הליגה האירופית 2018/2019 »מחזור 32

הליגה האירופית 2018/2019 »מחזור 32 (טבלה ותוצאות)



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958 קבוצה A קבוצה B קבוצה C קבוצה D קבוצה E קבוצה F קבוצה G קבוצה H קבוצה I קבוצה J קבוצה K קבוצה L שמינית גמר שמינית גמר רבע גמר חצי גמר
1 (רגל 1) פנרבחצ'ה - זניט סנט פטרסבורג 1: 0 (1: 0)
2 (רגל 2) זניט סנט פטרסבורג - פנרבחצ'ה 3: 1 (2: 1)
ראשון (רגל 1): 12/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: זניט סנט פטרסבורג
1 (רגל 1) וינה המהירה - בֵּין 0: 1 (0: 1)
2 (רגל 2) בֵּין - וינה המהירה 4: 0 (2: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: בֵּין
1 (רגל 1) סלביה פראג - KRC גנק 0: 0 (0: 0)
2 (רגל 2) KRC גנק - סלביה פראג 1: 4 (1: 1)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: סלביה פראג
1 (רגל 1) FK קרסנודר - באייר לברקוזן 0: 0 (0: 0)
2 (רגל 2) באייר לברקוזן - FK קרסנודר 1: 1 (0: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: FK קרסנודר
1 (רגל 1) אצטדיון רן - בטיס אמיתית 3: 3 (3: 1)
2 (רגל 2) בטיס אמיתית - אצטדיון רן 1: 3 (1: 2)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: אצטדיון רן
1 (רגל 1) אולימפיאקוס פיראוס - דינמו קייב 2: 2 (2: 1)
2 (רגל 2) דינמו קייב - אולימפיאקוס פיראוס 1: 0 (1: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: דינמו קייב
1 (רגל 1) לאציו רומא - סביליה FC 0: 1 (0: 1)
2 (רגל 2) סביליה FC - לאציו רומא 2: 0 (1: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 20/02/2019 17:00 זוֹכֵה: סביליה FC
1 (רגל 1) BATE בוריסוב - FC ארסנל 1: 0 (1: 0)
2 (רגל 2) FC ארסנל - BATE בוריסוב 3: 0 (2: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: FC ארסנל
1 (רגל 1) גלאטאסראי - SL בנפיקה 1: 2 (0: 1)
2 (רגל 2) SL בנפיקה - גלאטאסראי 0: 0 (0: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 17:55 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: SL בנפיקה
1 (רגל 1) ויקטוריה פלז - דינמו זאגרב 2: 1 (0: 1)
2 (רגל 2) דינמו זאגרב - ויקטוריה פלז 3: 0 (2: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: דינמו זאגרב
1 (רגל 1) קלאב ברוז 'KV - RB זלצבורג 2: 1 (0: 1)
2 (רגל 2) RB זלצבורג - קלאב ברוז 'KV 4: 0 (3: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: RB זלצבורג
1 (רגל 1) FC ציריך - SSC נאפולי 1: 3 (0: 2)
2 (רגל 2) SSC נאפולי - FC ציריך 2: 0 (1: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: SSC נאפולי
1 (רגל 1) מלמו FF - FC צ'לסי 1: 2 (0: 1)
2 (רגל 2) FC צ'לסי - מלמו FF 3: 0 (0: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 20:00 זוֹכֵה: FC צ'לסי
1 (רגל 1) שחטאר דונייצק - איינטרכט פרנקפורט 2: 2 (1: 1)
2 (רגל 2) איינטרכט פרנקפורט - שחטאר דונייצק 4: 1 (2: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: איינטרכט פרנקפורט
1 (רגל 1) סלטיק FC - ולנסיה CF 0: 2 (0: 1)
2 (רגל 2) ולנסיה CF - סלטיק FC 1: 0 (0: 0)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: ולנסיה CF
1 (רגל 1) CP ספורטיבי - ויאריאל CF 0: 1 (0: 1)
2 (רגל 2) ויאריאל CF - CP ספורטיבי 1: 1 (0: 1)
ראשון (רגל 1): 14/02/2019 20:00 2 (רגל 2): 21/02/2019 17:55 זוֹכֵה: ויאריאל CF