מילאן »היסטוריית המנהל

מילאן »היסטוריית המנהל



פרק זמן מנהל מדינה נוֹלָד
10/09/2019 - 30/06/2022 סטפנו פיולי אִיטַלִיָה 19/10/1965
07/01/2019 - 10/08/2019 מרקו ג'יאמפאולו אִיטַלִיָה 08/02/1967
27/11/2017 - 06/30/2019 גנארו גטוסו אִיטַלִיָה 01/09/1978
07/01/2016 - 26/11/2017 וינסנזו מונטלה אִיטַלִיָה 06/18/1974
04/12/2016 - 30/06/2016 כריסטיאן ברוצ'י אִיטַלִיָה 30/01/1976
06/16/2015 - 04/12/2016 סינישה מיחאלוביץ ' סרביה 20/02/1969
07/01/2014 - 06/04/2015 פיליפו אינזאגי אִיטַלִיָה 08/09/1973
16/01/2014 - 30/06/2014 קלרנס סיידורף הולנד 04/01/1976
13/01/2014 - 15/01/2014 מאורו טאסוטי אִיטַלִיָה 19/01/1960
07/01/2010 - 01/12/2014 מסימיליאנו אלגרי אִיטַלִיָה 08/11/1967
07/01/2009 - 06/30/2010 לאונרדו בְּרָזִיל 09/05/1969
11/07/2001 - 06/30/2009 קרלו אנצ'לוטי אִיטַלִיָה 06/10/1959
07/01/2001 - 11/06/2001 פתיח תרים טורקיה 09/04/1953
13/03/2001 - 30/06/2001 צ'זארה מלדיני אִיטַלִיָה 02/05/1932
07/01/1998 - 03/12/2001 אלברטו זצ'רוני אִיטַלִיָה 04/01/1953
07/01/1997 - 30/06/1998 פאביו קאפלו אִיטַלִיָה 18/06/1946
12/03/1996 - 06/30/1997 אריגו סאצ'י אִיטַלִיָה 04/01/1946
07/01/1996 - 12/02/1996 אוסקר טבארז אורוגוואי 03/03/1947
07/01/1991 - 06/30/1996 פאביו קאפלו אִיטַלִיָה 18/06/1946
07/01/1987 - 30/06/1991 אריגו סאצ'י אִיטַלִיָה 04/01/1946
04/14/1987 - 30/06/1987 פאביו קאפלו אִיטַלִיָה 18/06/1946
07/01/1984 - 04/13/1987 נילס לידהולם שבדיה 10/08/1922
27/03/1984 - 30/06/1984 איטלו גלביאטי אִיטַלִיָה 08/08/1937
07/01/1982 - 26/03/1984 אילריו קסטגנר אִיטַלִיָה 18/12/1940
26/01/1982 - 30/06/1982 איטלו גלביאטי אִיטַלִיָה 08/08/1937
07/01/1981 - 25/01/1982 לואיג'י רדיס אִיטַלִיָה 15/01/1935
07/01/1979 - 30/06/1981 מאסימו ג'אקומיני אִיטַלִיָה 14.08.1939
07/01/1977 - 30/06/1979 נילס לידהולם שבדיה 10/08/1922
02/11/1977 - 30/06/1977 נירו רוקו אִיטַלִיָה 20/05/1912
07/01/1976 - 02/10/1977 ג'וזפה מרקיורו אִיטַלִיָה 13/03/1936
07/01/1975 - 30/06/1976 פאולו בריסון אִיטַלִיָה 06/23/1936
07/01/1974 - 30/06/1975 גוסטבו ג'אגוני אִיטַלִיָה 23/03/1933
04/09/1974 - 30/06/1974 ג'ובאני טרפטוני אִיטַלִיָה 17/03/1939
01/01/1974 - 04/08/1974 צ'זארה מלדיני אִיטַלִיָה 02/05/1932
07/01/1967 - 31/12/1973 נירו רוקו אִיטַלִיָה 20/05/1912
07/01/1966 - 30/06/1967 ארתורו סילבסטרי אִיטַלִיָה 06/14/1921
30/11/1965 - 30/06/1966 ג'ובאני קאטצו אִיטַלִיָה 13/07/1925
03/03/1964 - 29/11/1965 נילס לידהולם שבדיה 10/08/1922
07/01/1963 - 03/02/1964 לואיס קרניגליה ארגנטינה 10/04/1917
07/01/1961 - 30/06/1963 נירו רוקו אִיטַלִיָה 20/05/1912
07/01/1960 - 30/06/1961 פאולו טודצ'יני אִיטַלִיָה 22/09/1920
07/01/1958 - 30/06/1960 לואיג'י בוניזוני אִיטַלִיָה 23/11/1919
07/01/1956 - 30/06/1958 ג'וזפה ויאני אִיטַלִיָה 13/09/1909
16/02/1955 - 30/06/1956 אטורה פוריצ'לי אורוגוואי 15/09/1916
11/09/1953 - 15/02/1955 בלה גוטמן הונגריה 13/03/1900
07/01/1952 - 30/06/1953 מריו ספרון אִיטַלִיָה 07/01/1905
07/01/1949 - 30/06/1952 לאג'וס צ'ייזלר הונגריה 10/05/1893
07/01/1946 - 30/06/1949 ג'וזפה ביגוגנו אִיטַלִיָה 22/07/1909
07/01/1945 - 06/30/1946 אדולפו בלונצ'רי אִיטַלִיָה 27/04/1897
07/01/1941 - 30/06/1943 מריו מגנוזי אִיטַלִיָה 20/03/1902
07/01/1940 - 30/06/1941 גואידו ערה אִיטַלִיָה 28/08/1888
07/01/1938 - 12/12/1938 יוזף באנאס הונגריה 02/05/1894
07/01/1938 - 30/06/1939 יוזף ויולה הונגריה 06/10/1896
07/01/1937 - 30/06/1938 הרמן פלסנר אוֹסְטְרֵיָה 04/01/1889
12/01/1936 - 06/30/1937 ווילי גרבוט אַנְגלִיָה 01/09/1883
07/01/1934 - 30/11/1936 אדולפו בלונצ'רי אִיטַלִיָה 27/04/1897
07/01/1933 - 30/06/1934 יוזף ויולה הונגריה 06/10/1896
07/01/1931 - 30/06/1933 יוזף באנאס הונגריה 02/05/1894
07/01/1928 - 06/30/1931 אנגלברט קינג אוֹסְטְרֵיָה 18/10/1884
07/01/1926 - 30/06/1928 הרברט ברג'ס אַנְגלִיָה 25/02/1883
01/01/1926 - 06/30/1926 אופנה גווידו אני אִיטַלִיָה 07/11/1885
07/01/1924 - 29/01/1926 ויטוריו פוצו אִיטַלִיָה 03/12/1886
07/01/1919 - 06/30/1921 אופנה גווידו אני אִיטַלִיָה 07/11/1885
07/01/1906 - 30/06/1907 דניאל אנג'לוני אִיטַלִיָה 00/00/1875
16/12/1899 - 30/06/1906 הרברט קליפין אַנְגלִיָה 24/01/1870