוּגָל פּוֹרטוּגָל
2002 פיינורד פיינורד הולנד הולנד
2001 FC Liverpool FC Liverpool אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
2000 גלאטאסראי גלאטאסראי טורקיה טורקיה
1999 פארמה AC פארמה AC אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1998 בֵּין בֵּין אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1997 FC שאלקה 04 FC שאלקה 04 גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
תשע עשרה תשעים ושש באיירן מינכן באיירן מינכן גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
אלף תשע מאות תשעים וחמש פארמה AC פארמה AC אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1994 בֵּין בֵּין אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1993 יובנטוס יובנטוס אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1992 AFC אייאקס AFC אייאקס הולנד הולנד
1991 בֵּין בֵּין אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1990 יובנטוס יובנטוס אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1989 SSC נאפולי SSC נאפולי אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1988 באייר לברקוזן באייר לברקוזן גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
1987 IFK גטבורג IFK גטבורג שבדיה שבדיה
1986 ריאל מדריד ריאל מדריד סְפָרַד סְפָרַד
1985 ריאל מדריד ריאל מדריד סְפָרַד סְפָרַד
1984 טוטנהאם הוטספור טוטנהאם הוטספור אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1983 RSC אנדרלכט RSC אנדרלכט בלגיה בלגיה
1982 IFK גטבורג IFK גטבורג שבדיה שבדיה
1981 איפסוויץ 'טאון איפסוויץ 'טאון אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1980 איינטרכט פרנקפורט איינטרכט פרנקפורט גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
1979 בור מונשנגלדבאך בור מונשנגלדבאך גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
1978 פ.ס.וו איינדהובן פ.ס.וו איינדהובן הולנד הולנד
1977 יובנטוס יובנטוס אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1976 FC Liverpool FC Liverpool אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1975 בור מונשנגלדבאך בור מונשנגלדבאך גֶרמָנִיָה גֶרמָנִיָה
1974 פיינורד פיינורד הולנד הולנד
1973 FC Liverpool FC Liverpool אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1972 טוטנהאם הוטספור טוטנהאם הוטספור אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1971 (גביע ירידים) לידס יונייטד לידס יונייטד אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1970 (גביע ירידים) FC ארסנל FC ארסנל אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1969 (גביע ירידים) ניוקאסל יונייטד ניוקאסל יונייטד אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1968 (גביע ירידים) לידס יונייטד לידס יונייטד אַנְגלִיָה אַנְגלִיָה
1967 (גביע ירידים) דינמו זאגרב דינמו זאגרב קרואטיה קרואטיה
1966 (גביע ירידים) FC ברצלונה FC ברצלונה סְפָרַד סְפָרַד
1965 (גביע ירידים) Ferencváros TC Ferencváros TC הונגריה הונגריה
1964 (גביע ירידים) סרגוסה אמיתית סרגוסה אמיתית סְפָרַד סְפָרַד
1963 (גביע ירידים) ולנסיה CF ולנסיה CF סְפָרַד סְפָרַד
1962 (גביע ירידים) ולנסיה CF ולנסיה CF סְפָרַד סְפָרַד
1961 (גביע ירידים) AS רומא AS רומא אִיטַלִיָה אִיטַלִיָה
1960 (גביע ירידים) FC ברצלונה FC ברצלונה סְפָרַד סְפָרַד
1958 (גביע ירידים) FC ברצלונה FC ברצלונה סְפָרַד סְפָרַד